TYDEN
11.7.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Svoboda projevu a udavači z Brna

Sdílejte článek:

PETR HAMPL 11|07|2016

Pondělí 4. července

Doporučuji výborný článek Martina Weisse o homosexuálním rodičovství. Nejde ani tak o samotný problém, ale především o to, že homosexuální lobbisté dosáhli zákazu diskuze o tomto a souvisejících tématech. Je homosexuální chování opravdu vrozené? Do jaké míry? Jak je možné, že v některých érách žili bisexuálně téměř všichni dospělí muži a v jiných dobách na to nenarazíme? Vyskytují se tam systematicky i jiné psychické odlišnosti než jen zaměření na jiný sexuální objekt? Je možné sexuální chování modifikovat? Tyto a další otázky jsou zakázané. Vědci, kteří měli tendenci se jimi nezaujatě zabývat, byli vyloučeni z vědecké komunity.

A co je horší, zákaz diskuze postihuje další a další oblasti. Teď prožíváme nejpalčivěji islám, ale je toho mnohem víc. Přitom za všechno dobré, co se kdy v západní civilizaci objevilo, vděčíme právě možnosti porovnávat různé názory, včetně těch zdánlivě nesmyslných a hloupých.

Martin Weiss: Je pro děti dobré vyrůstat v gay rodině? Na to se nesmí ptát.

 

Úterý 5. července

Před brněnskou mešitou asi před hodinou skončila oslava Ramadánu. Pořádali Konvičkovci, včetně guláše s vepřovým, pití piva, módní přehlídky, striptýzu a pálením koránu na závěr. Jak Martin Konvička prohlásil, svým způsobem to je přenesení války na území nepřítele. V posledních pěti letech si muslimové neustále vymýšlí další a další požadavky, a česká kultura ustupuje. Akce jako ta dnešní je způsob jak vyjádřit: Na svých občanských svobodách trváme.

Středa 6. července

Když jsem před rokem upozornil, že počet islámských kolonistů v České republice se v několikaletém horizontu vyšplhá až k jednomu milionu, ťukali si někteří na čelo. V nedávno zveřejněné projekci Evropského statistického úřadu, o které informovaly minulý týden hospodářky, se ale mluví o celých dvou milionech! Byť v delším časovém horizontu. A to se řeší jen počty příchozích. Vedle toho nezapomínejme, že reprodukční chování v islámských komunitách připomíná spíše králíky než ten model, který známe z civilizovaných zemí. Což dohromady znamená, že v tichosti směřujeme k České islámské republice. Samozřejmě v případě, že trend nezastavíme. Prvním krokem musí být okamžité ukončení jakékoliv muslimské imigrace. Jakékoliv.

Čtvrtek 7. července

Z projevu na ustavujícím sněmu: Jasně odmítáme zvrácenou ideologii multikulturalismu. Budeme se nadále vysmívat všem formám politické korektnosti. Budeme trvat na zachování svobody projevu jako matky všech svobod a jako základní civilizační hodnoty.

Jsme odhodláni postavit se všem silám, které svobodu projevu ohrožují – politické neziskovky, nesmyslně přebujelé humanitní fakulty, sdělovací prostředky, které si říkají veřejnoprávní a které byly fakticky privatizovány zájmovými skupinami.

Pátek 8. Července

Proč nemám rád konspirační teorie. Protože vede k tomu, že lidi uvěří, že není možné poměry změnit. Místo, aby připravovali nějakou formu revoluce či kontrarevoluce, tak sedí na zadku a celé hodiny čtou a mluví o tom, proč je všechno ztracené. Někdy mi skoro připadá, že Sobotkovi lidé vypouštějí ty konspirační teorie schválně.

Sobota 9. července

Z odpovědi J.X.Doležalovi: “Tradičně bylo totiž akceptováno, že je soukromou věcí každého člověka, kým se cítí. A lidé taky věřili, že je nepřijatelné, aby vláda nařizovala svobodným občanům, koho mají považovat za ženu, koho za muže a u koho se nemají být jisti. Není snad soukromou záležitostí každého z nás, co si o kom myslíme? Nicméně v Dienstbierově extrémním pojetí lidských práv neexistuje něco jako soukromí a neexistuje žádná oblast našeho myšlení a cítění, která by neměla podléhat vládní kontrole.”

Petr Hampl: I kdyby Dienstbier a Doležal na koze jezdili

Neděle 10. července

Jsou lidské skupiny, kde je za hrdinu pokládán ten, kdo něco vybuduje nebo se třeba sám postaví hordě útočníků. A pak jsou skupiny, kde si získáte prestiž napsáním udavačského dopisu nebo podáním trestního oznámení. Třeba Žít Brno a jejich intelektuálští přátelé.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...