eu-executioner
4.7.2019
Kategorie: Politika

Co odhalila volba vrcholných představitelů Evropské unie?

Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Otupělost zmanipulované masy, zvrácenost mocných a pád do propasti celé Evropy.

Volba představitelů EU dopadla přesně tak, jak si ji naplánovali sami pro sebe Německo, Francie a jejich satelity. Předsedkyní Evropské komise (vlády) se stala německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová, která je členkou CDU Angely Merkelové. Leyenová přivedla německou armádu do katastrofického stavu, která tak výrazně oslabila NATO. Její působení v čele resortu bylo poznamenáno mnoha skandály a porušováním zákonů.

Předsedou Evropské rady se stal belgický premiér Charles Michel. Ten v prosinci 2018 po summitu EU na adresu států Visegrádu, tedy i České republiky, prohlásil: „Tím, že tvrdohlavě, opakovaně, systematicky odmítají prokázat aspoň minimální solidaritu, otevírají automaticky politickou debatu o schengenském prostoru, ve skutečnosti právě otevírají otázku jejich vlastního setrvání v schengenském prostoru.“

Ministrem zahraničí EU se stal Španěl Josep Borrell. Tato osoba je členem několika neziskových organizací, které aktivně podporují masovou migraci. Kromě jiného k migrační krizi prohlásil, že „Evropa vzhledem k demografickému vývoji potřebuje novou krev“.

Předsedou Evropského parlamentu je David-Maria Sassoli, jinak člen marginální italské opoziční strany. S naprostou jistotou tak půjde ve šlépějích Poláka Donalda Tuska, který oddaně sloužil Angele Merkelové a proti zájmům své rodné země.

Evropská unie nemá demokratické základy. Skutečnými vládci jsou úředníci, jejich totožnost, místo pobytu, vzdělání a názory jsou udržovány v naprosté tajnosti. Návrhy zákonů předkládá jen Evropská komise a Evropský parlament má právo je pouze otrocky schvalovat. Parlament tak slouží jenom k maskování skutečného charakteru Evropské unie.

Tomuto stavu ovšem napomáhají národní vlády a národní parlamenty jednotlivých členských zemí. Ty se nezmohou na sebemenší odpor proti diktátu následovníků především Adolfa Hitlera a Édouarda Daladiera, politicky nacisty a radikálního socialisty, což je směska, která posunuta do komunistického bahna se ujala vlády. Co se týká především Višegrádské čtyřky v případě Polska a Maďarska sice vlády a parlamenty hájí národní zájmy a bojují proti diktátu Bruselu, ale jsou osamoceny a soustavně zrazovány především zástupci České republiky. Ta je nejdále v plnění úkolu dokonalého ovládnutí obyvatelstva a jeho manipulace podle zadání bruselské centrály. Pro tyto účely je udržována a průběžně aktualizována paleta politických stran, která nabízí všechny podstatné alternativy v celém politickém spektru. Tyto strany potom vysbírají všechny hlasy občanů účastnících se voleb a naprosto je neutralizují. Což nejvíce vynikne při posouzení faktické činnosti údajných odpůrců přistěhovalectví, kteří za téměř dva roky od parlamentních voleb doslova nehnuli prstem. Naprostá nečinnost jim ovšem neubírá přízeň voličů, neboť je jim poskytován v rámci odstupňované rovnosti a progresivní tolerance obrovský prostor v médiích. Otupělost, hloupost a pocit marnosti potom vedou až tři čtvrtiny občanů k rezignaci na účast ve volbách.

Arogance mocných, kteří jsou jen loutkami v rukách skutečných vládců skrytých v anonymitě dosáhla svého vrcholu. Již ani nepředstírají ani elementární prvky slušnosti natož nejmenší náznaky lidské morálky.

Svoji pravou povahu předvedli mimo jiné vládci Evropy při nedávném summitu G 20. Dcera a poradkyně prezidenta USA, jako vychovaná dáma zdravila účastníky, kteří se k ní opovržlivě otáčeli zády. Přitom všichni slintali jako psi při pokusech I. P. Pavlova. Tady se ukázala jejich pravá povaha a jejich skutečné cíle. Zotročit a zbídačit masy, kterým nezbude nic jiného, než vytvářet blahobyt a sloužit k ukájení zvráceností hrstky mocných. To je skutečný cíl těch, kdo se ujali vlády v Evropě.

Autor: Miroslav Sládek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč


Celkem za měsíc: 17 270,78 Kč
Vybráno 49.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 342 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.