TYDEN
6.2.2017
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Ženy v sukních a ještě horší skandály

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 30. ledna

Angela Davisová na protitrumpovské demonstraci je dobrou ilustrací toho, jak zoufalá je tamní “kavárna”, když musí sahat po vykopávkách tohoto typu. Vždyť je to stejné, jako by dnes nějaká česká politická strana udělala hvězdou své volební kampaně Miloše Jakeše. Dnešní vůdcové Demokratické strany jsou důchodového věku a střední generace nedorostla. Ostatně jak by mohly vyrůst skutečné osobnosti v prostředí, kde jsou všichni závislí na státních dotacích a kde sebemenší projev nezávislého myšlení je pokládán za zločin?

Úterý 31. ledna

Zkorumpovaní politici a multikulturní intelektuálové udělali z ulic evropských a severoamerických měst bojiště války civilizací. Zabíjení a znásilňování příslušníků západní civilizace muslimskými agresory se stalo tak běžným, že už ani nestojí za novinovou zprávu. Pokud není tak aspoň 10 mrtvých, zpravodajství se tím nezdržují. A teď poprvé se stalo, že jsou mrtví na islámské straně. Co jste, kurva, čekali? Že můžete vyhladit půl miliardy lidí a nikdo z nich se nepokusí o odpor a nikdo z nich nebude jednat zkratkovitě? Jakkoliv je zabíjení v quebecké mešitě nepřijatelné a zavrženíhodné, plnou odpovědnost nesou ti, kdo válku rozpoutali. Evropští vlastenci nemají žádný důvod se omlouvat ani v čemkoliv ustupovat.

Současná situace má pouze jedno jediné řešení. Co nejrychleji od sebe obě civilizace oddělit. To znamená dát muslimům na vybranou, zda se chtějí odstěhovat nebo svůj islám odložit. Určitě se najdou podvodníci, co se pokusí současnou situaci přirovnávat k soužití různých ras. Ale to je pohled úplně chybný. Pokud lidé sdílejí civilizační hodnoty a životní zvyklosti, mohou spolu bez problémů žít lidé bílí, černí, hnědí, žlutí, oranžoví, fialoví či jacíkoliv jiné. Pokud civilizační hodnoty nesdílejí, je soužití velmi obtížné až nemožné, a to bez ohledu, jaké jsou rasy. Nedopusťme, aby byla válka civilizací se vší svou brutalitou přenesena i do České republiky. Nedopusťme tu vznik silné islámské komunity.

Středa 1. února

Korporace prý chtějí žalovat amerického prezidenta za to, že bezpečí amerických občanů je pro něj přednější než pohodlí teroristů. Ať si poslouží. Zajímavější je ale argumentace, která se objevuje v komentářích. Zaměstnanci korporací jsou prý faktickými občany korporací, a to má být důležitější než občanství států. Proto se prý nemohou nechat omezovat hranicemi států.

Jenže je tam jeden podstatný rozdíl. Občan státu je spolumajitelem státu a může o něm spolurozhodovat. Zaměstnanec korporace je v naprosto bezprávném postavení. Nemůže rozhodovat o ničem a může být kdykoliv vykopnut. Občanství státu může vést ke svobodě. “Občanství” korporace nutně musí vést k nevolnictví.

Čtvrtek 2. února

Mexiko má téměř tolik obyvatel jako Německo a Francie dohromady a spoustu přírodního bohatství. Mohl by to být bohatý, hrdý a významný stát. Místo toho mají drogy, válku gangů a jsou zásobárnou podřadné práce pro americký trh. Oslabení hospodářské výměny s USA jim může jenom pomoci, protože je snad přinutí, aby si už konečně udělali pořádek doma.

Mimochodem, ten stejný princip se projevuje velmi často. Chudá země se ekonomicky propojí s bohatou. Doufá, že ji to vytáhne nahoru, ale skutečným výsledkem je jen závislost, korupce a zaostávání. Česká republika je ukázkovým příkladem.

Pátek 3. února

Už několikátý den slyším stížnosti, že se prý evropští muslimové bojí. Nechápu, na co si stěžují. Vždyť strach je přece základní emoce islámu! To jsem nevymyslel já, ale jakýsi Mohamed, který ten jejich kult kdysi dávno založil. Lidé mají žít ve strachu a ze strachu se mají podřizovat Mohamedovu učení. Nevěřící podlidé se mají bát muslimů. Muslimové se mají bát těch radikálněji naladěných. Ti radikálnější se mají bát těch ještě radikálnějších. Až bude žít celý svět ve strachu, bude dobře, podle Mohameda. Evropané a různí sekulární diktátoři jen občas otočí směr toho strachu, to je celé.

Sobota 4. února

To, že Trump narovnává mezinárodní obchodní vztahy k rozumnějším a spravedlivějším, dopadá i na Německo. Vedoucí stát EU totiž může začít pociťovat, že když jeho kreténská politika zbídačila minimálně polovinu Evropy a ti lidé si tudíž nemůžou dovolit kupovat německé zboží, je to i německý problém. Silnějším povahám doporučuji ke čtení fňukání předního německého ekonoma Clemense Fuesta (vyšel před pár dny v týdeníku Euro). A perlička – jak vypadá uvažování špičkového ekonoma nad imigrací (na islám se politicky korektní redaktor neodvážil zeptat). Podle Fuesta “existuje naděje”, že jedni se integrují, druzí vrátí zpátky a noví přestanou přicházet. Tím analýza končí a pojďme k dalšímu tématu. Mentální degenerace už nezasahuje jen 18leté aktivistky, ale vážené univerzitní profesory středního věku.

Neděle 5. února

Donald Trump má další průšvih. Prý chce, aby ženy nosily ženské oblečení a muži mužské. Slyšeli jste o něčem tak absurdním? Divíte se těm demonstrantům?

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 53 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...