USAFLAG
14.10.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co se bude dít v Americe … očekávání a předpovědi

Sdílejte článek:

JANE K.

WILLIAMSNe každý ví, kdo je pastor Lindsey Williams. Pouze ti, kteří v 70-80. letech minulého století sledovali doslovné naplnění všech jeho předpovědí politických incidentů, si na něho vzpomenou. Také ti, kteří četli jeho knihy, kde všecko, co se mělo stát a co se pak opravdu stalo popsal, budou hned vědět, o koho jde. Jak to, že tyto věci věděl dopředu? Měl snad vidění? Je to snad prorok? Ne, nic takového. Jako baptistický pastor provozoval svoji náboženskou činnost na Aljašce, kde se tehdy stavěl americký ropovod. Jeho vliv na 25 tisíc tamtéž pracujících dělníků byl tak silný, že si toho i vedení stavby všimlo. Začali ho zvát na své schůze, zasvěcovali ho do svých záležitostí, i do těch, které před jinými tajili. Tak získal vnitřní informace přímo od členů Iluminátů samotných.

Za svoji činnost nebyl nijak placen, pracoval úplně zadarmo. Odměnou mu byly vnitřní informace, které neváhal sdílet s ostatními lidmi. Pak se ale na několik let odmlčel – zdroj jeho informací vyschl, když jeho hlavní informátor zemřel. Až teprve po čase se mu podařilo navázat styk s jiným členem tehdejšího vedení a dnes přichází s novými zprávami.

Podle pastora Williamse byla karanténa nadiktována celému světu za tím účelem, aby mohly být zavřeny kostely. K tomuto byl historický důvod, který následovně popisuje: v 19. století se vypravil francouzský diplomat Alexis de Tocqueville do Ameriky, aby vypátral, proč si tato země tak dobře vede. Zjistil, že je tam všecko stejné jako všude jinde, až na jednu věc – lidé byli věřící a byli dobří. „A kdyby přestali být Američené dobří,“ řekl, „tak Amerika nebude prosperovat.“

A to je přesně co se dnes děje. Kvůli záškodnickým vlivům, rozšiřovaným televizí, mediemi, knihami a propagandou, lidé přestali být dobří. A když jim globalističtí manipulátoři zakázali navštěvovat kostely, i když všecko možné jiné otevřeno může být, lidé se stali ještě horšími.

Další klerik, William Brown měl v r. 1934 vidění, kdy viděl auto, které se samo řídilo. Vypadalo prý trochu jako vejce a lidé v něm seděli a hráli nějaké hry. Řízení vozu se nikdo z nich nevěnoval. Pak viděl nějakou nesmírně zlou ženu. Neřekl co byla zač, neřekl jestli byla president či ne a ani nevyjevil její jméno. Pouze prohlásil, že bude existovat a udělá Americe to stejné, co udělala Eva v ráji. A kdykoliv k tomuto dojde, pak se blíží konec.

Pastor Williams vypráví, jak se ho jednou jeho globalista-známý zeptal, kolik má peněz v bance. Když bylo zřejmé, že na tuto otázku nedostane odpověď, tak prohlásil: „My nikdy nemáme peníze v bance. V bance máme jen tolik, kolik si můžeme dovolit ztratit.“

Jindy se ho Williams ptal, jestli je demokrat, nebo republikán. „Ani jeden, ani druhý,“ odpověděl tento člověk. „Ale přece musíte dávat přednost jedné straně, ne?“ ptal se dále. „My jsme je koupili obě, takže je nám to jedno,“ zněla odpověď.

Před 4 lety bylo jasné, že Trump absolutně nemohl vyhrát volby. Williamsův přítel mu tehdy řekl, že to není fyzicky možné, protože George Soros stavěl (počítačové) volební zařízení a to bylo záměrně zkonfigurováno tak, aby to vyhovovalo jejich plánům a požadavkům. A pak opakoval několikrát, že Hillary vyhraje volby. Jenomže proti všemu očekávání, volby vyhrál Trump.

Druhý den dostal Williams od tohoto člověka e-mail, kde byla pouze dvě slova: „Bůh zasáhl.“

Pastor Williams varuje, že přijde další pandemie. Nebude to ten stejný virus, bude to něco jiného, ale pandemie přijde, protože tito lidé ji mají v plánu. Ta hlavní obrana proti tomuto útoku je vybudovat si silnou imunitu. Jak si vybudovat imunitu, to už bylo psáno dříve – denní dávky vitaminu D (3,000-5,000 IU, nebo slunce), vitamin C (1000-2000 mg) a zinek (25 mg).

Těsně před volbami má v Americe udeřit tuhá zima. To proto, aby sedláci nemohli sklidit zbytek úrody a nastal opravdu hlad.

Pastor dále varuje všechny uživatele iPhone telefonů a podobného zařízení, aby toto zahodili, protože bude zneužito proti lidem. Nejen že jak 4G, tak i 5G technologie jsou velmi škodlivé a způsobují nádory a rakovinu, kromě mnoha dalších nemocí. Ale ještě navíc, iPhone bude využíván na naši kontrolu.

