TYDEN
23.4.2018
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Proč je u nás tak málo feministek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 16. dubna

Komunista Ondráček šéfem komise pro kontrolu GIBS není. Dopadlo to tak, jak to dopadnout muselo. Nastoupil tam Babišův člověk a Babiš tak ovládá téměř veškeré bezpečnostní složky. Bravo, ODS! Bravo, top! Bravo, starostové! Bravo, stane!
Až zase budou ti blbečkové varovat před tzv. totalitou, vzpomeňte si, kdo tu situaci zařídil.

Úterý 17. dubna

Ministerstvo zdravotnictví konečně uznalo, že některé (!) druhy povinného očkování působí některým (!) dětem “zdravotní komplikace”, např. doživotní ochrnutí. Snad už konečně skončí dementní praxe posledních let, kdy bylo zakázáno o tématu mluvit – na což doplácely děti, rodiče, daňoví poplatníci, lékaři a konec konců i ti, kdo chtěli k očkování přistupovat poctivě. Vydělaly pouze farmaceutické korporace, které mohl českým dětem nacpat naprosto cokoliv a nenesly žádnou odpovědnost za dopady.
V 70. letech (možná dříve) bylo dosaženo stavu, který vypadal jako uspokojivý. Od té doby žádná epidemie nepropukla (s výjimkou pohlavních nemocí). Z jakého důvodu bylo nutné přidávat další očkování a další vakcíny?
Aby bylo jasno. Nejsem proti očkování, a dokonce ani proti povinnému očkování. Ale mělo se k němu přistupovat rozumně a obezřetně.

Středa 18. dubna

Z otevřeného dopisu rektorovi Univerzity Karlovy:
“Proto Vás, pane rektore, naléhavě žádám, abyste se k případu cenzury Prolomení hradeb jasně vyjádřil a zjednal nápravu. Současná situace totiž může působit dojmem, že se necháváte zastrašit od agresivních studentů bakalářského studia a že připouštíte, aby Univerzita Karlova opouštěla základní akademické standardy, zejména recenzní řízení jako základní nástroj posuzování publikací. Oba se jistě shodneme na tom, že je nepřijatelné, aby recenzní řízení bylo nahrazováno akcemi extrémistických studentských skupin.”

Čtvrtek 19. dubna

Z rozhovoru pro Sputnik (vyjde brzy):
Skandál #meetoo se v Česku moc nerozšířil, což zklamalo místní feministické hnutí. Proč podle vás feministické hnutí v Evropě není tak agresivní jako USA?
Těch faktorů je celá řada, ale já připomenu jeden, o kterém se málo mluví. České ženy jsou většinou atraktivní a sebevědomé. Jak jsme přitom prokázali s profesorem Matějů analýzou velkých vzorců populace, k feminismu inklinují spíše zakomplexované ženy, které si připadají ošklivé. Dalším faktorem podporujícím rozvoj feminismu je nízké IQ.
Když se podíváte na průměrnou Američanku a na průměrnou Češku, a když s nimi chvíli mluvíte, je vám okamžitě jasné, proč se v zámoří feminismu daří a u nás nikoliv.  

Pátek 20. dubna

Během nedávné brněnské besedy se čtenáři jsem připomněl železný princip, který platí napříč dějinami a civilizacemi. Pokud se chce nějaký národ nastěhovat na již obydlené území, musí zabít nebo zotročit lidi, kteří tam žijí. Není žádný důvod, proč by to nemělo platit i pro současnou migrační vlnu. Příští beseda bude 4. května v Liberci.

Sobota 21. dubna

Na politické scéně se vyjasnilo. Máme tzv. středolevici (ANO – ČSSD – KSČM), která bude pokračovat v politice Sobotkovy vlády do nejmenších detailů.
Proti nim stojí tzv. pravice, která razí naprosto shodný pohled na EU, imigraci, školství, rodinu, podnikání, korporace, zatýkání xenofobů, neziskovky, byrokracii a vše ostatní. Od středolevice se liší pouze urážkami prezidenta, pliváním na voliče a opakováním dementních frází (ohrožení demokracie, soudně trestaný premiér, fake news, proruský šváb bla bla bla).
Pokud tato konstelace vydrží, má Babiš zajištěno vládnutí po neomezenou dobu.
Klíče od změny drží Okamurova SPD. Má k dispozici 200 milionů korun, parlamentní infrastrukturu a nezkompromitovala se mocenskými kompromisy. Pokud těch aktiv využije, může do příštích parlamentních voleb vstupovat s 50 000 členy, aktivní buňkou na každém městečku, vlastními novinami, skutečnou internetovou televizí atd. – a útočit na ústavní většinu. Tedy následovat cestu AfD. Nebo těch aktiv nevyužije a dosavadní oligarchie s feudálními rysy zemi nadále povede vstříc eurofašistickému režimu a nevratné islamizaci.
A samozřejmě není vyloučen ani vstup ještě úplně další síly.

Neděle 22. dubna

Kde jste, vy grázlové, co jste povykovali, že “Okamura vyhlíží uprchlíky, i když tu nejsou” a “Konvička straší lidi”? Půjdete to zítra vysvětlit rodině toho číšníka, který to možná nepřežije? Nestydíte se podívat se do zrcadla? Jestli se nestydíte, jste morální zrůdy.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.