TYDEN
4.5.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Šéfinspektor Koudelka

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hamplPondělí 27. dubna

Zatímco země žije účesem ministryně a neobratným vyjádřením premiéra, probíhá skutečné skandál – skutečné ohrožení ústavy a ohrožení občanských svobod. Za blahosklonného přitakání velkých médií a nadšeného potlesku tzv. demokratické opozice.
Zdeněk Pernica z brněnských slušných lidí utrousil vtípek, že je bez peněz a že by se mu hodila ruská zakázka na zneškodnění králíčkostarosty Koláře z Prahy 6. Přišlo mi to docela vtipné. Někomu jinému ne. Někdo si dokonce možná pomyslel, že Zdeněk Pernica je pitomec. To je otázka názorů a vkusu. Na tom nic není.
Redaktor Respektu Ondřej Kundra podal trestní oznámení. Odpovídá to jeho charakteru, takový ten odporný slizký udavač, co nemá odvahu vám něco říct do očí. Na tom taky není. To je v pražské kavárně normální.
Ale teď to skandální. Policie České republiky začala okamžitě konat! Přitom kolik takových oznámení běžně leží půl roku a déle. Do kolika věcí se policie nepustí vůbec. Ale když podává redaktor Respektu, začne policie jednat po pár hodinách. Pro srovnání – když byl přepaden a zmlácen Ladislav Jakl, policie to nejdříve pečlivě vyšetřovala. Když ale dal Respekt najevo, že stojí za pachatelem, policie se případem přestala zabývat.
Můžeme mít tisíc zákonů a 10 úrovní státního zastupitelství, ale je to k ničemu, dokud policisty fakticky úkoluje Respekt, tedy extrémistická tiskovina schvalující fyzické útoky proti politickým odpůrcům, blízká nacistickým plátkům 30. let.

Úterý 28. dubna

Možná si ještě pamatujete, jak Multikulturní centrum Praha a Eduin (dvě extrémistické skupiny navázané na Sorosovy nadace) rozpoutaly válku proti Učitelským novinám. V rozhovoru se mnou prý zazněly o islamizaci Evropy věci, které nejsou pravda.
Teď to mají na jednom místě, včetně tabulek, a odkazů na dokumenty statistických úřadů v různých evropských zemích. Evropa se islamizuje a muslimské komunity absolutně odmítají integraci. Tu důkladnou knihu napsal Thilo Sarrazin a jmenuje se nepřátelské převzetí. Mám ji taky na svém e-shopu, ale čtu ji až teď. Přece jenom, je hodně tlustá a nedá se číst moc rychle.
Jediná námitka: Sarrazin se na problematiku pořád dívá z evropského pohledu. Řeší, proč se mladí muslimové masově dopouštějí zločinů a neuvědomuje si, že při pohledu z muslimské strany je vražda, krádež nebo znásilnění úctyhodný akt svaté války. Lituje toho, že se migranti neintegrují, a neuvědomuje si, že jejich strategie je naprosto racionální – je lepší nevěřící zotročit než se integrovat do jejich společnosti.
Nicméně všechno, co zaznělo v Učitelských novinách, byla pravda. Nevyvratitelná.

Středa 29. dubna

Koudelka se překonává. Zjistit tajnou informaci o ruském agentovi, a obratem ji prásknout novináři, který ji dá okamžitě na stránku, to by nezvládl ani šéfinspektor Clousseau.

Čtvrtek 30. dubna

Naše současná situace je nezvyklá tím, že není dostatek dobrých pracovních míst a nejsou ani podmínky pro život v chudobě. Lidé se mohou obejít bez zahraniční dovolené a mohou se oblékat v Lidlu, ale nemohou se obejít bez základní sebeúcty. Jestliže celý svět kolem nich vyjadřuje, že poctivost a pracovitost je hodná posměchu, pokud není spojena s vysokým příjmem, stává se chudoba nesnesitelnou. A právě to vyjadřují současná média, reklama, předpisy i vyjadřování celebrit. Chudí jsou dobří jenom jako rukojmí neziskovek a objekty predátorských lichvářů.To je něco, co starší generace nezažily.

