TYDEN
6.3.2017
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Přežili jsme bolševiky, přežijeme i Babiše

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 27. února

Kdyby v Německu došlo k vážnému útoku na islámského kolonistu, můžete se spolehnout, že fotografie zraněného či mrtvého by byla na všech titulních stranách, vyhrála by nejrůznější soutěže a byla by omílána donekonečna (podnět pro Antifu. Což takhle umlátit baseballovou pálkou sympatického Syřana, nafotit a získat tak konečně zbraň proti xenofobům?). Jenže takový obrázek neexistuje.

Jak je tedy možné, že Němci loni podnikli 3500 násilných útoků proti migrantům a výsledkem nebyl ani jeden mrtvý a dokonce ani jeden zraněný? Buď jsou němečtí skinheadi největší břídilové na světě nebo německé úřady bezostyšně lžou.

Láďa Větvička napsal před časem blog, kde popsal nejstupidnější lži proimigrační propagandy. Tohle patří do stejného soudku. Ti lidé jsou tak oslepení vlastní mocí a nepostižitelností, že už se ani nenamáhají lhát chytře.

Když Hitler v roce 1933 potřeboval argumenty proti opozici, jeho lidé si aspoň dali tu práci, že Říšský sněm opravdu zapálili. Jeho dnešní následovníci by se už tak nenamáhali. Prostě by vydali tiskovou zprávu, že xenofobové zapálili parlament. Pokud by někdo tvrdil, že ta budova dál stojí nepoškozená, označili by to za ruskou propagandu.

Úterý 28. února

Předevčírem došlo ke Švédsku k dalším dvěma brutálním znásilněním. Jak je vidět, průjezd non go zónou je rizikem, i když jsou ženy dvě a vezmou si taxíka. Jestli oběti škrábaly, ve statistice nenávistných rasistických útoků přibyly další dva případy. Dost možná, že v dalším kroku zavede švédská vláda předpis proti ostrým nehtům a bude kontrolovat, zda je mají ženy ve znásilňovacím věku správně hladce zapilovány. Tohle jsem nejdříve psal jako domněle vtipnou nadsázku, ale pak jsem si uvědomil, že feministické blbky ve švédské vládě fakt schopné něco takového udělat

Středa 1. března

Z poznámky k pamlskové vyhlášce: Když byl svět ještě v pořádku, měly děti pořádně jíst a měly se hodně hýbat. Dnes přichází výživová poradkyně, která prosazuje, že se děti v období vývoje mají stravovat jako 40letá barbína, co se snaží zhubnout. V každé společnosti se občas vyskytne fanatik nebo magor, který děsí svoje okolí, na tom nic není. Ale jak je možné, že takoví lidé rozhodují o vyhláškách, které jsou závazné pro úplně všechny? Když už se vyhlášky přijímají, tak přece především proto, aby chránily normální lidi před takovými vyšinutci. Připustit takové „experty“ k přípravě vyhlášek je úplným popřením toho, proč platíme státní aparát.

Čtvrtek 2. března

Asi po tisícáté už čtu, že Andrej Babiš ničí demokracii. Není to pravda. Demokracii v českých zemích zlikvidovali standardní politici a standardní politické strany. Andrej Babiš toho využil a vychytrale ovládl vyklizený prostor. Kdyby to neudělal on, udělal by to někdo jiný. Z toho, mimo jiné, vyplývá, že hlavním nepřítelem občanských svobod jsou tradiční strany a celý způsob vládnutí, který je s nimi spojen. Andrej nepředstavuje zdaleka tak vážný problém. Jeho panování bude časově omezené a až skončí, tak ten bordel uklidíme, jako jsme ho uklidili po komunistech. Velké stranické aparáty – to je to, co zemi skutečně ohrožuje.

Pátek 3. března

V rozhovoru s Petrem Žantovským poprvé informuji o novém projektu, který jsem začal chystat okamžitě po rezignaci na aktivní politiku.

„V 16. století se stalo, že asi stovka evropských dobrodruhů zaútočila na Inckou říši. Ta říše byla pokročilá a velmi slušně organizovaná, takže zlikvidovat nějakých 100 dobrodruhů by pro ni mělo být otázkou několika hodin, možná dokonce minut. Měli k tomu dostatečné prostředky. Ale ti Inkové si vůbec neuměli představit, jaké to je být napaden jinou civilizací. Neměli k tomu slova, pojmy, představy ani žádné relevantní zkušenosti. Nevěděli si s tím rady. A dopadlo to tak, že těch 100 dobrodruhů rozvrátilo milionovou říši, statisíce lidí byly zabity, další statisíce odvedeny do otroctví. Jejich civilizace úplně zkolabovala. Jen proto, že nedokázali pochopit, o co jde. Resp. nedokázali to pochopit dost rychle. Mám obavu, že naše evropské civilizace je teď ve velmi podobném stavu. A sice, že jsme tak uzavření sami do sebe, do své evropské arogance, že si vůbec nepřipouštíme, že jsou jiné civilizace, jiné způsoby myšlení a jiné způsoby vnímání světa. Když to nepochopíme hodně rychle, můžeme dopadnout jako ti Inkové. Naše huntingtonovská společnost chce přispět k tomu, abychom začali brát vážně, že jsou i jiné civilizace, že ti lidé myslí úplně jinak a že pro ně neplatí naše pravidla.“

Sobota 4. března

Tento týden se to konečně dostalo ven. Na vývoji šílené vražedkyně ze Smíchova se zásadním způsobem podepsal pokus o změnu pohlaví. Což je logické a pochopitelné. Nemusí to znamenat, že se z každého takového člověka stane vraždící monstrum, ale je jasné, že zahrávání si s pohlavní identitou přináší vysoké riziko psychické lability, a tedy i riziko depresí, sebevražd a všech možných dalších problémů. Na to člověk nemusí být klinický psycholog, aby mu tohle bylo jasné. To jen lháři z Rady vlády pro lidská práva se nás snaží přesvědčit, že chemie v těle nehraje rozhodující roli a že za všechno může nechápavé okolí

Neděle 5. března

V posledních dnech jsem opakovaně slyšel, že “až skončí Babiš, nic už tady nebude.” Do prčic, národy přece nejsou bohaté tím, že mají nahromaděné zásoby, budovy nebo stroje! Národy jsou bohaté, když se skládají z aktivních, šikovných a pracovitých lidí.

Proto působí Kateřina Valachová nesrovnatelně větší škodu než Andrej Babiš. Až skončí Babišovo období, budou před námi dvě cesty.

a) zrušíme to všechno zbytečné papírování, vykazování a kontrolování, úředničení a neziskovkování. Miliony hodin, které jsou na to utráceny, budou zase věnovány normální práci a země skokově zbohatne.
b) necháme se znovu obloudit podvodníky a naivními lidmi, co vedou neustálé řeči o rozkrádání národního majetku, místo poctivé práce se budeme navzájem hlídat a nakonec budeme hladovět.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 82 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...