VIRUS3
24.6.2021
Kategorie: Společnost

Co se bude dít dále?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPostupné odhalování megapodvodu na lidstvu se stává každodenní realitou a opět se ukazuje, jak je rozdělení společnosti globální záležitostí. Nejde tedy jen o stav v České republice tak patrný, ale o celosvětovou realitu, na které usilovně pracují politici, média a ke kterému nás dovedla hamižnost a nulová sebereflexe špičky mocenské pyramidy.

Přesvědčení vrcholných elit o bezprecedentním právu na rozhodování o směřování planety je natolik evidentní, že veškerá činnost nižších stupňů vede ke stavu, který tu máme. Pokud má někdo tendenci se vzepřít diktátu moci, je s ním zacházeno tak, jak bylo s Donaldem Trumpem v době prezidentských voleb v USA. Možná nyní kdysi první muž z Bílého domu lituje toho, že se nezasadil za regulaci takových kolosů, jakými se staly Google, Facebook, CNN, Amazon a dalších určujících a ovlivňujících chod událostí, demokracii a svobodu. Otázkou zůstává, zda li by ještě žil, kdyby to udělal. Takto byl pouze odstaven od úřadu prezidenta, odpojen od komunikačních kanálů a vyhnán ze sídla amerických prezidentů.

Snaha rozdělit svět a lidi na různé menší skupiny se projevuje hned na několika frontách. Dříve to bylo jednodušší. Proti sobě stály Východ a Západ. Po roce 1989 a následných událostech, v nichž se na předpřipravené pozice dostali ti ,,správní“ lidé, jakými byl u nás například Havel, to vypadalo na uklidnění a vše se zdálo být optimistické. Sovětský svaz se rozpadnul, v jeho čele stáli neschopní a Západ měl volnou ruku. Naštěstí ne na dlouho, takže nestačil proniknout do všech koutů planety. Usadil se však v téměř celé Evropě, čemuž napomohlo postupné rozšiřování Evropské unie. Mnohým otevřelo oči bombardování Srbska, šlo o varování, následovalo 11.září 2001, které se zdálo být bleskem z čistého nebe, tím nebylo. Přišly atak Iráku, Arabské jaro, Islámský stát, migrační invaze do Evropy. To vše pod dohledem nejmocnějších světa. Nic z toho by nešlo bez finanční podpory úzké skupiny nejbohatších. Samotná migrace by Evropu během několika desítek let poslala ekonomicky ke dnu, nicméně to by trvalo pro stárnoucí vládce dlouho, chtěli ještě vidět výsledky své práce.

Takže bylo nastartováno hnutí Black Lives Matter, které se rychle rozšířilo po světě a ovlivnilo americké volby, přišel covid, v tu dobu už naplno fungoval gender. Jistě uznáte, že kumulace tří událostí v takovém rozsahu není náhoda. Přitom vrátit svět zpět k normálu by byla otázka pár měsíců. Zastavit migraci by dokázalo řádově deset válečných lodí vyslaných do Středozemního moře a tři roty postavené na řecko-turecké hranice. Podobně by stačilo na americko-mexických hranicích dostavět proslulou zeď. Rockefellerové mají dost prostředků toto USA zaplatit. Zastavit islám je při troše snahy také možné, vyhostit radikály by Francie, Německo a Velká Británie dokázaly a následným vydáním tvrdších zákonů by bylo toto náboženství eliminováno. Rasismus v podobě nadržování černým obyvatelům je možné ukončit okamžitě a vyčistit prostředí od agresivních ,,ochránců“ menšin také. Ke všemu tomuto by musela pomáhat média. Podobně k navrácení přírodních zákonů a ukončení propagace a podpory LGBT úchylností včetně pedofilie a obchodu s dětmi. Stačila by k tomu vůle těch, kteří ovládají banky, média, sociální sítě. Ta vůle tu však není.

Covid je zvláštní kapitola. Odpor proti němu celosvětově stoupá. Více jak polovina amerických států, především těch, ve kterých si i přes snahu a podvody Demokratů udržel Trump přízeň, zrušila opatření spojená s covidhysterií. Napadena byla i snaha o proočkovanost celých USA a postupně jsou uveřejňována fakta týkající se jak manipulace s viry, tak i role Fauciho, Gatese a dalších na spuštění pandemie se podílejících. Zatím k potrestání kohokoliv nedochází, protože vítězí kapitál nad spravedlností, nicméně bude zajímavé sledovat další vývoj, tedy i to, bude li špičkou elit obětován v rámci zachování určitého klidu například Bill Gates, případně politici sluhové, což by mohli být Macron, Merkelová či Leyenová v Evropě, v USA Biden. Tito významní politici jsou i tak pouhými figurkami nevelké hodnoty na světové šachovnici. Jejich ztráta by byla bezvýznamná. Přestože se budou snažit do posledního dechu jít za cílem totální vakcinace, přijdou li hromadné nepokoje založené na plošném umírání po vakcinaci a situace bude neudržitelná, vina bude shozena právě na ně. Ukončit covid lze víceméně okamžitě.

Přestože jakýsi vir byl vypuštěn, onemocnění jím způsobené je běžně léčitelné a vakcíny jsou nepotřebné. Tedy minimálně pro ty, kteří se jim vyhnuli. Ostatní s tím budou mít trochu problém, ale je pravděpodobné, že kdyby se vakcinace okamžitě ukončila, mělo by lidstvo šanci k návratu k normálu. Ještě zůstalo dost ,,čistých“ lidí. Opět by k tomu stačilo zapojit média a oželet peníze jdoucí do covidbyznysu. Ovšem to je ten zásadní problém. Tím je obchod. Mocní mají totiž dva základní atributy své nadvlády. Jedním je vlastní pocit božství a neomylnosti, druhým jsou peníze. A tím je řečeno vše.

Rozdělená společnost je velmi snadno ovladatelná. Stačí k tomu cukr a bič. Obojí mají ve svých rukách ti, kteří stojí na již zmíněné špičce pyramidy. Všichni ostatní už jsou jen pouhými otroky tohoto systému. Tedy včetně nás. Jak se Vám to líbí? Pořád budeme jen zticha?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 628 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)