RACKETECAR
15.7.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co se záškodníky? Vyznamenat!

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL 

Před pár dny, v pátek 12.7, se město Paříž rozhodlo vyznamenat dva námořní kapitány. Zprávu zaznamenala a s radostí kvitovala všechna pokroková media světa. (třeba zde) . Tedy,  abychom věc uvedli na pravou míru: Nerozhodlo se město, ale jeden aktivistický náměstek „odpovědný za mezinárodní vztahy”, jménem Patrick Klugman. Nejde o kapitány, ale o kapitánky. O známou Carolu Rackete a už trochu pozapomenutou Piu Klemp. Obě čelí v Itálii trestnímu stíhání za pašování migrantů lodí Sea Watch 3. A konečně nejásají všechna media, ale jen ta „echt” progresivní. Zato velice usilovně….

Podle pana náměstka: „Sdružení jako SOS Méditerranée a Sea Watch zachraňuje naši čest” a “Carola Racketeová a Pia Klempová jsou ikony tohoto boje, nesoucí evropské hodnoty, ve jménu kterých město Paříž opět volá náš kontinent, aby jim zůstal věrný”.

Zdá se, že tyhle dvě zmatené osoby, (řečeno citlivě) byly vybrány do rolí jakési Johanky z Arku. Aby se staly bojovými zástavami, pod kterými „progresivní” zmobilizují své šiky k závěrečnému útoku na naši civilizaci. Alespoň tedy, pro začátek,  na území polomrtvého Německa a téměř doražené Francie.

Podívejme se na pár příkladů, jak to probíhá, třeba do toho sousedního Německa. Ihned po zatčení Caroly Rackete vyhlásili dva němečtí televizní moderátoři sbírku na zaplacení obří pokuty, která jí v Itálii hrozí. (zde). Bleskově se vybralo téměř milion eur…. A stejně razantně začaly pouliční protesty, kterých se zúčastnilo více než 30 000 lidí ve 100 městech po celém Německu (zde).  Podle údajů organizátorů, se jen v Berlíně a Hamburku připojilo asi 12 tisíc lidí.

Ukázkou, jak to probíhalo, může byt modelový příklad z města Düsseldorf. (zde). Místní organizace na pomoc uprchlíkům “Zůstaň” a další sdružení, nazvané  “Uprchlíci vítejte v Düsseldorfu” zorganizovaly protest a na jejich výzvu zareagovalo přibližně 500 lidí. Před radnicí symbolicky postavili člun. Mezi demonstranty byli politici SPD, Zelených a Levice. Kromě toho i zástupci odborů, takzvaná Rada uprchlíků,  Úřad pro rovné příležitosti města Düsseldorfu, primátor Thomas Geisel, skauti, Asociace pronásledovaných nacisty – Sdružení antifašistů a občanů…. Stačí?

Prakticky současně se rozběhla také celoněmecká petice, za propuštění kapitánky Sea Watch 3, Racketeové, která za necelý týden nasbírala 100 000 podpisů. (zde).  A k věci promluvily i „nejtěžší váhy” německé politiky.  Například německý ministr zahraničí Heiko Maas vyzval Itálii, tedy (nemilovanou) italskou vládu, aby se záchrana lidí na moři nekriminalizovala.  V podobném duchu se vyslovil i sám německý prezident Frank-Walter Steinmeier. Ostře kritizoval italské úřady. Ve své řeči sice připustil, že mohou existovat nějaké předpisy pro to, kdy může loď zakotvit v přístavu. „Jenomže Itálie není ledasjaký stát. Itálie je stát uprostřed Evropské unie, je to zakládající stát Evropské unie. A proto smíme od země jako Itálie očekávat, že bude k takovému případu přistupovat jinak, “ prohlásil.

Víte, co je na tom nejzajímavější? A přitom to nikdo nezmiňuje? Počty! Podívejte se na počty aktivních účastníků! Třeba právě v těch shora uvedených příkladech. Nebo na počty „petičníků”. S přihlédnutím k tomu, že se to děje ve více než osmdesátimilionovém Německu.

Podle medií to vypadá, že povstává celé Německo a jako jeden muž volá hromovým hlasem Itálii k pořádku. Ale…. Podívejte se pozorněji. 500 demonstrantů v šestisettisícovém Düsseldorfu… 30 000 v celém Německu. Z toho 12 tisíc dohromady v Hamburku (1,8 milionu obyvatel) a Berlíně (3,6 milionu obyvatel).  Nebo ti „petičníci”. Celých  sto tisíc. To je, v poměru k počtu obyvatelstva SRN, mnohem, mnohem méně, než je třeba „našich” Klinikářu (a spřátelené verbeže) v Praze! Ale přece to stačí. A velké, mocné Německo zní pouze jejich hlasem. Jak je to možné?

Důvodů je několik. Nepřátelský výsadek, označovaný obvykle krycím názvem “neziskovky”, je sice vždy a všude malý počtem, ale zato má skvělou, profesionální organizaci a prakticky neomezené finanční zdroje. Na západ od našich hranic našel navíc velice úrodný terén pro své působení. Ten připravili někdejší revoluční „studentští”  vůdcové z osmašedesátého, typu Rudi Dutschkeho a Daniela Cohn-Benditta, kteří po porážce nastoupili, i se svými soudruhy, „dlouhý pochod institucemi” a zcela promořili orgány státu. Pro okolí sice úhledně a konsolidovaně opakovali naučené demokratické mantry, ale oheň nenávisti ke „kapitalismu” a k normální společnosti, která jejich ideje a hodnoty kdysi dávno odmítla, jim hořel v srdci dál.

