TYDEN
7.5.2018
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Dobrý národ dokáže čelit nepřátelům i popravovat kolaboranty

Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 30. dubna

Velmi doporučuji článek Martina Konvičky o „šikaně domorodých dětí.“ Upozorňuje na jeden velmi opomíjený aspekt migračního útoku na Evropu, a to aspekt podceňovaný i většinou vlastenců. Jakmile počet muslimů dosáhne určité úrovně, jsou v podstatě automaticky spuštěny mechanismy “čištění” společnosti“. Pro zbývající evropské rodiny začne být extrémně obtížné mít děti, takže již tak velmi nízká porodnost klesá k nule. Ženy jsou přiděleny jako druhé manželky či konkubíny muslimům. Komu se trend nelíbí, je přinucen odejít. Může pak stačit jediná generace, aby původní evropské obyvatelstvo úplně vymizelo. Stojíme tedy před perspektivou Evropy rozdělené mezi různé islamistické enklávy, navzájem nepřátelské, ale bez enkláv evropské civilizace.
Martin Konvička ale připomíná, že to, co nazývám “mechanismem čištění od nemuslimů,” že to zahrnuje tisíce tragických osudů, zničených životů a nezměrnou bolest. Velmi často bolest těch nejslabších a nejzranitelnějších.

Úterý 1. května

Z ekonomické poznámky k Svátku práce: Je absurdní aplikovat pojem „svoboda“ na spory státu a korporací. Jde o střet dvou byrokratických aparátů, které představují stejnou hrozbu pro lidskou svobodu. K oběma je zapotřebí přistupovat se stejnou nedůvěrou a podrobovat je stejně tvrdé veřejné kontrole. Pokud si někteří libertariáni myslí, že když nám místo státu povládnou Agrofert, Goldman Sachs nebo Sorosovy fondy, že se nám bude dařit lépe, tak jsou docela obyčejně hloupí. Je zapotřebí, aby občané znovu získali ztracenou kontrolu nejen nad státem, ale také nad korporacemi, které je v jejich zemi působí.

Středa 2. května

VK mladší: A když Vám chtějí zavřít pusu, tak vytáhnou argument: „Facebook je soukromá společnost, ta si může zakazovat, koho chce a jak chce, dle vlastních pravidel.“ O.K. Ale jen pokud to budou ta správná pravidla (viz výše), jinak ne. Protože tisíce dalších soukromníků to dělat nemohou. Zkuste si třeba jako majitel restaurace rozhodnout, že tam nesmí děti (neb ruší hosty). Nebo že ve Vaší hospodě se bude od 22:00 kouřit. To už startuje obchodní inspekce s drakonickými pokutami.
Hampl k tomu doplňuje: Tržní komsomolci zpravidla argumentují, že máme nechat korporacím volné ruce a dorovnat svobodu těch malých. Jenže to jen taková pokrytecká výmluva. Ve skutečnosti korporaci nikdy nedovolí, aby jejich malí konkurenti získali svobodu. V zájmu korporací je zničit malé firmy regulacemi a také to udělají.

Čtvrtek 3. května

Lahůdkou dnešního dne byla twitterová debata s europoslancem Zdechovským. V Bruselu vymysleli, že kromě techničáku budeme mít ještě druhý průkaz, do kterého se budou zapisovat návštěvy servisu a kolik má kdo najeto. Něco jako EET pro obyčejné lidi vlastnící auta. Pokud by to snad někdo chtěl ignorovat, tak dolní hranice pokuty je 80 000 korun.
Ale to opravdu zajímavé teprve přijde. Zatímco my všichni vidíme, že je to další děsivá buzerace, europoslanec Zdechovský o tom napsal s obrovskou hrdostí, co pro nás udělal. Prý na tom pracoval čtyři roky. On opravdu čeká vděčnost! Ta nová průkazka prý zvýší bezpečnost na silnicích, zvýší kvalitu prodávaných aut a já nevím co ještě. On tomu opravdu věří! Takhle vypadá svět z bruselské kanceláře.

Pátek 4. dubna

Svobodná společnost je taková, že jsou z ní vylučovány některé názory. Jsou vylučovány tím, že neobstojí v diskuzi.
Totalitní společnost je taková, ze které jsou vylučováni lidé. Ať už kvůli názorům nebo z jiných důvodů.
Pokaždé, když mi někdo říká, “neměl by ses bavit s tímhle člověkem, protože on říká strašné věci,” postrkuje nás k totalitě.
Kdyby byl tento princip dodržován, nemuseli bychom řešit žádný ze současných problémů. Ve svobodné diskuzi by se totiž jasně ukázalo, že multikulturalismus a volná imigrace jsou ukrutné pitomosti. Tyto názory by byly vyloučeny, aniž by se ubližovalo jakýmkoliv lidem.

Sobota 5. dubna

Dnes si připomínáme vypuknutí Pražského povstání, které bylo zároveň začátkem rozhodného vypořádání se zrádci a kolaboranty. Schopnost účinně vyřešit zrádce a kolaboranty ve vlastních řadách je vždy a v každé době podmínkou národního přežití. I když je třeba většina lidí čestných a statečných, vždy a všude se najdou podlé typy, na které platí jenom vyhrůžka. Pokud získají pocit beztrestnosti a pokud dokonce mohou ovlivňovat mravní atmosféru či působit na výchovu další generace, představují větší pohromu než jakýkoliv útok zvenčí. Trestání zrádců a kolaborantů po druhé světové válce bylo důležité a správné.

Neděle 6. dubna

Všimněte si, že většina tzv. protiruských aktivit je ve skutečnosti namířena proti Čechům. Údajný boj proti Putinově propagandě znamená, že Češi spolu navzájem nesmí mluvit o české politice. Sankce proti Rusku poškozují českou ekonomiku víc než ruskou. A v nejbližších dnech uvidíme propagandistickou kanonádu formálně proti ruskému vlivu, ale ve skutečnosti vedenou cílem ukrást Čechům jejich dějiny, odboj, partyzány, povstalce a všechny ostatní statečné lidi a vnutit Čechům lež, že prý byli národem kolaborantů.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,11 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 31 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.