TYDEN
10.8.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Poslední silák

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hamplPondělí 3. srpna

Ministryně Jana Maláčová není tak mediálně výrazná jako její kolegové z ČSSD, ale to neznamená, že by působila menší škody. Ostatně, už před nástupem na místo ministryně měla takovou pověst, že se jí bály i některé feministky (nedostatečně radikální). Daří se jí přeměnit ministerstvo z úřadu zaměřeného na sociální záležitosti v centrum nejextrémnějšího genderového hnutí.
Třeba její poslední kousek. Jeslím a mateřským školkám má nově vzniknout povinnost chránit kluky před klukovským chováním a klukovskými vzory (a holky zase naopak). Holčičky se zase mají připravovat na péči o miminka s “jinou než bílou barvou pleti.” Každé zařízení musí jednou ročně odevzdat plán, jak v tom bude postupovat. Jinak sankce.
Možná si vzpomínáte, že Jana Maláčová s tou myšlenkou už jednou přišla, pak ji popřela a teď ji zase v tichosti prosazuje.

Úterý 4. srpna

Nedokážete za celý život splatit dům ani byt? Nevadí, nově si můžete pořídit maringotku na hypotéku. Vítejte v ekonomickém systému neustálého růstu a neustálého zvyšování životní úrovně.

Středa 5. srpna

Otázkou inteligence a rasy jsou v poslední době skoro všichni fascinováni. Dle mého soudu neoprávněně.
Neobolševici se snaží předstírat, že neexistuje žádná statistická souvislosti mezi inteligencí a etnickým původem. Ale nemohou dělat nic jiného než zakazovat. Ta souvislost byla prokázána příliš jednoznačně a příliš mnoha odlišnými metodami.
Konzervativně-patriotická strana se naopak snaží udělat z IQ střed světa. Ale tak to nefunguje. Vezměte si třeba Evropany a Číňany. Číňani mají o něco výkonnější mozky než my. A skutečně, někdy kolem roku 700 (našeho letopočtu) jsme ve srovnání s nimi byli zaostalí barbaři. Kolem roku 1900 to bylo přesně naopak, obrovský civilizační náskok jsme měli my. Teď zase začínají mít navrch oni. A rozdíl v mozkové výkonnosti byl nejspíš celou dobu stejný.
Nejde o vrozené IQ, ale o to, jak jsou ty mozky používány. Jestli ke stupidnímu opakování pouček nebo k racionálnímu myšlení a hledání nových řešení. Jestli ve prospěch civilizace nebo k jejímu rozvrácení. Jestli jsou podmínky nastaveny tak, že zájmy jedinců jsou v souladu se zájmem celku nebo jestli je prosazování osobních zájmů destruktivní. Civilizační příslušnost je víc než geny.

Čtvrtek 6. srpna

Petr Hájek minulý týden představil svou novou knihu. Jmenuje se Úder. Právě ji čtu a určitě na ni napíšu recenzi. V žánru konspiračních teorií totiž Petr Hájek patří k tomu jednoznačně nejlepšímu. K té nepatrné části, kterou má smysl sledovat, a není to ztráta času. A to nejen proto, že zná politiku zblízka. Petr Hájek má tu vzácnou vlastnost, že když narazí na novou skutečnost, je schopen přizpůsobit teorii (místo, aby skutečnost ignoroval, jak je v tom žánru obvyklé).

Pátek 7. srpna

Takže tu máme další rozkrádačku. 300 milionů na vybudování sítě center, kde budou experti lidem vysvětlovat, že nemají páchat sebevraždy.
Což takhle zrušit exekuce a zabránit aktivistům, aby mátly hlavu malým dětem svými ujetými teoriemi o změnách pohlaví? Pomohlo by to víc. Jenže by na tom zase nikdo tolik nevydělal.

Sobota 8. srpna

Dnešní den přinesl spoustě lidí otázku: Jak moc jsem ochoten se nechat ponižovat, abych si zachoval šanci na povýšení? Velmi častá odpověď zněla: Neomezeně! A mnozí jsou na tom tak, že to ponižování je pro ně něčím tak samozřejmým, že už si ho ani neuvědomují. To jsou ideální kandidáti na líbání bot nebílých gangsterů. A ti to možná někam dotáhnou. Třeba budou povýšení do pozice Product Impact Coordinator nebo dokonce Project Assurance Executive.
Vidím, že někteří tápou. Tak to jste se asi nezúčastnili plavby po Vltavě ani jste ji okázale nepodpořili. To to asi moc daleko nedotáhnete.

Neděle 9. srpna

Muži, přestaňte posilovat! Svaly vedou k toxické maskulinitě, která musí být vymýcena. To je příklad titulku, jaké se v americkém tisku v poslední době objevují.
Teď se tomu můžeme smát, ale ono je jenom otázkou času než přijde regulace posiloven, a nakonec úplný zákaz. Samozřejmě to nebude platit pro všechna etnika.
Bude to mít tu úžasnou výhodu, že přijdete do místnosti, podívají se vám na ramena a budou vědět, jestli jste protirežimní živel. Bez srandy.
Můžeme jenom doufat, že se celý ten zvrácený politický a ekonomický systém zhroutí dřív, než dojde i na tohle.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 169 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.