Neziskové, Sorosovy bojovníky přijali nadšeně a poskytli jim potřebné politické krytí. Které se, (s pozdějším vznikem molochu EU), stalo všeobecné, všudypřítomné a neprůstřelné. Postupně tak, během let, tak ovládli vzdělání, kulturu, media a vytvořili síť nátlakových organizací, nazvanou vznešeně „občanská společnost”.  

Ta, nebožtíkem Havlem tolik vzývaná občanská společnost, funguje v podstatě  jako takový „fake-lid”, když je potřeba prosadit nějakou lumpárnu do zákona, někoho skandalizovat a potopit, či naopak protlačit vhodného „koně” do funkce. Má vytvořit dojem, jako že „si to přece občané přejí”. Funguje to zhruba takto: nějaký ujetý intelektuál nadhodí pokusný balónek. Něco fakt škodlivého. Protože hodnoty, Evropa, civilizace, lidská práva… Spřátelená media to ihned vyhlásí za úžasnou iniciativu. Jiný názor není připuštěn. A vzápětí se najde dostatek Klinikářů, aktivistů a umělců, podivných, z neznámých zdrojů žijících lidí s nadbytkem volného času, kteří vytvoří jakýsi základ, „organizační jádro” demošky. Media to vybubnují a ponouknou frustrované, nevědomé, aby tomu jádru udělali křoví. A je tu „lidová” demonstrace, nebo více demonstrací. Podle potřeby. Peníze na ozvučení, jakož i na vlaky a autobusy, svážející jiné buňky „fake-lidu” z okolních měst pak už nejsou problémem…. A je to. Tak se postupně dostávaly do zákonů zhůvěřilosti typu korektnost, předsudečná nenávist, zelené blbosti, genderové úchylárny, safe-space,  hate-free…. A do funkcí vybraní lidé, jako naposled vedle, u sousedů, jistá Čaputová.

Media, vzdělávání a nátlak ulice… a to vše zvládá taková, v zásadě hrstka lidí. Nepatrné procento obyvatelstva, které je, při  dobré organizaci, schopné postupně pootáčet kormidlo státu. Až do pekel. Jak vidíme třeba právě na příkladu dnešního Německa. A nejen tam.

Ten zkázonosný proces, který zničil západní demokracii,  je už, bohužel,  v plném běhu i u nás. Stačí se podívat třeba na program „Jeden svět” Člověka v tísni na školách, na přitvrzující boj s fake-news, provozovaný třeba fake-autoritou Manipulátori.cz, levičáckého manipulátora Cempera, opět za peníze Člověků v tísni, nebo na „neziskové udavače”, Elfy, okolo redaktora Britských listů  B.Kartouze, na hlídače dobrých mravů na síti z Romea.cz, na odbornou výrobu udání na ideozločince z neziskovky InJusticia K.Kalibové, na netransparentní protivládní Chvilkaře…. Proto je nezbytné:

  • přijmout zákon typu amerického zákona FARA
  • zrušit financování POLITICKÝCH neziskovek z našich peněz (proč bychom si měli sami platit rozvracení řádu a normální společnosti) Změnit odpovídajícím způsobem zákon o státním rozpočtu.
  • omezit působení POLITICKÝCH neziskovek ve veřejném prostoru (kdo chce politicky veřejně působit, ať si založí stranu a jde do voleb)
  • kategoricky vytlačit POLITICKÉ  neziskovky z oblasti vzdělávání (podívejte se, kolik jich je zaháčkovaných na MŠ) Zrušit inklusi a zabránit neziskovkám ovlivňovat výuku.
  • přísně kontrolovat  financování POLITICKÝCH neziskovek ze zahraničí a jejich aktivity (protože kdo platí, poroučí. Takže hlavní úkol „čučkařů” z BIS a spol)
  • zrušit mono-etnické POLITICKÉ neziskovky jako rasistické. (důvod – diskriminace jiného obyvatelstva, o které není pečováno a které není „začleňováno”)
  • dát do zákona o bezpečnostních prověrkách účast v POLITICKÉ neziskovce jako BEZPEČNOSTNÍ RIZIKO (kdo se účastnil činnosti v politických neziskovkách, prověrku nedostane. A v citlivých státních strukturách zaměstnání taky ne)

Německu s Francií už asi není pomoci. U nás je ten destruktivní proces teprve zhruba v polovině. Díky odlišné historii a historické zkušenosti. Ovšem už teď má sílu téměř paralyzovat stát. Kdo by chtěl zahlédnout skutečnou hloubku prorůstání neziskového sektoru do mocenských struktur, tak ať si, pro příklad, rozklikme třeba poradní orgány vlády. Různé ty Rady vlády pro… a podívá se, kolik je tu přímo zástupců neziskovek a kolik dalších z „poradců” má neziskovou minulost!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 933 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
loading...
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.