TYDEN
13.8.2018
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Prvomájové průvody 2.0

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 6.srpna

Podle multikulti aktivistů má být tím nesnesitelným problémem nedostatek pestrosti. Opravdu? Chcete v Praze chodit na jógu? 100 druhů a typů. Asijská bojová umění? Desítky. Exotické restaurace? Víc než 100. Zajímavé tance z jiných kultur? Spousta. Západní civilizace je totiž pestrá, a je taková odjakživa. Patří to k její podstatě. Masová imigrace nás z principu nemůže v ničem obohatit.

Úterý 7. srpna

Tomáš Halík má pravdu. Ostnaté dráty nezabrání migrantům ve vstupu. Musí být doplněny o kulometné věže.

Středa 8. srpna

V diskuzním pořadu TV Prima jsem snad udělal jasno v tom, do jaké míry může angažování v Aghánistánu zvýšit bezpečnost ČR. Výsledky jsou totiž naprosto jasné: Dnes je odtamtud 90% světových dodávek heroinu), afghánští migranti terorizují západní Evropu, jedno znásilnění a jeden pokus o vraždu už proběhly i v ČR, v Afghánistánu má Islámský stát základny. Cítíte se bezpečněji nebo méně bezpečně?

Čtvrtek 9. srpna

Jeremy Corbyn slavnostně položil věnec na hrob teroristů, kteří postříleli bezbranné izraelské sportovce. Projde mu to bez problémů. Kdo tady říkal, že chceme patřit na Západ?

Pátek 10. srpna

Pronásledování Tommyho Robinsona není u konce. Od svého propuštění musel dvakrát do nemocnice kvůli následkům toho, jak s ním ve vězení zacházeli (za měsíc zhubl asi 20 kilo), trpí post-traumatickou poruchou a britská islamizovaná justice zatím připravuje další pokus dostat ho do vězení.

Sobota 11. Srpna

Kdy má rvačka bílého a hnědého rasový motiv? Když dostane po hubě bílý, rasový motiv to nemělo. Když naopak, je to jasný rasový motiv.

Neděle 12. srpna

Všechno, co nás štvalo před listopadem 89, se postupně vrací. Jenže v horší podobě. A nezavádějí to bývalí komunisté, ale tzv. demokraté.
Třeba prvomájové průvody. Napadlo vás tehdy, že budete jednou muset stát v centru Prahy a tleskat lidem, proti kterým třeba nic nemáte, ale nemáte taky nejmenší chuť účastnit se jejich sexuálních exhibicí, a to ani jako diváci? A kromě toho tleskat lidem, kteří otevřeně plivou na vás a váš národ?
Samozřejmě to není povinné, ale pokud pracujete na centrále nějaké korporace, tak víte, že šéfové vás vidí. A ono se bude dříve či později rozhodovat o povyšování nebo propouštění. Jak, že to máte s korporátními hodnotami? Ostatně, ty komunistické prvomájové průvody taky nebyly striktně povinné. Ale…
Jo, a samozřejmě je to pořádáno za vaše peníze. Ale na to jste už zvyklí.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.