TYDEN
4.4.2017
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Statečný ministr Brabec proti kolektivní sebevraždě západní civilizace

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 27. března

V době samostatné České republiky: se krádeže označovaly jako krádež nebo tunelování, jejich pachatelé byli předmětem opovržení, občas někdo z nich skončil ve vězení (i když ne často).

Po vstupu do Evropské unie: se krádežím říká „čerpání“ nebo „realizace programu,“ pachatelé si připadají morálnější než obyčejní lidé, pachatelé vyhrožují vězením normálním pracujícím.

Úterý 28. března

V posledních týdnech koluje spousta vtípků o tom, že “automobily se radikalizují” apod. Samozřejmě v souvislosti se zabijáckými útoky, které pomocí automobilů provádí evropští muslimové. Dnes se k tomu přidal ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) s patetickým prohlášením “pácháme kolektivní sebevraždu.”

Jako řešení navrhuje nasadit do všech dieselových motorů jakýsi filtr. Vychází mi z toho, že obranná strategie je nejspíš založena na naději, že islamisté puknou smíchy.

Středa 29. března

Před 100 lety vyvezli Němci do Ruska marxismus. Dnes jsou Rusové obviňováni z vývozu civilizačních hodnot do západní Evropy.

Čtvrtek 30. března

Feministky prchají z islamizovaných částí Švédska. Copak nechápou, že přistěhovalci třetí generace mají sexuální traumata? Rasistky!

Pátek 31. března

Všichni jsme znali ten typ celebrit, které neumějí hrát ani zpívat a udržují se v centru pozornosti tím, že chodí na večírky bez spodního prádla. Vypadá to, že stejným vývojem prochází i věda. Třeba americký profesor George Ciccariello-Maher, kterého by téměř nikdo neznal, kdyby se neproslavil tweetem o tom, že si k vánocům přeje “vyhlazení bílé rasy,” a od té doby pravidelně vyvolává další a další skandály.

Schválně jsem brouzdal, na co je ten člověk vlastně odborník. Napsal Encyklopediii hip-hoppu a několik prací vychvalujících latinskoamerické revolucionáře. Koho vlastně takový člověk učí? Co je možné se od něj naučit? I kdyby měl učit politologii, těžko předpokládat, že by se u něj učili budoucí diplomati strategiím. Je to výpověď o akademii, která zkrachovala jako vědecká i pedagogická instituce a zůstaly jen móresy celebrit. Jakkoliv mám sociologii hrozně rád a pokládám ji za skvělou disciplínu, nezbývá mi než se připojit k volání po co nejrychlejším zrušení většiny společenskovědních pracovišt. Dokud se nákaza nepřenese i do přírodních věd a nezničí západní myšlení jako celek.

Sobota 1. dubna

Bezpečnostní analytička Kelly Greenhill: „ Úspěch útoku vedeného řízenou migrační vlnou je podmíněn tím, že agresor dost účinně podpoří nátlakové skupiny, které zabrání uzavření hranic.

Neděle 2. dubna

Na včerejší ideové konferenci Sedmé republiky (zdůrazňuji, že jsem tam mluvil jen jako host) jsem mimo jiné připomněl rozdíl mezi zoufalcem a válečníkem. Zoufalec se pustí do boje, když se řádění vládnoucí moci ukázalo tak strašné, že je prostě nedokáže snášet. Vyrazí nepřipraven a je rozdrcen. Válečník se nenechá vyprovokovat, intenzivně se připravuje a čeká na vhodnou příležitost. Nenechá se vyvést z míry jednotlivými šarvátkami, ale chystá se na rozhodující střetnutí. Čeká i třeba roky, a pak to stojí za to.

Během pár dnů to zpracuji do textu, dnes jen závěrečné věty: “Český národ nepotřebuje hrdiny, co se vrhnou do beznadějného boje a statečně padnou. Český národ potřebuje hrdiny, co těm zmrdům rozmlátí držky tak, že se o tom bude ještě po staletích vyprávět.”

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...