Na příklad, když budeme stát v blízkosti jiných lidí a někdo z nich bude tímto telefonem zjištěn jako nemocný koronou, pak všichni v jeho okolí budou odvlečeni na několik týdnů do izolace. Podle mého názoru není takové zařízení schopno rozpoznat jednu specifickou chřipku, která ještě ani nebyla nikým isolována a tím pádem je sporné, jestli vůbec existuje. Proto jsem přesvědčena, že vyhodnocování nemocných telefonem bude založeno na zcela jiných parametrech. A to je nebezpečné.

Patent už existuje

Je jisté, že jakési takové zařízení už patentováno je a majitelem patentu je Richard A. Rothschild z Londýna. Popis udává, že metoda zjištění bude provedena pulsovním oximetrem, za účelem získání pulsu a výšky krevního kyslíku, což bude bezdrátově snímáno pomocí Smartphonu. Aby bylo zajištěno, že data jsou správná, akcelerometr, umístěný ve Smartphonu bude vyhodnocovat pohyb telefonu samotného a jeho majitele. Ukázka patentu je přiložena.

Další předpovědi toho, co přijde

Několik dalších osob mělo sny a představy toho, co má přijít a Dana Ashlie si s tím dala práci, aby tato proroctví seřadila do videa. Tak na příklad pastor Dana Coverstone slyšel hlas, který mu přikazoval: „Drž se a vydrž až do konce.“ Viděl před sebou kalendář a nějaký prst ukazoval na poslední dva týdny v říjnu a zastavil se u 31. října. Pak viděl obrovský kámen, který přiletěl shora a padl do velkého rybníka, kde vytvořil velké množství kruhových vln. Tyto začaly jako malé, ale postupně se zvětšovaly, až byly jako tsunami a zaplavily město New York.

Pak viděl několik státních úředníků, rozeznal i jejich obličeje. Viděl guvernéry států a vedoucí různých státní organizací. Viděl také radikály z Antify a BLM a všichni tito lidé měli knoty, které jim vyčuhovaly z hlav, skoro jako knoty na odpalování raket. Druhý týden v říjnu viděl, jak tyto knoty byly zapáleny a obličeje všech se změnily z klidných na vysoce rozčilené a pak začali skákat jako bezhlaví.

Pastor Coverstone také viděl útoky na starší lidi, viděl sto-dolarovou bankovku, jak byla na stožáru jako vlajka a začala hořet, tak ten prapor stahovali dolů. Opět viděl kalendář a datum bylo 3. listopadu (den voleb v Americe). Viděl protestující, celé špinavé a unavené. A pak zazvonil zvon a všem začaly téct sliny. (Dana Ashlie poznamenává, že zazvonění zvonu ukazuje na ovládání mysli, neboli mytí mozků.)

Jiný člověk ve videu, nejmenovaný, se viděl stát vedle presidenta Trumpa a společně sledovali dav lidí, jak se spolu rvali a bili, černí proti bílým. Další vizionář říká, že to není válka proti bílým, ale válka proti křesťanům. Jiný člověk viděl proudy světla, které vycházely z kostelů – to stejné viděl i pastor Coverstone. V těchto kostelích bylo teplo, jinak všude byla zima. Lidé byli uvězněni v jakýchsi táborech, kde se choulili jeden ke druhému a třásli se zimou.

Krizoví herci a manipulovaná situace

Známý autor a historik, Mike King analyzoval současnou situaci a je toho názoru, že již před několika měsíci bylo vedení radikálních skupin, které ničí a zapalují americká města, zadrženo, uvězněno a nahrazeno lidmi, kteří pracují pro vojenskou rozvědku. Zbytek povstalců o této záměně nic neví, jsou stále pod dojmem že vše je při starém. Zatím ale jejich nové vedení je pobízí určitým, předem určeným směrem, dává je do souvislosti s demokratickou stranou, což automaticky přiřazuje mnohé voliče, kteří byli dříve na straně demokratů, do Trumpova tábora.

Na příklad, vezměte si příběh mladého střelce jménem Kyle Rittenhouse, který je souzen za vraždu dvou vzbouřenců a za postřelení třetího účastníka, i když po nich zjevně střílel v sebeobraně. To vše začalo tím, že krizový herec-policista „střelil“ a ublížil černošskému krizovému herci jménem Jacob Blake ve městě Kenosha, stát Wisconsin. To místo je důležité, protože bylo nutné přidat stát Wisconsin do Trumpova tábora.

Hned na to vypukly ve městě Kenosha protesty BLM a Antify, jak říká autor, přesně podle scénáře. 25. srpna pak došlo k vystoupení 17-letého Kyle Rittenhouse, což je možno shlédnout na videu ZDE. Video opravdu čímsi připomíná amaterské divadlo.

Kyle přijel do města Kenosha z místa, které se nazývá Antioch, ve státě Illinois a které je vzdáleno asi 35 minut autem. Prý tam přišel hájit místní obchody, aby nebyly rabovány a zapalovány. Když hájil auto-opravnu jistého Palestince, byl napaden skupinou neozbrojených bílých výrostků, kteří se kupodivu vůbec nebáli jeho pušky. Když ho tito srazili k zemi, začal po nich střílet. Posléze se zkoušel vzdát, čirou náhodou zrovna přijíždějící policii.

Autor Mike King dává celou situaci do biblických souvislostí, o čemž si můžete přečíst přímo v článku samotném.

  • Článek Jane K. patří do kategorie „Vox populi“, který uveřejňujeme jako podnět k diskusi, ale nevyjadřuje názor redakce. 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 816 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 2,56 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)