TYDEN
14.3.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: O feministické policii, udavačích a problémech Andreje Babiše

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL 14|03|2016

Pondělí  7. března

Všímáte si, že když evropské vlády propagují mezirasový sex (těch kampaní přibývá), vždy propagují kombinaci běloška – černoch? Vůbec se nezmiňuje možnost běloch – černoška.

Úterý 8. března

K diskuzím o ženské emancipaci, které lze na MDŽ čekat, připomenu studie profesorky Hakimové z London School of Economics, podle níž je jedním z nejcennějších zdrojů každé ženy její sexualita. To dává ženám moc nad muži. To nutí muže podávat výkony a chovat se alespoň relativně kultivovaně. Týká se to i žen méně atraktivních a žen s velmi výkonnými mozky. Pokud se žena této “zbraně” vzdá, zahodila své nejcennější (nebo jedno z nejcennějších) aktivum.

Pochopitelně to platí pouze v rámci společností, kde základní vzorec je takový, že muž se uchází o ženu a žena se rozhoduje, co poskytne a za jakých podmínek. Tam, kde jsou ženy pokládány za majetek a muži s jejich sexualitou obchodují mezi sebou, civilizace ztrácí ten základní motor pohánějící pohyb k lepší a humánnější společnosti.

Mimochodem, všimli jste si, že v civilizacích, kde ženy nemohou muže “vydírat”, nevznikla ani mužnost v našem slova smyslu? I povahové rysy typu bojovnosti, odvahy, rytířství a ochranitelství nakonec musí ženy na mužích vynucovat. Ale když se rozhlédnu po svém okolí, mám pocit, že to pořád ještě dělají skvěle. Chlapů ubývá, ale nevymřeli.

Středa 9. března

Perlička ze včerejší debaty o totalitním centru Klinika. “Přece chceme, aby Praha byla jako Berlín a ne jako Moskva”. Nevím, kdo chce, aby v Praze byly poměry jako v Berlíně ovládaném cizineckými gangy. Ale ještě kurióznější na tom bylo, že to pronesla zastupitelka důchodového věku zvolená za KDU-ČSL.

To je snad ještě větší podraz než Babišova podpora podnikatelů. Volíte tradiční katolickou stranu, protože čekáte, že bude hájit evropskou kulturu. A ti lidé se pak domluví se Zelenými a pustí se do drsného prosazování multikulti.

Čtvrtek 10. března

Kauza Čapí hnízdo je příznakem toho, že se Andrej Babiš dostává do problémů. Nejde o to, že zase něco ukradl. Jde o to, že ztrácí schopnost zhatit vyšetřování a že ztrácí schopnost zabránit tomu, aby se informace šířila.

Připomínám svou starší prognózu, že zhroucení Andreje Babiše bude náhlé a relativně nečekané. Budou se jen hromadit drobné známky, že něco není v pořádku, a pak to přijde. Během několika týdnů či nanejvýš měsíců zmizí ANO jako relevantní síla.

Pátek 11. března

Komu iDnes zruší blog příště? Tipuju Láďu Větvičku. Píše pěkně, i když vv nějakém divném cizím jazyce, ale vůbec se nebojí. Takhle bychom, soudruzi, ten multikuralismus nevybudovali. Přečtěte si třeba tohle:

“Imigrační vlna není nic náhodného. Je to dlouhou dobu připravovaná akce, jejímž cílem je likvidace křesťanství, likvidace národních států, likvidace národů a vytvořeni jednotného evropského národa. Mordor dlouhou dobu přemýšlel, jak to udělat, aby se běloši vzdali svých států a národů a považovali se za Evropany. Jediná cesta, jak toho dosáhnout, je ohrožení života. Válka. Jedině v okamžiku, kdy bude vyvražděno několik desítek milionů bělochů v Evropě a zbytek bude v menšině, je možné, aby se přestali považovat za Moraváky, Poláky, Brity, Řeky a v zájmu přežití se budou považovat za Evropany.”

Sobota 12. března

Lustrační zákon by měl být rozšířen také na současné udavače, kteří monitorují, co kdo řekne politicky nekorektního, a pak ho udávají u zaměstnavatele, spolu s tlakem na jeho propuštění.

Je stupidní řešit 30 let staré udávání a stejnou praktiku v roce 2016 ignorovat.

Neděle 13. března

Doporučuji pozornosti naprosto fantastický text Pavla Kohouta Tři omyly ohledně terorismu. Hlavně proto, že vyvrací spoustu vžitých představ a pomáhá přesněji rozumět tomu, co se děje. Třeba tohle:

“Proč Evropané kolonizovali arabské a islámské země? Především proto, aby ukončili staletí trvající islámskou agresi a terorismus. Dnešní západní humanisté a multikulturalisté nezdůrazňují fakt, že muslimští piráti po stovky let přepadali evropské lodě a evropské břehy. Přitom kradli nejen cennosti, ale hlavně lidi.

Během let 1530 až 1780 muslimové odvlekli z Evropy nejméně milion Evropanů, převážně Francouzů, Španělů a Britů. Během 17. století Anglie ztrácela průměrně 400 námořníků ročně. Nešťastníky čekal krutý osud, včetně kastrace.”

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.