Pátek 1. května

Když je něco tak samozřejmé, že se o tom ani nemusí mluvit, měli bychom se mít na pozoru. Právě tam se totiž často skrývá myšlenková chyba.
Třeba představa, že rychlejší rozvolnění epidemických opatření sníží ekonomické dopady. Opravdu? Zatím na to téma existují dvě studie a obě končí závěrem, že nedostatečnými omezeními a příliš rychlým rozvolněním se ekonomické dopady dramaticky zhorší. A ty dvě studie shodou okolností pochází ze superprestižních ústavů (Cambridge a MIT). Ty studie se samozřejmě mohou mýlit. Jenže ona zatím neexistuje žádná opačná studie.
Vypadá to tedy, že žádný kompromis “ekonomické zájmy versus zachráněné životy” neexistuje. Ti, kdo se ohánějí ekonomickými zájmy, nepřináší jen zbytečné mrtvé, ale také hospodářskou pohromu.

Sobota 2. května

Obrat v šátkové kauze je zcela jistě událostí týdne, navzdory všem záležitostem s epidemií. Nešlo o jednu střední školu, ale o precedentní rozsudek, který nadřazoval islámské právo šaría českým předpisům.
Co ale vedlo multikulturní stranu k tomu, že to na poslední chvíli vzdala? Vždyť u Rychetského ústavního soudu měli vítězství jisté. Zdůvodnění, že Somálce bylo vyhrožováno, je absurdní. Vždyť k soudu nechodila a podle všeho ani nežije v ČR. Dost možná, že mezitím byla ukamenována v nějaké non-go zóně nebo ve své rodné zemi.
Že by došly peníze na advokáty? Třeba poté, co nový ombudsman začal kontrolovat, za co se utrácí? Je jasné, že žádný multikulturní aktivista neodpracuje ani minutu zadarmo. Ale to taky nevysvětluje všechno. Proč nezaskočil nějaký turecký či katarský fond?
Nemůžu se zbavit nepříjemného pocitu, že nevíme něco hodně podstatného. Držme palce paní ředitelce Kohoutové a doktoru Suchému, ať kauzu dotáhnou do vítězného konce. Jde o celý právní systém.

Neděle 3. května

Petr Hájek je frajer. Sestaví konspiračku, ale pečlivě sleduje fakta. Když vidí, že to nesedí, tak fakta nepopírá, ale teorii upraví. Takhle postupují moudří mužové. To je cesta k hlubokému a pravdivému porozumění.
Rozdíl totiž není v tom, jestli počítáme nebo nepočítáme s konspirací, ale v tom, jestli jsme ochotni svou teorii upravit, když narazím na skutečnost, která s ní je v rozporu.
“Šlo vlastně o trik namířený primárně proti „antiglobalistům“ – americkému prezidentu Trumpovi a britskému premiéru Johnsonovi. Jim tajné služby tvrdily, že o nic vážného nejde. A oba vůdci to rádi slyšeli, protože mimořádná opatření by musela nutně poškodit jejich i světovou ekonomiku. A to zrovna v kritické chvíli, kdy se Donald Trump chystá na podzimní obhajobu prezidentské funkce a Boris Johnson na „rychlý odchod“ z EU – třeba i v podobě „tvrdého Brexitu. Pro existenci EU katastrofa. Obojí.
Tajné služby velmocí jsou, jak v posledních letech mnohokrát prokázaly, součást Deep State. Tedy totálně neloajální k vrcholným (kavárnymi nenáviděným) představitelům svých vlastních zemí, zato zcela oddané globalistické myšlence americké světové dominance a dotvoření Nového světového řádu, k čemuž slouží i existence EU – přinejmenším v současné podobě. Vymyslely proto docela sofistikovaný trik. Zaklapl.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 600,00 Kč
Vybráno 36.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 361 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.