TYDEN
25.2.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Jak je to ve skutečnosti s lidskými a občanským právy

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 18. února

Feministky strávily celé roky tím, že snažily přesvědčit svět, že každý sex je znásilnění a každý kontakt s erotickým podtextem je obtěžování. Snažily se přesvědčit svět, že jsou v nebezpečí už jen tím, že muži existují. Prosadily tisíce nesmyslných opatření a zničily tisíce lidských životů. Logicky se tedy našla skupina mužů, která se stáhla do ústraní a věnuje se raději hračkám než živým ženám.
A feministky? Jsou rády, že nebudou obtěžovány? Omyl! Feministky jsou zděšeny a zuří. Pochopitelně. Jak říkají moudré ženy už celé roky, nebýt obtěžována je horší než to nejhorší obtěžování.

Úterý 19. února

Předsedkyně amerického Kongresu Nancy Pelosi se nechala slyšet, že příští prezident za Demokraty lidem odebere zbraně – bez ohledu na ústavu a platné zákony či zvyklosti. Nevyvolalo to žádnou reakci. Politici, komentáři, média… všichni se tváří, že je to vlastně úplně normální.
Ve skutečnosti toho nebude ani příští prezident schopen, protože by to znamenalo otevřený konflikt s desítkami milionů ozbrojených lidí schopných formovat milice. A toho se žádný prezident neodváží.
A tady jsme u jádra věci. Ústavy ani zákony ve skutečnosti nikoho nechrání. Pro mocné to jsou jen cáry papíru, které přestanou respektovat, až se jim přestane hodit. Občanské svobody mohou být z principu chráněny pouze mocí občanů – jejich zbraněmi, jejich ekonomickým vlivem a jejich připraveností agresivně se postavit proti vládě, korporacím, neziskovkám či jakémukoliv jinému uzurpátorovi. To nemůže nahradit žádný dokument.

Středa 20. února

ČSSD zahájila volební kampaň jako obvykle. Razantním prohlášením o přijímání džihádistů a velkými novinovými články. Snad už se jim tu sebevraždu podaří dokonat.

Čtvrtek 21. února

“Co je na youtube, co se nepočítá.” Přibližně tak nějak to napsal jeden neomarxistický senátor (taková méně známá kopie Jiřího Drahoše) jedné mé čtenářce. To samé jsem od různých sluníček slyšel za poslední měsíc minimálně 10x. Co je tím vlastně myšleno? Že tu brutální scénu sehráli najatí herci? Ne, to netvrdí. Nebo že to bylo sestříháno tak, aby vznikl zkreslený dojem? Ne, ani to netvrdí.
Jde prostě o to, že správě trénovaný sluníčkový mozek vymaže cokoli, co nepochází z oficiálního vládního zdroje. Z jedné strany to je komické, ale z druhé strany nesmírně vážné. Ti lidé se dívají na brutální mlácení nevinných, vidí násilí a utrpení, a jejich mozek to prostě vymaže. Vymazal by stejně snadno vyhlazovací tábory a plynové komory? Nejspíš ano. Zvláště, kdyby zhoršování poměrů přicházelo postupně, krok za krokem. Z toho je vidět, že těmi nejhoršími bestialitami nakonec nemusí být nějaká psychopatická monstra, ale jenom zbabělí kariéristé. Ti dnes ohrožují civilizaci více než jakýkoliv násilník.

Pátek 22. února

Nemylme se. Pirátská “legalizace prostituce” je jen prvním krokem k tomu, aby i tato oblast byla regulována, úřady určovaly normy, přípustné praktiky, správný průběh schůzek, pak budou instalována sledovací zařízení, zákazníci se budou muset registrovat atd.
Postupně to postihne všechny sexuální aktivity, aby moudrý úředník mohl posoudit, zda se jedná o prostituci či nikoliv. Jak třeba posuzovat situace, kdy se podřízená vyspí se svým šéfem a získá za to nějaké výhody?

Sobota 23. února

Je velmi hloupé, pokud si necháme kavárnou diktovat, že s tímhle se ještě můžeme nechat vidět a s tímhle ne. Často je za tím iluze, že když budeme hodní, nakonec nám přece jen poskytnou nějaké výhody. Omyl! Jestli přistoupíme na jejich hru, nakonec nás zničí – nejen společensky a finančně (což do značné míry mohou), ale i osobnostně a morálně. Přizpůsobování je k ničemu. Potřebujeme zlomit moc systému. Potřebujeme se vrátit ke světu, kde vám nemůže žádný pisálek nebo neziskovkový aktivista určovat, s kým se máte kamarádit či dokonce s kým si můžete potřást rukou a s kým už ne.
Včera jsem se v Linharticích sešel a vyfotografoval s Tomášem Vandasem. Neříkám tím, že budu volit jeho politickou stranu ani tím nevyjadřuji souhlas se vším, co v životě řekl (protože to ani nevím). Ale je to člověk, který působí seriózně a jako dobrý vlastenec. A zcela jistě projevil značnou osobní statečnost, když ani po setrvalém policejním nátlaku neomezil politickou aktivitu.

Neděle 24. února

Ohledně situace v Jižní Africe je důležité neztrácet z mysli, že současný režim tam nevzniknul sám od sebe, ale byl dosazen na základě tlaku USA a Evropské unie. Než je začal Západ “osvobozovat”, byla to celkem svobodná a velmi prosperující země. Jihoafričané nechtěli podstupovat válku, a podrobili se západnímu diktátu. Dopadlo to stejně jako pokaždé. A když dnes prchají ze země, kde žili po staletí (a kde se usadili dříve než současné černé obyvatelstvo), západ kašle na všechny úmluvy o uprchlících a nepustí je dovnitř.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 312 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.