eu-executioner
4.7.2019
Kategorie: Politika

Co odhalila volba vrcholných představitelů Evropské unie?

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Otupělost zmanipulované masy, zvrácenost mocných a pád do propasti celé Evropy.

Volba představitelů EU dopadla přesně tak, jak si ji naplánovali sami pro sebe Německo, Francie a jejich satelity. Předsedkyní Evropské komise (vlády) se stala německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová, která je členkou CDU Angely Merkelové. Leyenová přivedla německou armádu do katastrofického stavu, která tak výrazně oslabila NATO. Její působení v čele resortu bylo poznamenáno mnoha skandály a porušováním zákonů.

Předsedou Evropské rady se stal belgický premiér Charles Michel. Ten v prosinci 2018 po summitu EU na adresu států Visegrádu, tedy i České republiky, prohlásil: „Tím, že tvrdohlavě, opakovaně, systematicky odmítají prokázat aspoň minimální solidaritu, otevírají automaticky politickou debatu o schengenském prostoru, ve skutečnosti právě otevírají otázku jejich vlastního setrvání v schengenském prostoru.“

Ministrem zahraničí EU se stal Španěl Josep Borrell. Tato osoba je členem několika neziskových organizací, které aktivně podporují masovou migraci. Kromě jiného k migrační krizi prohlásil, že „Evropa vzhledem k demografickému vývoji potřebuje novou krev“.

Předsedou Evropského parlamentu je David-Maria Sassoli, jinak člen marginální italské opoziční strany. S naprostou jistotou tak půjde ve šlépějích Poláka Donalda Tuska, který oddaně sloužil Angele Merkelové a proti zájmům své rodné země.

Evropská unie nemá demokratické základy. Skutečnými vládci jsou úředníci, jejich totožnost, místo pobytu, vzdělání a názory jsou udržovány v naprosté tajnosti. Návrhy zákonů předkládá jen Evropská komise a Evropský parlament má právo je pouze otrocky schvalovat. Parlament tak slouží jenom k maskování skutečného charakteru Evropské unie.

Tomuto stavu ovšem napomáhají národní vlády a národní parlamenty jednotlivých členských zemí. Ty se nezmohou na sebemenší odpor proti diktátu následovníků především Adolfa Hitlera a Édouarda Daladiera, politicky nacisty a radikálního socialisty, což je směska, která posunuta do komunistického bahna se ujala vlády. Co se týká především Višegrádské čtyřky v případě Polska a Maďarska sice vlády a parlamenty hájí národní zájmy a bojují proti diktátu Bruselu, ale jsou osamoceny a soustavně zrazovány především zástupci České republiky. Ta je nejdále v plnění úkolu dokonalého ovládnutí obyvatelstva a jeho manipulace podle zadání bruselské centrály. Pro tyto účely je udržována a průběžně aktualizována paleta politických stran, která nabízí všechny podstatné alternativy v celém politickém spektru. Tyto strany potom vysbírají všechny hlasy občanů účastnících se voleb a naprosto je neutralizují. Což nejvíce vynikne při posouzení faktické činnosti údajných odpůrců přistěhovalectví, kteří za téměř dva roky od parlamentních voleb doslova nehnuli prstem. Naprostá nečinnost jim ovšem neubírá přízeň voličů, neboť je jim poskytován v rámci odstupňované rovnosti a progresivní tolerance obrovský prostor v médiích. Otupělost, hloupost a pocit marnosti potom vedou až tři čtvrtiny občanů k rezignaci na účast ve volbách.

Arogance mocných, kteří jsou jen loutkami v rukách skutečných vládců skrytých v anonymitě dosáhla svého vrcholu. Již ani nepředstírají ani elementární prvky slušnosti natož nejmenší náznaky lidské morálky.

Svoji pravou povahu předvedli mimo jiné vládci Evropy při nedávném summitu G 20. Dcera a poradkyně prezidenta USA, jako vychovaná dáma zdravila účastníky, kteří se k ní opovržlivě otáčeli zády. Přitom všichni slintali jako psi při pokusech I. P. Pavlova. Tady se ukázala jejich pravá povaha a jejich skutečné cíle. Zotročit a zbídačit masy, kterým nezbude nic jiného, než vytvářet blahobyt a sloužit k ukájení zvráceností hrstky mocných. To je skutečný cíl těch, kdo se ujali vlády v Evropě.

Autor: Miroslav Sládek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 287 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.