cocacolawhite
22.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Coca-cola žádá po svých zaměstnancích, aby byli méně bílí

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Protibělošský rasismus je dnes prosazován na všech úrovních. Na piedestal je stavěna nepokrytě rasistická organizace BLM svojí ideologií ne nepodobná protibělošské organizaci GNWP (k ní se u nás hlásil i Ivan Bartoš). Je tedy celkem normální svůj rasismus – jde-li proti bílým – navenek deklarovat. Přesně to nyní udělala Coca-cola.

 

Kurzy levicově orientované rasistické sociální filozofie Kritická teorie rasy (CRT) pro zaměstnance americké vlády před časem zakázal Trump, nyní se samozřejmě opět začínají uplatňovat. Organizátoři školení oznamují, že kurz na toto téma je povinný pro zaměstnance výrobce nealkoholických nápojů Coca-Cola Company.

Studenti jsou mimo jiné povzbuzováni, aby byli „méně bílí“. Být bílý je v kurzu spojeno s nižším postavením tím, že běloch má řadu negativních osobnostních rysů – mimo jiné arogance, nevědomost a útlak jsou popisovány jako „bílé“ vlastnosti.

Kurz je pořádán Robin DiAngelovou a je k dispozici na sociální síti Linkedin pro platící členy. DiAngelová je autorkou knihy Bílá křehkost.

Image result for robin di angelo coca cola

Robin DiAngelo propaguje protibělošský rasismus

Od té doby, co byl kurz zveřejněn online na konci června loňského roku, jím prošlo téměř 19 000 lidí. Drtivá většina účastníků dává kurzu negativní recenze – pouze 1 016 říká, že jej ocenili.

Bílá křehkost je výraz, který DiAngelová také podporuje v kurzu. Tím myslí, že běloši jdou do defenzivy, jakmile je zpochybněn jejich údajný smysl pro nadřazenost. DiAngelová, která je sám běloška, již v předpremiéře kurzu došla k závěru, že běloši jsou nevyhnutelně rasisti.

„Běloši, kteří říkají, že vidí ostatní jako jednotlivce a nezajímají se o barvu kůže, tak dělají pouze ve snaze vyhnout se jejich vině“, tvrdí. Bez ohledu na úmysly bílé osoby vedou její činy k zachování rasové hierarchie, tvrdí DiAngelová. Jinými slovy, běloši se nemohou vyhnout rasismu, ale přesto jsou vyzýváni, jak již bylo zmíněno dříve, aby usilovali o to, aby byli méně bílí.

Kurz zdůrazňuje, že bílým musí být nepřetržitě vštěpováno poselství méněcennosti. DiAngelo, která na svých webových stránkách uvádí, že pochází z chudé rodiny, se stala dolarovým milionářem prostřednictvím přednášek a kurzů na toto téma, jak informuje The Post Millennial.

Toto odhalení vyvolalo smíšené reakce na sociálních sítích, přičemž někteří chválili giganta nealkoholických nápojů za to, že byl „probuzen“, a vyzývali k bojkotu ostatních, kteří se zatím „neprobudili“.

K tomu jen dodávám, jestli by to nemělo být spíš naopak. Neměla by za svůj přístup k bělochům být bojkotována právě Coca-cola?

Pokud umíte anglicky, můžete se na kurz podívat:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 336 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.