VIRUS3
14.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co nového na Kovídové frontě?

Sdílejte článek:

J. FRANEK

Uběhl zase nějaký čas, tak by snad stálo zato podívat se co nového na „Kovídové frontě“.

V Praze proběhla demonstrace, původně anoncovaná jako protest hospodských, která původní úmysl poněkud přesáhla. Jistě, informovanost v hlavních médiích o této akci byla minimální, ale co by tak jeden čekal? Kdo chce, najde si. Ok, s názory pánů Landy, Klause a ostatních nemůže soudný jedinec nesouhlasit. Ale co tedy oni hospodští?


Zopákněme si: Tvrdá data ukazují, že procento nákazy v restauracích či kulturních zařízeních byla a jsou napříč světem zanedbatelná. Proč tedy čtu mektání vládní sebranky, že nastane změna a hospody zůstanou velmi omezeny i v „Prasopsu 1“?

Nechci být příznivcem jakýchkoli konspiraček, ale prostá logika velí, že lhářům a podvodníkům velmi, ale VELMI vyhovuje stav, kdy je maximálně omezeno aby se lidé stýkali a vyměňovali si názory, stejně jako aby poslouchali „nechutně rejpavé výmysly“ nějakých pokoutních umělců. Nikoli tak.

Přiblblá ovečko! Nasaď si hadr, seď doma a čum na bednu, odkud hovoříme MY!!! Na věčné časy a nikdy jinak…

No, ani Goebbels by to nevymyslel líp, kdoví zda vůbec…

Následkem jsou pak bláboly, uveřejňované jako „Hlas Lidu“. Typické jsou už po měsíce podobné: Víte, vy to zlehčujete, ale ONA TO ŽÁDNÁ SRANDA NENÍ!!! Já mám známého, a ten má známou, a její známá je zdravotní sestra (zvláštní, vždy je to sestra, nikdy lapiduch ani doktor..). A té hrůzy, když musí denně bezmocně sledovat ty stovky umírajících!

Tedy, stovky ťuhýků denně na oddělení, to musí být masakr. Jestli ona, chudák, nedělala v Buchenwaldu. Hmm, jojo, včele, motýle a mrazáke na mrrtwole, aneb píše tyhle „příspěvky z lidu“ nějaký podobně inteligentní Hamáčkuv poskok?

No, fakta hovoří jasně, stačí pohledět na samotné stránky MZČR, grafy statistického úřadu a podobně. Počty hospitalizovaných, zemřelých se započtením věku atd… Jistě, je to „o klik“ méně pohodlné než tupě civět na blbovizi. No, co už naděláme. Demokracie, hlas blba roven hlasu Einsteina…

Dále, neustále jsme bombardováni sentimentálními výkřiky typu „ti Hrdinové v první linii boje..“, leč zabijte mě, lynčujte v mrazivém zimním větru, neodpustím si: Zdravotníci, proč se nevyjádříte? Proč neřeknete jak to doopravdy je? Komu ve skutečnosti sloužíte?

Vy opravdu neznáte korelaci mezi hodnotami Ct PCR testů? Opravdu nevíte, kolik těch testů je ve skutečnosti zcela k ničemu? Píšete ve špitále na kartu člověka se zlomenou nohou heslo „COVID“ aby byla vyšší úhrada a tím vyšší prémie?

Probůh, vždyť už to ví každý. I prorok všech Svědků Kovídových, pan Neff, dnes v úvodníku NP konečně „objevil“ fakt, který zde byl zmíněn už kdysi na podzim, cituji: „I vrabci na střeše si cvrlikají, že na covidových lůžkách je nával mimo jiné i proto, že je na ně vysazená výrazně vyšší taxa než na lůžka takříkajíc civilní.“

Prosím, ve vlastním zájmu, ozvěte se. Cožpak chcete, aby se Vaše současná gloriola proměnila v cosi, za co se budou stydět i Vaše vnoučata?

Popište jak to ve Vašem špitále doopravdy chodí. Že to máte ředitelem zakázáno? Ksakru, hoši a děvčátka, nebuďte tak vyděšení, vyjádřete se třeba jako „Králík 11“, nedohledaj vás, a i když, vždyť je to jedno. Je snad doktorů a sester málo? Probůh…

A k ostatním? Dovolil bych si odcitovat pana ex-presidenta Klause. Ano, nezastírám že s tímto pánem měl v minulosti značné problémy, kecy o neexistenci špinavých peněz apod umožnily právě existenci Prymulů a jim podobných. Nicméně ok, někdo věkem senilní, někdo naopak moudří, zaplať Bůh. Takže: „Je na každém člověku, ať si z mého chování vezme, co uzná za vhodné. Já nejsem ten, kdo káže vodu a pije víno, jako někteří politikové, kteří svou návštěvou restaurace porušili svá vlastní pravidla. Já tato pravidla od počátku kritizuji.“ 

Takže? Jste svobodní lidé, vyberte si co chcete. A chovejte se podle sebe, nikoli podle toho, co Vám kdejaký idiot, šmejd a korupčník nařizuje.

Ale i přitom všem, prosím, zásadně nejezděte na hory, tam je zbytečně moc sluníčka a čerstvého vzduchu, to byste ty statistiky chcípáků nechutně pokazili, to prosím ne. Hlavně seďte doma a nehýbejte se, nežerte odporné ovoce a zeleninu se všemi těmi hnusnými vitamíny, cpěte se, prosím, pouze Kosteleckými párky, prášky a vakcínami od pana Prymuly. A s hadrem na hubě si nenechte utéct ani vteřinu vysílání jediné opravdu pravdivé ČT24. Pak teprve budete ti Praví, Naši, Vaši….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 278 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.