TYDEN
29.6.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Pryč s bělošskou otrokářkou Miladou Horákovou

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hamplPondělí 22. června

Firmy budou propouštět, lidé se budou bát o práci, a nejohroženější jsou… nikoliv fyzicky pracující lidé s minimální kvalifikací (tedy většinou Zemanovi voliči), ale nižší korporátní manažeři. Tedy ta vrstva, o kterou se opírají Piráti, která se pokládá za „vzdělanou kosmopolitní elitu“, která doufá, že jí bude patřit svět a která je naučená pohrdat „pracující chátrou.“ Tak to teď uvidíte, vy vznešení eurolidé. Korporace vás kopnou do zadnice a každému bude jedno, jak dlouho a hluboko jste se ponižovali. Zkusíte se dostat do neziskovek, ale zjistíte, že už je obsazeno. A na rozdíl od řemeslných venkovanů, vy máte obrovské hypotéky a nejste zvyklí na skromný život. Tak si teď užívejte výhod globalizovaného světa. Mohli jste mít jistou a pohodovou práci v zaprděné národní ekonomice, ale to pro vás není dost dobré, že.
Je tomu něco přes půl roku, co jsem napsal, že právě tahle sociální vrstva se drží ideologie, která je v rozporu s jejími bytostnými zájmy, a že to je dlouhodobě neudržitelné. Teď můžeme čekat radikalizaci, ale možná také rozpad sociální vrstvy a dalekosáhlé změny.

Úterý 23. června

Jedním z důsledků války gangů v Dijonu je to, že džihádisté získavají reálné bojové zkušenosti z prostředí francouzských měst. Takové zkušenosti nemají ani francouzské ozbrojené síly, o běžných Francouzích nemluvě. To je náskok, který se může ukázat jak rozhodující pro ovládnutí země.

Středa 24. června

Miliony lidí konečně vědí, jaké odměny dostává ředitel Dvořák. Konečně je to předmětem veřejné diskuze. Bravo, Hana Lipovská!

Čtvrtek 25. června

Ke kauze Walderode. Přetřásá se, jak moc či málo se starý hrabě zapletl s nacisty. Ale problém je přece ještě jinde. V křiklavé nespravedlnosti samotného základu.
České země jsou zchudlé. Ne proto, že by lidé málo pracovali, ale proto, že si zahraniční „investoři“ berou tak tolik prostředků, že už nezbývá na zajištění běžného chodu země. A v téhle situaci padne rozhodnutí, že se vezme majetek za několik miliard (který bude samozřejmě chybět), že ten majetek bude darován někomu, jehož jedinou zásluhou je, že jakýsi prapředek se vlichotil do přízně dávno svrženého cizího panovníka. Je to nespravedlivé, je to hloupé, je to ekonomicky iracionální.
Pokud to současné zákony umožňují, tak je to jenom doklad o tom, že ty zákony jsou špatné.
Po roce 89 nás havlisté obelstili s tím, že když budou majetkové državy darovány šlechtickým rodům, tak je ty rody údajně zvelebí, a že to údajně prospěje všem. Však ano, zvelebili. Ale nepřinesli ani korunu. Všechno to odpracovali místní lidé. Šlechtické rody ty všechny rekonstrukce zaplatily buď z výnosů panství (tedy z toho, co jim daroval stát) nebo z dotací (tedy zase z toho, co jim daroval stát). Přesněji, darovali jim to čeští daňoví poplatníci.
Opravdu bohatství vzniká z práce? Není to spíš tak, že doufáme, že jednou bude z práce vznikat? Pak ale bude jednou z nutných podmínek vyvlastnění šlechtických majetků.

Pátek 26. června

Jestliže genderoví a klimatičtí aktivisté v Německu sestavují seznamy “osob určených k likvidaci”, nevěřte, že v ČR se to neděje. Ale extrémista jste vy, pokud se vám to nelíbí.

Sobota 27. června

Pokud musíte každý rok zvyšovat zisk, nutně to vede k požadavku na snižování životní úrovně většiny obyvatel. Musíte počítat s jejich odporem, je tedy na místě stále přísnější zacházení a další a další omezování občanských svobod. V tom smyslu jsou korporace s akciemi obchodovatelnými na burze větší hrozbou pro občanské svobody než jakákoliv totalitní ideologie. Když je dost silný zájem, ideologie se vždy najde.

Neděle 28. června

Doufám, že se Miladě Horákové, bílé převážně heterosexuální ženě, dostane zasloužené odplaty za otroctví a kolonialismus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 408 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.