TYDEN
17.8.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Bělorusko a my

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hamplPondělí 10. srpna

Když se milionchvilkařům nepovedlo zrušit výsledky voleb do poslanecké sněmovny, zaměřili se na další cíl – narušení pokojného a bezproblémového Vlasteneckého setkání v Příčovech. Doufám, že budou stejně úspěšní jako dosud.
Mimochodem, Mikuláš se neodvážil střetnout se se mnou v otevřené diskuzi. Tak schválně, jestli se odváží tentokrát.
(doplnění ze soboty: Ani eurobolševici už nejsou, co bývali. Na místo dorazila skupina asi 15 výrostků. Jeden pronesl projev k těch 14, a pak rychle rozešli. Účastníci vlasteneckého setkání neskrývali zklamání. Jestli byli s výsledkem spokojení pražští organizátoři „pochodu proti nenávisti“, to nevíme)

Úterý 11. srpna

Jaroslav Foldyna: Jak vzniká feminismus
Řeknu vám, jak vzniká feminismus, protože ten zplodil i tento návrh. To se sejde ženská, tlustá a vzteklá jak hroch, strupatá jak ropucha a chlupatá jako Yetti, s nějakou ambiciózní idiotkou, a shodnou se na tom, že je mrzí, že se narodily jako ženy. Že je to prý nespravedlivé. Pod sukní sice mají to, co mají ostatní ženské, ale je jim to málo platné. Normální chlapi o ně nestojí, protože se to jejich věčné skuhrání nedá poslouchat a ze stejného důvodu se s nimi nebaví ani normální ženské. S něčím takovým se však vzteklá hrošice s ambiciózní idiotkou nehodlají smířit. A nejenom to; ony se chtějí pomstít. Společně tedy osloví jediného, kdo je ochotný ty jejich žvásty poslouchat. Osloví nedomrlého gama samce, který o testosteron v životě ani nezavadil, a proto má trauma z toho, že se narodil jako muž. On tedy jako muž ani moc nevypadá, a ani se tak nechová, když si ale sundá kalhoty, o což sice prakticky nikdy nikdo nestojí, ale například u lékaře se tomu vyhnout nedá, tak je vše jasné – má ho. A to je celé ‚prokletí‘ té party frustrátů: Buď nemají něco, co by chtěly, nebo naopak mají něco, co by nechtěli.
Co spojuje vzteklou hrošici, ambiciózní idiotku a nedomrlého chodícího mindráka nejvíc, je jejich nenávist k normálním ženským a normálním chlapům za to, že jsou normální, že neustále neskuhrají, mají se rádi a zakládají spolu rodiny. Za to vše se jim ropucha, idiotka a gama samec chtějí pomstít. Zhruba takto vznikl feminismus a dnes je bohužel skutečností, že podobných vzteklých hrošic, ambiciózních idiotek a nedomrlých gama samců je plný Brusel. Kdyby tomu tak nebylo, tak by podobný návrh nikdy nemohl vzniknout. Dokud tito zoufalci žvanili své hlouposti někde potichu v ústraní, tak se to dalo vydržet. Jestli ale opravdu začnou své fantasmagorie vyžadovat po normálních chlapech a normálních ženských, tak je lidé nakonec vynesou v zubech. A zcela po právu.

Středa 12. srpna

Georg Soros se dnes dožívá 90. Je na tom pozitivní jedna jediná věc. Dokud je naživu, není zcela vyloučeno, že by mohl skončit na šibenici.

Čtvrtek 13. srpna

V roce 2015 – ve volbách pod dohledem zahraničních pozorovatelů – získal Lukašenko 84%. Od té doby se neudálo nic, na základě čeho by bylo možné očekávat dramatickou změnu názorů obyvatel.

Pátek 14. srpna

Zatímco lepšolidé se pohoršují nad diktaturou kdesi za Polskem, v českých zemích přitvrzuje. Šéfredaktor Vlasteneckých novin Radek Velička byl ze svého domova odveden v poutech. Kdyby konvertoval k islámu a znásilnil nebo zabil pár nevěřících, dostalo by se mu lepšího zacházení.
Co se týče samotného článku o požáru v Ostravě (předpokládám, že to je důvod zásahu), souhlasím, že je to ten případ, kdy se vašemu kamarádovi něco fakt hodně nepovede, a vy raději děláte, že to nevidíte. Ale pokud to někomu vadilo, mohl napsat, že je Radek Velička debil a pohádat se s ním. Nebo ho žalovat, že mu způsobil psychickou újmu.
Ale udávat lidi a nechávat je odvádět v poutech za hloupé články, to je hnusné, odporné, totalitní. NIKDO z těch, kdo Veličkovo zatčení schvalují, nemá právo kritizovat Bělorusko. Vy sami jste minimálně stejně odporní a diktátorští jako Lukašenko. Možná víc.
Mimochodem, současný standard vyjadřování liberálně-demokratických intelektuálů je drsnější, než co Radek napsal. A na rozdíl od něj vyzývají liberálně-demokraté k fyzické likvidaci odpůrců, aniž by s tím měli problémy.

Sobota 15. srpna

Za prvé. Proč bychom měli požadovat, aby všude probíhaly volby? Třeba v Saúdské Arábii a v Kataru, kterým vyjadřuje tolik sympatií ministr Petříček, tam žádné volby neprobíhají. Za druhé. Když už se volby v Bělorusku konají, proč by se měly konat podle západních standardů? Zvláště, když ty standardy nejsou dodržovány ani v Německu, v Rakousku, ve Spojených státech a v dalších západních zemích. A za třetí. Běloruské volby probíhají „po bělorusku“ už desítky let. Proč to začalo vadit právě letos?

Neděle 16. srpna

Pokud jsou Babišovy nechutné komentáře k Bělorusku cenou za to, že nepřistoupil na Pompeovy vyděračské požadavky, tak ať si kafrá. To nám neublíží.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 717 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,37 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)