TYDEN
6.8.2018
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Svoboda pro Tommyho Robinsona!

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 30. července

“Experti na bitcon” (rozuměj ti, kdo vydělávají na obchodování s ním) předvídají velký nárůst hodnoty. Určitě jim věřte a investujte do toho. Pokud možno celé své úspory. :)

Úterý 31. července

Nová neomarxistická ministryně sociálních věcí prý chce podporovat rodiny. A dodává, že ne takové, kde jsou otec, matka a děti. Obvyklý případ bolševického ubožáctví. Ta ženská nemá ani tu odvahu otevřeně říct, co vlastně prosazuje – likvidaci tradiční rodiny jako utlačovatelské instituce.

Středa 1. srpna

Britskému námořnictvu se podařilo z válečné zóny zachránit jistého Salmana Abediho. Dopravili ho do Británie, kde provedl bombový atentát a zabil 22 Britů. Blahopřejeme! Ale nebylo by levnější, kdyby britská armáda rovnou zabíjela děti v anglických školách?

Čtvrtek 2. srpna

Britský nejvyšší soud rozhodl, že uvěznění Tommyho Robinsona a celý proces s ním byly protizákonné. Všechny (!) kroky od vznesení obvinění až po způsob věznění byly ilegální. Zároveň ale vycházejí najevo děsivé detaily ohledně procesu i věznění. Vězeňská správa mu např. nedovolila koupit více jídla než čtyři (!) tuňákové konzervy týdně. Kromě toho mohl jíst stravu z muslimské kuchyně, ale nikdo neřešil, jestli bude otrávená. Celkově to zacházení odpovídalo stalinské době a bylo o třídu tvrdší než bolševické kriminály od šedesátých let.
Všichni ti, kdo tleskali “zatčení extrémisty” a kdo tvrdili, že původní rozsudek byl oprávněný, jsou teď za méněcenné blbečky. Ale to není to hlavní. Jen díky obrovskému štěstí a obětem některých dozorců (jeden z nich kvůli tomu přišel o práci) se nepodařilo Tonnyho zabít. A spravedlnosti se podařilo učinit zadost jen díky masovým demonstracím a díky tomu, že se podařilo sehnat spoustu peněz na špičkové advokáty. Stát se to normálnímu chlápkovi z ulice, tak ho justice británistánu vydá na smrt a nikdo se o tom ani nedozví.

Pátek 3. srpna

„Až zase uslyšíte o nějakých děsivých českých zvěrstvech vůči Němcům, chtějte k tomu vidět literaturu vydanou před rokem 1980. Pokud neexistuje, je celá ta věc výmysl.“
Tahle moje poznámka vyvolala stejné reakce, jako když zpochybním dogma nějaké sekty. To znamená pár vyloženě hysterických reakcí. Nicméně z metodického hlediska je důležité na tom trvat.
On je totiž průběh debaty o těch zvěrstvech velice zajímavý.

1945 – vyhnaní Němci přichází do Západního Německa a Rakouska, kde mohou svobodně mluvit. A neříkají nic, na základě čeho by se dalo zpochybnit, že vyhnání probíhalo v zásadě korektně a že tehdejší násilné trestné činy odpovídaly tomu, že české země se pár měsíců po konci války zmítaly v chaosu a bezvládí.
1955 – stejný pohled
1965 – totéž
80. léta – většina pamětníků je po smrti a jsou zahájeny programy na změnu dějepisu. Najednou se vynořují svědci, kteří si přesně v tu chvíli vzpomněli na bestiální masakry, kopání do těhotných žen a další děsivé násilí. Ti svědci si často navzájem protiřečí, ale to nikdo neřeší.
To samozřejmě může fungovat jenom v prostředí, kde je zakázáno diskutovat. Jinak by byla legenda o údajném českém násilí rozbita během 10 minut.

Sobota 4. července

Požadavek na zákaz nošení nikábu (zahalování obličejů) tedy můžeme chápat jakou zoufalý pokus stanovit aspoň něco, na čem budeme trvat. Samozřejmě to nebude fungovat. I v případě, že by byl takový zákon přijat, nebude mít policie dostatek odvahy k jeho vymáhání.

Neděle 5. července

Místo, aby čeští vojáci bránili Českou republiku, umírají na nesmyslných koloniálních výpravách jakési cizí země. Plnou odpovědnost za jejich smrt nesou poslanci, kteří hlasovali pro účast na této zbytečné a hloupé misi. Blahobyt poslanců je vykoupen smrtí českých mužů. Hanba!
Dokáže někdo vysvětlit, proč je v zájmu občanů České republiky bojovat za afghánskou vládu islámských fundamentalistů proti jiným afghánským islámským fundamentalistům podporovaným americkým spojencem Pákistánem? Připomínám, že Američani podporují každých pár let jinou stranu.
Že čeští vojáci potřebují bojové zkušenosti? Pak je stáhněme z Afghánistánu a dalších nesmyslných koloniálních výprav, a domluvme stáže u izraelské armády. Pokud možno v městském prostředí. Tam získají ty zkušenosti, které budou velmi brzy potřebovat tady.
A ještě něco. Když politik nechá umírat vojáky, potom se vymlouvá: Oni si to vybrali sami, je to jejich odpovědnost… vlastně pro to nemám dost silná slova.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 65 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...