TYDEN
14.2.2017
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže se blíží

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 6. února

Doporučuji výborný článek Mariana Kechlibara Ta druhá krize. Pojednává o řecké krizi, o které se přestalo mluvit, protože německé banky tam už neztrácejí peníze, nicméně lidem se žije pořád hůř a hůř. Mimo jiné to znamená, že Řecko se postupně vylidňuje. Mladí odcházejí. Ti, kdo zůstávají, si nemohou dovolit děti. Během jedné generace řecká populace fakticky zmizí a nahradí ji Turci a Egypťané. Proti předchozí islámské okupaci Řecka by to ovšem byl obrovský rozdíl, protože tehdy v zemi zůstávalo křesťanské obyvatelstvo, takže bylo možné ji osvobodit. Tentokrát by se jednalo o nevratnou výměnu lidí. Takhle to vypadá, když nějaké zemi pomáhá EU a MMF.

Úterý 7. února

Ministr Brabec (ANO) si pochvaluje, že se daří provádět domovní prohlídky preventivně. I když od takových lidí čekáme to nejhorší, pokaždé nás dokážou nepříjemně překvapit.

Středa 8. února

Doktor Hnízdil chtěl kdysi zbavit svéprávnosti Václava Klause za to, že nepodporuje Lisabonskou smlouvu. Teď označuje za psychopata Donalda Trumpa. Co to vypovídá o svéprávnosti Dr. Hnízdila? A co o těch, kdo se od někoho takového nechávají léčit?

Čtvrtek 9. února

Mysleli jsme, že úředníci nejsou kreativní a že koukání na filmy se zombíky neškodí, ale ministryně Šlechtová nás z toho vyvedla. Jak dnes oznámila, chce zavést přísné normy pro péči o zdraví mrtvol. Který funebrák nepřijede na ministerstvo udělat zkoušku z nových předpisů nebo bude přistižen při jejich porušování, zaplatí půl milionu. Takže žádná éčka a všechno pěkně přírodní, holoto!.

Pátek 10. února

Hlavní Trumpův bezpečnostní poradce Michael Flynn bravurně: Terorismus nemůžeme porazit, pokud nezničíme také ideologii, která je za ním. Musíme začít na školách a sociálních sítích. Musíme se postavit lži o tom, že islám a západní svět jsou morálně na stejné úrovni. atd.

Konečně!!!!

Sobota 11. února

Z rozhovoru: „Narážíme na jev, který bývá v sociologii označován jako dekadence. Jde o to, že nějaká skupina lidí chce převzít moc ve společnosti a proto zničí hodnoty a ideály, které by tomu převzetí moci mohly překážet. Jenže nejsou schopni to ničím nahradit a společnost se rozpadá.

Hodnoty, na kterých se dnes shodne většina, a ke kterým patří úcta k tradiční rodině, vlastenectví a odhodlání bránit svou vlast, tyhle hodnoty mají být rozmetány. Jenže multikulturní intelektuálové to nedokážou ničím nahradit. Jejich politická korektnost — to je jen směs výkřiků, které jsou vesměs nesmyslné a navíc si navzájem odporují. Vezměte třeba požadavek extrémních výsad pro sexuální menšiny a k tomu radikální islám. Jak by to mohlo jít dohromady? Jenže ti lidé nemyslí logicky. Logika a zdravý rozum je pro ně součástí toho starého systému hodnot, který se snaží zničit.“

Neděle 12. února

Prohlášení Mezinárodního dne heterosexuálního bílého muže

Již několik desetiletí jsme svědky toho, že vlády mnoha států a politicko-intelektuálská třída jako celek se zpronevěřuje svému poslání chránit svobody svých spoluobčanů. Místo toho se zaměřují na domnělá skupinová práva menšin, přičemž každá takzvaná menšina je zvýhodňována na úkor ostatních. Je tak porušována zásada rovnosti před zákonem, příslušníci „nemenšin“ jsou diskriminováni a mnohdy dokonce zbavováni základních občanských svobod.

Na jednu skupinu obyvatel dopadá toto běsnění zvrácených progresivistických elit nejpalčivěji. Jsou to heterosexuální bílí muži, jejichž práva jsou omezována zvlášť skandálním způsobem. Vyhlašujeme Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže, abychom vyjádřili svoje přesvědčení, že práva heterosexuálních bílých mužů mají být chráněna stejně jako práva všech ostatních a že nikdo nemá být zvýhodňován na jejich úkor.

Zejména prohlašujeme, že jednoznačně odmítáme pokusy vyhladit bílé muže jako skupinu. Pokládáme za naprosto nepřijatelné, že propagace takových snah je státní správou v mnoha zemích tolerována, spolufinancována a podporována.

Den heterosexuálního bílého muže má přispět k obnově hrdosti bílých mužů. Má přispět k tomu, aby znovu aktivně prožili svou identitu jako muži i jako běloši. Nikdo nesmí být pronásledován za barvu své kůže. Ani heterosexuální bílí muži.

Být mužem je čest, poslání, závazek, důvod k hrdosti i úkol. Takové vnímání chceme obnovit.

Stejně tak je důvodem k hrdosti být příslušníkem jediné civilizace v lidských dějinách, která dokázala zajistit všem svým příslušníkům občanské svobody, lidskou důstojnost i přijatelnou životní úroveň. Nemá smysl zastírat, že křesťanská civilizace je historicky spojena s bílou rasou. Byli to bílí muži, kdo vykonali obrovské dílo na poli vědy, techniky, medicíny, umění, náboženství, vojenství i morálky. Spolu se svými manželkami vybudovali nejlepší civilizaci v dějinách a dokázali ji ubránit.

Proto svoláváme heterosexuální bílé muže, aby přišli vyjádřit hrdost na svou identitu i svůj závazek nadále budovat a bránit svobodný svět. Nebo aby se přišli aspoň docela obyčejně pobavit. A svoláváme i všechny ostatní dobré lidi. Přijďte se veselit spolu s námi.

Poznámka redakce PP: Původní myšlenka “Dne bílého heterosexuálního muže” se objevila již v roce 2012 a přišel s ní Petr Sedláček. Jeho text z Ostrava Online si zde dovolujeme doplnit:

Den 29. září byl vyhlášen Dnem bílého heterosexuálního muže. Bílý heterosexuál má lví podíl na dnešní realitě, se všemi jejími klady i zápory. Je však potřeba říci a zdůraznit, že klady, navzdory tvrzením a snahám o manipulaci tohoto faktu různými aktivisty a pokrokáři, stále ještě vrchovatě převažují.

Kdyby nebyl bílý heterosexuální muž, nebyla by Evropa a celý svět takovými, jaké je známe.

Je proto krajně znepokojivé, že takovýto svátek doposud nebyl. Můžeme směle říci, že jeho vyhlášení byl ten dlouho očekávaný a nezbytný poslední kamínek do mozaiky multikulturalismu, bez něhož se tento neobejde a zástupci tohoto hnutí by to měli vzít na vědomí a chytnout se za nos, že na to ve své mnohobarevné osvícenosti nepřišli sami.

Nyní si již mohou oddychnout, spát klidně, protože poslední krok byl učiněn a stavba dokončena.

.
hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 85 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...