TRUMPRUKA
9.1.2021
Kategorie: Politika

Co se může ještě stát v USA?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNaše média nás informují o své pravdě, kterou má bát to, že současný americký prezident složil zbraně a uznal svou porážku. Zároveň se ve svých zpravodajstvích zmiňují o tom, že se od Trumpa odklání jeho spolustraníci, je mu znemožněno používat sociální sítě a zároveň jsou hledáni ti, kteří ne příliš výrazným násilím vnikli do Kapitolu v okamžiku jednání politiků o budoucím prezidentovi Spojených států. Součástí těchto zpráv jsou i radostné výroky o propouštění ze zaměstnání u těch, kteří byli identifikováni na záběrech demonstrantů v prostorách parlamentu. Přestože se podařilo určit minimálně dva členy Antify, hovoří se o jiných.

Absolutní ignorace nesrovnalostí a podvodů odhalených při posledních volbách ve Spojených státech je v kontrastu s tím, jak nám jsou podávány volby například v Bělorusku. Jestliže tam se Sorosova klika snaží dosadit do vedení země své lidi, pak o to samé jde v největší světové velmoci, tedy pomineme li existenci Ruska a Číny. Vysílání ČT, Novy a Primy-CNN je tragickou ukázkou degradace novinářské práce a totálním selháním nestranného zpravodajství. Jestliže jste dosud vypínali své televizní přijímače z důvodu lží o covidu-19, pak po zprávách přinášených těmito televizemi z místa dění v USA a následných diskusích musíte dostávat doslova alergii. Což se týká i ,,správně“ vybraných politologů přednášejících své názory na situaci.

Momentální stav v USA tak opravdu připomíná námi již dříve proklamovaný hon na čarodějnice. Část senátorů se dokonce snaží svrhnout Donalda Trumpa již před inaugurací, tak šílený strach panuje z toho, co by stále ještě platný americký prezident mohl způsobit. Byl zároveň odstřižen od sociálních sítí. Je s podivem, že se v tomto směru už dávno nic nedělo. Soukromé subjekty provozující sociální sítě by měly podléhat určitým zákonům a chybí nastavení pravidel, které by jim neumožňovaly popírat právo na svobodu slova a volného projevu. Mazání statusů a profilů by mělo podléhat velmi přísné kontrole a zároveň v případech, kdy zjevně nedochází k porušení zákona, je na místě tvrdý finanční postih majitelů sítí. Zákon by navíc měl přesně určit rozsah toho, co uveřejňovat je trestné a co nikoliv, přičemž za porušování zákona nesmí být nazýváno to, co může vést k odporu vůči elitám.

Snaha izolovat Donalda Trumpa je zjevná a lze ji spojovat s obrovským strachem Demokratů z konečného prokázání skutečných podvodů ovlivňujících samotné volby. Některé žaloby nadále běží a armáda v USA nemusí být úplně pod kontrolou Demokratů. Ovlivňování voleb nesporně probíhalo, to i přes tvrzení našich médií o naprosto křišťálové průhlednosti, jak by řekl Standa Gross. Řada Američanů stále věří, že Trump stávající situaci ustojí a ještě nevytáhnul poslední trumfy z rukávu. Pravdou je, že se hraje o všechno. Trumpovi Demokraté nic neodpustí, protože je v minulých volbách zesměšnil, ustál 4 roky jejich drsné ataky a ještě odhaloval jednu levárnu za druhou. Překonal vyvolání nepokojů pomocí BLM a Antify, neumřel na covid-19 a v dalších volbách je chytil při krádeži. Jeho popularitu nesnížil ani mediální tok lží a výmyslů, stojí za ním většina Američanů, přestože riskují represe. Na Trumpovi teď leží obrovské břemeno zodpovědnosti. On musí vědět, že bojuje jak za své příznivce, tak i o své bytí.

Co se tedy může ještě stát? Trump je stále hlavním velitelem armády, do jeho dikce spadá Národní garda, stojí za ním desítky milionů Američanů. Čas ubíhá, může tedy buď víceméně rezignovat, předat moc podvodníkům, uznat porážku, obětovat své nejvěrnější příznivce, kteří budou obrazně páleni na hranicích a možná radši emigrovat. Nebo se ještě vzepřít a využít svých věrných. Spustit zatýkání v řadách Demokratů i zkorumpovaných Republikánů, kteří se dali koupit. Pozavírat všechny ty, kteří se podíleli na obřích podvodech při sčítání volebních hlasů, a nakonec i vyměnit soudce solidární s Demokraty. Má na to ještě podmínky, sílu a čas? Jeho příznivci v to věří, svět to sleduje a rozumní politici mlčí. Ti méně vnímaví tleskají Bidenovi a moudří říkají vyčkejme. Možná bude ještě plno věcí jinak. Nebo také ne. To by znamenalo, že Trump přecenil své síly a možnosti, zariskoval a bohužel tak poškodil řadu těch, kteří mu věřili více, než by si zasloužil. I taková je politika.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 392 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.