TYDEN
4.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Král Zeman

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hamplPondělí 28. prosince

Mnozí by chtěli prezidenta, který bude chlap a bojovník. Který se postaví Bruselu, a kavárna mu bude k smíchu. Jenže by zároveň chtěli, aby ten bojovník jednal servilně vůči nim samotným, podbízel se davu, a schválil jakoukoliv pitomost.
Dámy a pánové, tak to v životě nechodí. Pokud chcete prezidenta, co vám odkýve každou hloupost, kterou někdo pověsí na youtube, aby si zvýšil sledovanost, tak to jste měli podporovat Drahoše. Teď má Česká republika prezidenta, který přemýšlí a nebojí se. To neznamená, že nemůže mýlit – ale nemůžete od něj čekat, že by podlehl nátlaku davu.

Úterý 29. prosince

O migračních kvótách se už dlouho nemluvilo, ale to neznamená, že zmizely. Jednou z hrůzostrašných vlastností byrokracie totiž je, že se nikdy nezastaví. Ti stejní lidé přichází každý den znova do kanceláři a nadále usilují o to samé. Když jim to zamítnete, chodí do té kanceláře dál, mají neomezený čas a v zásadě neomezené prostředky. Vy jim to zamítnete podruhé, potřetí, počtvrté… ale jednou se unavíte, uděláte chybu, je zrovna u moci blbá vláda… A přesně to se děje s migračními kvótami. Aliance eurobyrokracie, neziskovek a korporací má neomezeně času a neomezeně peněz.
Současný pokus o jednorázové zaplavení českých zemí muslimskými kolonisty je založen na tom, že usazování migrantů na našem území je v textu označeno jako “navracení”. Politici to snadno schválí, a mnoha lidí vám nebude věřit, že “navracení” v tomto případě znamená “usazování”. Ta nedůvěra je pochopitelná, když uvážíte, kolik vyložených pitomostí ve veřejném prostoru koluje.

Středa 30. prosince

Na parlamentkách:
Hodně se bojím toho, že právě v letošním roce bylo rozhodnuto o nezvratné islamizaci a o nahrazení českého národa. Epidemie bude nakonec potlačena očkováním, ale zničená morálka a zničené vztahy, to se bude opravovat roky. A během těch let mohou promigrační aktivisté naplnit všechny své záměry. Aniž by narazili na významnější odpor.
Česká společnost se rozpadla do menších skupin a začala válčit navzájem proti sobě. Zvlášť tragické je, že proti sobě válčí normální pracující. Hospodští proti zdravotním sestrám, trenéři fitness proti učitelkám, plastičtí chirurgové proti lékařům z JIP. A šéfové bank se nám smějí a vysávají nás více než kdy předtím. Dílo zkázy pak dovršili provozovatelé některých serverů, kteří situace využili ke zvyšování čtenosti za každou cenu, bez jakékoliv odpovědnosti. A různí zneuznaní aktivisté a bezskrupulózní politici, kteří se chtějí dostat na výsluní za každou cenu, a nemají absolutně žádné morální zábrany. Jeden z nich dokonce vynalezl ideologii takzvaného covidismu, což je prý totalitní ideologie spočívající v tom, že lidé nechtějí zbytečně umírat.

Čtvrtek 31. prosince

To, že stát není schopen v těžké době podpořit hospodské, živnostníky, místní výroby, místní firmy atd. – to je naprosto skandální. Říkejte si tomu socialismus, stejně je to skandální.
Oproti tomu ale necítím žádnou lítost nad firmou Blažek, která dosahovala víc než půl miliardového obratu tím, že převážně vozila oblečení z Číny, prodávala je místním lidem, ale taky vyvážela do Skandinávie a dalších částí světa.
Potřebujeme skutečné místní firmy, místní výrobu, pracovní místa pro místní lidi. Každá místní krejčovská dílna je cennější než celý Blažek.

Pátek 1. ledna

Hned zkraje roku musím pochválit finanční správu. Oznámení o vstupu do paušálního režimu nezabralo víc než pět minut.
Sbohem, vedení účetnictví! Sbohem, platby zdravotního a sociálního pojištění!

Sobota 2. ledna

S Markem Obrtelem, Pepou Nosem, Ladikem Větvičkou, Standou Novotným a dalšími přáteli jsme sestavili dopis, ve kterém upozorňujeme šéfy obou vlasteneckých stran, že když se neomarxisté spojují do silnějších celků, je nejvyšší čas na to reagovat. Jinak to zase skončí 16 poslanci bez reálného vlivu.
“Výsledky krajských voleb ve středočeském kraji, kde se díky vzájemnému odebrání hlasů obě hnutí vzájemně vyšachovala a potřebnou pětiprocentní hranici nepřekročilo ani jedno z nich, stejně jako výsledky senátních voleb, kde se díky vzájemné konkurenci nedostal ani jeden kandidát SPD a Trikolóry ani do druhého kola, by měly být pro obě hnutí dostatečným varováním,” píšeme mimo jiné.
Celý text otevřeného dopisu je zde.

Neděle 3. ledna

Politika neomarxistů a postoje neoliberálů (rozuměj stoupenců volného trhu – poznámka PH) ve věci migrace jsou typickým případem hybridní politiky. Snoubí se zde sakralizovaný koncept lidských práv s chladnými vodami egoistického kalkulu. Výsledkem této podivné aliance není vznik otevřené společnosti, jak o tom filosofují stoupenci obou táborů. Není jím ani rozvoj soužití rozdílných etnik a náboženských skupin, ani jejich pozvolné prostupování a mísení. Výsledkem je vznik paralelní společnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.