eu-executioner
4.7.2019
Kategorie: Politika

Co odhalila volba vrcholných představitelů Evropské unie?

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Otupělost zmanipulované masy, zvrácenost mocných a pád do propasti celé Evropy.

Volba představitelů EU dopadla přesně tak, jak si ji naplánovali sami pro sebe Německo, Francie a jejich satelity. Předsedkyní Evropské komise (vlády) se stala německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová, která je členkou CDU Angely Merkelové. Leyenová přivedla německou armádu do katastrofického stavu, která tak výrazně oslabila NATO. Její působení v čele resortu bylo poznamenáno mnoha skandály a porušováním zákonů.

Předsedou Evropské rady se stal belgický premiér Charles Michel. Ten v prosinci 2018 po summitu EU na adresu států Visegrádu, tedy i České republiky, prohlásil: „Tím, že tvrdohlavě, opakovaně, systematicky odmítají prokázat aspoň minimální solidaritu, otevírají automaticky politickou debatu o schengenském prostoru, ve skutečnosti právě otevírají otázku jejich vlastního setrvání v schengenském prostoru.“

Ministrem zahraničí EU se stal Španěl Josep Borrell. Tato osoba je členem několika neziskových organizací, které aktivně podporují masovou migraci. Kromě jiného k migrační krizi prohlásil, že „Evropa vzhledem k demografickému vývoji potřebuje novou krev“.

Předsedou Evropského parlamentu je David-Maria Sassoli, jinak člen marginální italské opoziční strany. S naprostou jistotou tak půjde ve šlépějích Poláka Donalda Tuska, který oddaně sloužil Angele Merkelové a proti zájmům své rodné země.

Evropská unie nemá demokratické základy. Skutečnými vládci jsou úředníci, jejich totožnost, místo pobytu, vzdělání a názory jsou udržovány v naprosté tajnosti. Návrhy zákonů předkládá jen Evropská komise a Evropský parlament má právo je pouze otrocky schvalovat. Parlament tak slouží jenom k maskování skutečného charakteru Evropské unie.

Tomuto stavu ovšem napomáhají národní vlády a národní parlamenty jednotlivých členských zemí. Ty se nezmohou na sebemenší odpor proti diktátu následovníků především Adolfa Hitlera a Édouarda Daladiera, politicky nacisty a radikálního socialisty, což je směska, která posunuta do komunistického bahna se ujala vlády. Co se týká především Višegrádské čtyřky v případě Polska a Maďarska sice vlády a parlamenty hájí národní zájmy a bojují proti diktátu Bruselu, ale jsou osamoceny a soustavně zrazovány především zástupci České republiky. Ta je nejdále v plnění úkolu dokonalého ovládnutí obyvatelstva a jeho manipulace podle zadání bruselské centrály. Pro tyto účely je udržována a průběžně aktualizována paleta politických stran, která nabízí všechny podstatné alternativy v celém politickém spektru. Tyto strany potom vysbírají všechny hlasy občanů účastnících se voleb a naprosto je neutralizují. Což nejvíce vynikne při posouzení faktické činnosti údajných odpůrců přistěhovalectví, kteří za téměř dva roky od parlamentních voleb doslova nehnuli prstem. Naprostá nečinnost jim ovšem neubírá přízeň voličů, neboť je jim poskytován v rámci odstupňované rovnosti a progresivní tolerance obrovský prostor v médiích. Otupělost, hloupost a pocit marnosti potom vedou až tři čtvrtiny občanů k rezignaci na účast ve volbách.

Arogance mocných, kteří jsou jen loutkami v rukách skutečných vládců skrytých v anonymitě dosáhla svého vrcholu. Již ani nepředstírají ani elementární prvky slušnosti natož nejmenší náznaky lidské morálky.

Svoji pravou povahu předvedli mimo jiné vládci Evropy při nedávném summitu G 20. Dcera a poradkyně prezidenta USA, jako vychovaná dáma zdravila účastníky, kteří se k ní opovržlivě otáčeli zády. Přitom všichni slintali jako psi při pokusech I. P. Pavlova. Tady se ukázala jejich pravá povaha a jejich skutečné cíle. Zotročit a zbídačit masy, kterým nezbude nic jiného, než vytvářet blahobyt a sloužit k ukájení zvráceností hrstky mocných. To je skutečný cíl těch, kdo se ujali vlády v Evropě.

Autor: Miroslav Sládek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 483 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
18 komentářů