TYDEN
12.12.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Proč potřebujeme generály ve vládách

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 5. prosince

Rakouských přátel je mi samozřejmě líto. Ale z našeho pohledu bychom neměli přeceňovat význam včerejších událostí. Síly islamizace posílily kontrolu nad osmimilionovým Rakouskem. Ve stejný den občané 60milionové Itálie smetli euronávrhy a otevřeli cestu k převzetí moci vlasteneckými silami. Včerejší neděle nebyla dnem vítězství, ale nebyla ani dnem zdrcující porážky.

Úterý 6. prosince

Alexander Van Der Bellen dostal mandát předělat Rakousko na islámskou zemi. Sny o spolupráci na půdorysu bývalého Rakouska-Uherska nebo o Alpské unii skončily nebo jsou alespoň odloženy k ledu. Naopak se vrací politický zeměpis konce 30. let.  Okupační správa v českých zemích. Kolem nás Německo a Rakousko, kde vládnou režimy zla. Naději znamenají Spojené státy americké, které se snad probouzí. Na východě je režim, který není sympatický, ale je v našem zájmu, aby uspěl. Rozdíl proti událostem před 70 lety je v tom, že Velká Británie byla dobyta (Brexit islamizaci nezastaví) a v Itálii a Francii jsou znát naopak výrazné známky odporu.

Středa 7. prosince

Z rozhovoru pro Parlamentky:

Jak hodnotit aféru s Jindřichem Forejtem? A pokud jde o Zemana, jak i ve světle průzkumu vypadá možnost obhajoby Hradu? Co prezidentovi prospívá, co mu to kazí?

Informace zveřejnil web HlídacíPes.org financovaný neomarxistickým oligarchou Karlem Janečkem a v souvislosti s ní bylo vidět Karla Randáka, což je rozvědčík, který má k Janečkovi blízko a který se už v minulosti zabýval tím, že svým politickým soupeřům lezl do soukromí, pořizoval intimní fotografie a pak je kompromitoval. Kdo je ale skutečným zadavatelem, to nikdo neví. Nikdy se totiž nepodařilo zjistit, kdo dal Janečkovi peníze na vybudování jeho impéria. Pokud tedy nevěříte historce o tom, že je vyhrál v kasinu.

V každém případě ale jde o něco mimořádně odporného a další doklad o tom, že „kavárna“ je schopna klesnout ještě hlouběji, než jsme si mysleli. Otevírá to cestu ke světu, kde – pokud budete třeba pracovat u firmy soutěžící o významnou zakázku – se může stát, že někdo začne šířit ilegálně pořízené fotky z vaší ložnice, aby poškodil vašeho zaměstnavatele. V téhle souvislosti mě docela mrzí, že prezident pana Forejta nepodržel.

Rozvědčík Randák tvrdí, že šlo o nebezpečné záležitosti a že by Forejt mohl být vydírán. K čemu? Aby nechal špatně rozložit příbory na stolech při hradní recepci? Aby poradil prezidentovi špatnou barvu obleku? To si z nás snad dělají legraci. Na Zemanovo postavení to samozřejmě nebude mít vůbec žádný vliv.

Čtvrtek 8. prosince

Ze stejného rozhovoru:

Když už o tom hovoříme, ministerstvo školství chce vést děti k úctě k multikulturalismu, homosexualitě apod. Pod hlavičkou výchovy k demokracii. Patří tento typ „občanské výchovy“ do škol? Jak učit děti o politice, např. o minulém režimu, o současné mezinárodní politice atd., aby se školy nestaly místem vymývání mozků, ale přitom děti byly poučeny?

To, co předvádí paní Valachová a její banda, překonává to nejhorší z komunistické éry. Dokonce ani za nacistické okupace netrpělo školství tolik. Na jedné straně nejenže rezignovala na snahu děti něco naučit, ale tou tzv. inkluzí vytvořila takové podmínky, že znemožňuje pracovat i těm učitelům a školám, které se snaží. Kromě toho tlačí na děsivé a intenzivní ideologické vymývání mozků s jasným cílem rozbít v dětech zdravé vnímání rodiny, vlastní sexuality, vztahu k rodné zemi atd.

O takových věcech by měla být veřejná diskuse. A ne o tom, jestli se někomu líbí písničky Ortelu nebo co dělají v soukromí úředníci prezidentské kanceláře.

Pátek 9. prosince

Adolf Hitler a jeho stoupenci věřili, že Židé mají jakousi magickou moc, a že už jen tím, že existují, působí zkázu. Naprosto shodný myšlenkový vzorec zastává dnešní neomarxistická levice – s tím v zásadě kosmetickým rozdílem, že na místě Židů je tím kořenem zla bílá rasa.

Fakticky to znamená, že západní civilizace produkuje znovu a znovu velmi podobné zvrácené a sebevražedné ideje. Je zarážející, že se ještě nikdo vážně nezamyslel nad tím, kde se berou a jak je zastavit.

Sobota 10. prosince

K dnešnímu dni lidských práv parafráze na Edmunda Burka:
Umlčování nepohodlných. Znásilňování. Vraždy. To jsou ta vaše lidská práva!

Neděle 11. prosince

Trumpovo oznámení, že jeho vláda bude plná generálů, je skvělou zprávou. Jak správně poznamenal David French v National Review, generálové ve vládním kabinetu znamenají posun od policejní mentality k mentalitě války. Tedy tendenci nepohlížet na další teroristické útoky jako na kriminální činy poblázněných jedinců, ale jako na válečnou akci. A reagovat způsobem, který tomu odpovídá. To je přesně to, co potřebuje nejen Amerika, ale celá západní civilizace.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...