TYDEN
21.3.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Sobotka se Savčenkovou na život a na smrt, strašidlo Stropnický a feministické žabičky

Sdílejte článek:

PETR HAMPL 21|03|2016

Pondělí  14. března

Z komentáře k jednání o totalitním centru Klinika na žižkovské radnici: “…i slizské monstrum typu vetřelce by vyvolalo sympatie, pokud by se dostalo do sporu s Matějem Stropnickým. Proto znamenala vášnivá diskuze výhru po obě strany. Zelení se mohli předvést jako bojovníci za práva undergroundu, starostka jako jejich statečná odpůrkyně. Zkrátka typická situace, kdy se jedna parta lidí naoko rozdělí na dvě strany a předvádí divadlo pro veřejnost.

Něco jako spory Kalouska a Babiše. Voliči pak mají pocit, že si mohou vybrat a udržují u moci stále stejnou skupinu.”

Čtyři postřehy o Klinice, co vůbec není klinika

Úterý 15. března

Z včerejšího rozhovoru pro parlamentky:

Jednotliví muslimové až takové bezpečnostní riziko nepředstavují. Problém vzniká ve chvíli, kdy se začnou sdružovat do komunit, scházet se ve svých mešitách, prosazovat vlastní zvyky. Jakmile k tomu dojde, představují obrovské riziko. Je zapotřebí, aby bezpečnostní orgány, ale i širší veřejnost věnovaly maximální pozornost každému pokusu o prosazení islámského práva (například zákaz pití alkoholu v televizním pořadu, muslimské šátky ve školách, požadavky na speciální jídelníček, neúčast na hodinách tělesné výchovy, zahalování na ulicích) a aby stát reagoval rázně a nekompromisně. A pokládám za správné, aby každý muslim dostal na vybranou: Přizpůsobit se českému právnímu řádu, nebo se vystěhovat.

Nicméně mám za to, že nebude zapotřebí omezovat občanská práva. Samozřejmě musíme se zbavit té zvrácené podoby lidských práv, jaké prosazují Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek, ale tradiční evropské svobody si musíme držet.

Středa 16. března

Z aktuálního dílu Hamplova Tempa: “Jaké priority bych měl jako hejtman, náměstek nebo zastupitel středočeského kraje? Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost.

Já si samozřejmě dobře uvědomuju, že potřebujeme i jiné věci. Ale k čemu vám jsou dobré školy, pokud se neodvážíte pustit dítě z domu? K čemu je živnostníkovi zrušení byrokratických povinností, kdy mu obchod obsadí banda imigrantů nebo když jsou v jeho obci takové poměry, že se k němu zákazníci neodváží chodit? K čemu je zvýšení důchodu staré paní, které včera znásilnili vnučku a do jejíhož bytu právě vtrhla parta somálských muslimů?

Bezpečnost je základ, na kterém stojí všechno ostatní. Bez zajištění bezpečnosti nemá smysl pouštět se do něčeho dalšího.

Hamplovo Tempo: 8. díl

Čtvrtek 17. března

V České republice potřebujeme lidi, co do hloubky rozumí islámu a zároveń nejsou muslimové ani nejsou placení z islámských nadací. Nepotřebujeme jich tisíce, ale pár desítek je důležitých. I proto je v našem zájmu přijmout rozumný počet perfektně prověřených (!) blízkovýchodních křesťanů.

Jsem proti přijímání hodně bohatých lidí (ti si mohou koupit občanství třeba na Kypru), ale třeba vdovu po padlém bojovníku křesťanské milice bych neřešil ani minutu.

Pátek 18. března

Když má Bohuslav Sobotka tolik sympatií pro Savčenkovou, navrhuji zavřít je společně do drátěné klece a sledovat, kdo z nich přežije. Na koho sázíte?

Sobota 19. března

Ze středočeských Národních listů (vyjdou příští týden):

„Před 20 lety bylo podnikání z dnešního pohledu téměř neregulované. A docházelo snad k otravám strávníků? Vypukávaly epidemie? Bylo výrazně více požárů nebo úrazů? Měli podnikatelé a jejich zaměstnanci výrazně horší vztahy než dnes? Nic z toho. Praktický život ukázal, že všechny ty regulace byly zavedeny úplně zbytečně a že naopak způsobily mnohamiliardové škody,“ říká sociolog a místopředseda BPI Petr Hampl.

Neděle 20. března

Co se studentkami, které propagují feminismus s nápisy “mrtvej šovinista, dobrej šovinista”? Tolerovat a ignorovat. Svoboda projevu je matkou všech svobod, a má být omezována pouze v naprosto krajních případech.

Žabičky, které se těmito hloupými hesly vyrovnávají s obavou, že je kvůli pupínkům na obličeji nebude chtít žádný kluk, ty opravdu žádné nebezpečí nepředstavují. Navíc doufaly, že se tak zavděčí paní děkance a dostaly vynadáno, chudinky.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.