BLATNYBABIS
8.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Co všechno by měla vláda vysvětlit?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Přesněji, co vše by mělo být naprosto jasně vysvětleno. Ministr zdravotnictví, jménem Blatný, uvedl v život nový druh PSA. Jestli se nepletu ,tak je to během krátké doby již třetí alternativa.


Základní PES, pak PES č.2. Vedle sebe tak fungovali asi 14 dní. Zřejmě definitivní podobu nabral až tento poslední po Novém roce. Počet pozitivních by údajně neměl být určující pro zpřísňování restrikcí a základním prvkem má být počet Covidových pacientů v nemocnicích.

V současné době je jich 7143. Ještě za Prymuly jsme byli na přibližně stejné cifře.

Všichni si určitě pamatujeme jeho vyjádření z té doby, že 42% z nich tam nemá co dělat! Takže platí to zase, nebo teď již jsou všichni opravdu nemocní?

Blatný také řekl, že počet pozitivních nebude hrát takovou roli, ale že o jejich počty nepřijdeme.

Což se plní na víc než na 100%. Od rána do večera jeden rekord za druhým! Jsme na 132 725 pozitivních odchytů. Od 1.12. je to ze 63 396 nárůst o 69 329. Za stejnou dobu se ale uzdravilo 197 787 lidí. Ze 451 607 na dnešních 649 394!

To pochopitelně tvůrce PSA č.3 zase nezajímá. Zdraví žádnou položku PSA nevytvářejí. Ale co by měli určitě vysvětlit, a to každý den, kolik z těch nově pozitivních je tzv. bezpříznakových.

Je to, jak nedávno říkal Babiš. 90 % z nich, nebo jen drtivá většina, jak šlo mnohokrát z ústních dutin těch ostatních potentátů?

Mě jako starého chlapa, který měl to štěstí, že je na tomto světě již s osmým křížkem, tento termín “bezpříznakový” nesmírně irituje. Vnímám to spíše jako výmluvu na to, že to nedokáže nikdo pořádně vysvětlit.

Připadá mi to, jako by mě někdo v minulých letech přesvědčoval, že musím do karantény, protože mám bezpečně bezpříznakovou úplavici, přitom právě v době kdy zrovna sháním “Rozrazil lékařský” na vyřešení přesně opačného problému!

Množina těch bezpříznakových by měla být součástí každého oznámení těch denních rekordů. Jinak slouží jen a jen ke zvyšování paniky.!! A to stále, bez ohledu na prohlášení Blatného.

Znám osobně pár bezpříznakových. Nikdo z nich neměl pocit nějaké nemoci. Tím méně vážné. Každý nemocný o tom musí především vědět sám. A pak podle toho konat. Tak jak jsem to dělal celý život. Je nutné mezi nemocné řadit jen ty, co se nemocní cítí a o ty pečovat.

A není chyba ještě v něčem? Když na jaře začínal tento kolotoč, tak se hodně lékařů vyjadřovalo v tom smyslu, že se jim těžko bude určovat diagnoza, zda jde o Covid či chřipku protože obě nemoci spojují velmi shodné symptomy.

I zjevily se PCR testy a už to jelo a jede dosud. Ale mezitím si už možná většina lidí všimla, že najednou zmizela chřipka. Ta chřipka, která je stoletou trvalkou mezi respiračními nemocemi?

Se zdravotnictvím mám zkušenost jen jako pacient, tedy mám přesně takovou odbornost jako celá řada členů naší vlády,která přitom přijímá zásadní zdravotní i občanská omezení. Přesto se celkem logicky ptám a není mi to hloupé “. Umí ten slavný PCR test rozeznat chřipku od Covidu, nebo tápe zrovna jako ti zmínění lékaři a vhazuje obě nemoci do jednoho pytle?

Myslím,že si těžko chřipka sama řekla, tak já to balím? Další důvod pro řádné a podložené vysvětlení!
A poslední věc,která mě jako starého chlapa vzala. Nevím přesně jak to Blatný přesně stylizoval, ale na internetu Bylo toto oznámení: “Blatný z a k á z a l nemocnicím provádět veškeré plánované operace ” !! Netušil jsem ,že se něčeho takového dožiju!! Opravdu.

Pokud si byl skutečně dobře vědom toho co říká, pak já osobně to považuji za zločin. Zamezit lidem, kteří čekají na nutný lékařský zákrok a vkládají do něj veškerou svou naději, je to rána mezi oči a každý není tak psychicky odolný aby to vydržel. Za celý svůj život jsem mnohokrát viděl, že se dá umřít na jakoukoliv nemoc i na tu které se říká, že je to banalita. K smrti dochází při obyčejném leknutí i při zánětu zubu. Nechápu jak je možné, najednou prohlásit všechny operace za zbytné a odložitelné. Tím chce říct,že spousta takových operací, prováděná v našich nemocnicích, byla klidně zbytná a zbytečná? Že to lidé v podstatě nepotřebovali? Kde bere ten novodobý Mengele tu drzost. A kde je jeho svědomí?

Pokud jej lékaři poslušně poslechnou, tak si sami na sebe ušijí pěkný bič. Zodpovědnost bude na těch pěšácích, kteří budou jeho nařízení realizovat. On sám v reálu u toho přece nebude!! Zašlo se tady velice daleko. Je mi smutno,když si představím,jak pro toto rozhodnutí hlasují jednotliví členové vlády, včetně žen. Přitom jde o rozhodování mezi životem a smrtí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 028 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
114 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.