TYDEN
9.4.2018
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Viktor Orbán!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 2. dubna

Kdyby se naplnily plány některých západoevropských a amerických politiků, neslavili by syrští křesťané Velikonoce. Muži by měli uříznuté hlavy, ženy by byly sexuálními otrokyněmi.

Úterý 3. dubna

Z rozhovoru pro parlamentky:
Lidé pochopili, že změna ministra většinou nic nemění. Je to výsledek stavu, kdy už řadu let fakticky rozhodují ministerští úředníci. A protože se havlistům podařilo prosadit na úřednická místa řadu multikulturních fanatiků, realizuje se jejich program bez ohledu na volební výsledek. To vidíme třeba na dramatických změnách ve školství, kde už dvacet let setrvale klesá úroveň výuky a přibývá ideologického vymývání mozků. Vidíme to na obraně, která rezignovala na hájení území České republiky a jejím jediným smyslem jsou nákupy u amerických zbrojovek. Vidíme to i na spolupráci vnitra a spravedlnosti, které občanům lžou, že tu údajně nemáme žádné islámské imigranty, a přitom v tichosti realizují programy usazování Afghánců a dalších. A mohli bychom pokračovat.

Středa 4. dubna

Kniha Prolomení hradeb vyprodána. Dotisk bude koncem příštího týdne.
A neskrývám, že mě potěšilo i postěžování studentky filosofie, podle níž kolem sebe vytvářím tak silnou maskulinně násilnickou atmosféru, že stačí, aby byl nějaký můj předmět v budově, a ona se už necítí bezpečná. Lichotí mi to. Ale mělo to přijít před 30 lety. Teď už jsem starý a usedlý.

Čtvrtek 5. dubna

Odpověď na novinářskou otázku o česko-německé deklaraci:
Je zcela lhostejné, co je zapsáno ve smlouvách a deklaracích. Neznáme z dějin žádný případ, kdy by některý stát dodržel i takovou smlouvu, která pro něj nebyla výhodná. Pokud k tomu nebyl donucen silou.
Skutečná otázka tedy zní: Disponuje Česká republika takovou vojenskou, ekonomickou a špionážní mocí, aby dokázala způsobit Německu ztráty alespoň tak citelné, že to převáží přínosy, které by Německo získalo znovuobsazením českého pohraničí, případně obsazením celého českého území? Pokud takovou moc Česká republika nemá, pracuje intenzivně na tom, aby ji rychle vybudovala? Zdůrazňuji, že taková moc musí být ZCELA NEZÁVISLÁ na jakémkoliv spojenci. Kdo takovou moc nechce vytvořit, ten se stane protektorátem. Na tom nic nemůže změnit žádná mezinárodní smlouva ani jiný cár papíru.

Pátek 6. dubna

Rozhovor s Danielou Kovářovou na Svobodném universu rozhodně stojí za poslech. Masová imigrace je formou okupace, potřebujeme vzít odpovědnost za tvrdé řešení, používat násilí, vydat pokyn ke střelbě a používat proti migrantům brutální prostředky, bude-li toho zapotřebí k záchraně vlastní civilizace. Přijímat migranty pouze ve věku do dvou let, abychom si je mohli vychovat podle zásad naší civilizace. K tomu musíme přijmout, že žijeme ve válečné době, nechat se vést válečníky. Politici jsou izolovaná kasta se zvráceným pohledem.
Vlastně se ani nedivím, že vedení Českého rozhlasu raději zrušilo celý pořad. A je mi líto, že se tu dosud neobjevila politická formace, která by lidem typu paní doktorky Kovářové umožnila návrat do politiky.

Sobota 7. dubna

Pokud někdo věří té poslední historce o syrských bojových plynech, tak není zpola dementní, ale je to úplný imbecil.

Neděle 8. dubna

Orbanův Fidesz s ústavní většinou. Na druhém místě ostře nacionalistický Jobik. Tzv. mainstreamové strany dosáhly asi takových výsledků, jaké by se daly čekat od zástupců nějakých hodně výstředních sexuálních menšin. To v situaci, kdy se ekonomice příliš nedaří a odpovědnost nese Orbán.
To není maďarská zvláštnost. Stejně by dopadly volby v kterékoliv evropské zemi, kdyby probíhaly demokraticky a férově.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.