bataclan2
22.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Co nevíme o masakru v Bataclanu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IN

Listopadové dny roku 2015 přinesly celému kulturně vyspělému světu šok. Francie se stala místem, kde se během pár dní ukázala nesmyslnost snahy sloučit dvě naprosto rozdílná náboženství, s nimi spojené kulturní zvyky a pohled na to, co je normální a co nikoliv. Migrační vlna již dosáhla evropských hranic a starý kontinent byl zaplaven novými příchozími, kterým byly otevřeny dveře. Invaze muslimů podporovaná předními politiky a médii způsobila naprosté informační vakuum a zkreslování skutečností, které společně se zvěrstvy, které jsou součástí islámských zákonů a zvyků způsobilo to, že řada lidí ztratila spojení s realitou a bezprecedentně nám tvrdili cosi o prospěšnosti celé migrace pro evropské národy. Pak ale přišla série agresivních násilných činů v rozmezí dvou dnů, tedy 13. a 14. listopadu u Stade de Franc, na čtyřech místech po Paříži a nakonec  teroristický útok na pařížský nově otevřený klub Bataclan.  

 

Následky za 48 hodin byly děsivé. 130 mrtvých, přes 400 lidí zraněných a hospitalizovaných, 4 lidé v kritickém stavu. Největší tragédií byla akce islámských teroristů v Bataclanu, kde právě vystupovala metalová skupina  Eagles of Death Metal. Útočníci použili nelegálně držené pušky AK47 v armádní verzi, tedy střílející v dávkách, řezné a bodné zbraně a granáty. To jsou informace, které byly předloženy lidem na celém světě. Společně s nimi byly vyzdviženy zásluhy muže z ochranky, který i přesto, že je muslim, zachránil desítky návštěvníků. Tím strohé zprávy víceméně končí. I přesto, že skutečné činy, které se v klubu udály, nikdy nebyly zveřejněné, světová křesťanská veřejnost se zahalila do francouzských vlajek a sociální sítě byly plné národních barev a smutku. Média se však příliš nesnažila získat popis dění v podniku a když už něco zjistila, mlčela.

Česká policie, respektive její příslušníci procházejí i letos školením, které se zabývá mimo jiné i jejich chováním při případném teroristickém útoku. Součástí školení jsou i videozáznamy a fotografie z míst, kde ke střetu s teroristy již došlo. Mezi ně patří i dokument z Bataclanu. Co jste se tedy nedozvěděli? Francouzští policisté stáli před klubem celé tři hodiny v obavách o rukojmí, která měli teroristé ve své moci a zvažovali svůj další postup. Čtete dobře, celé tři hodiny nedělali nic jiného, než že se připravovali a přemýšleli. Mezi tím uvnitř budovy docházelo k něčemu, o čem jste se nikde nedočetli. Tedy že většina žen byla brutálně znásilněna, dále docházelo k mučení a za živa byli návštěvníci klubu zohaveni. Ženám byly prováděny zásahy nožem do genitálii suplující ženskou obřízku, uřezávána ňadra, muži přicházeli o své mužství a všem byly vypichovány oči. To je jenom část toho, co se dělo, některé zabité osoby nebyly poskytnuty k identifikaci, neboť jejich těla a obličeje byly natolik invazivně zdevastované, že by pro pozůstalé znamenalo setkání s realitou doživotní trauma. A to vše se dělo v době, kdy venku policie čekala a přemýšlela.

V tomto příspěvku nejde o kritiku policie. Bylo to asi poprvé, kdy se s podobnou situací setkala a nebyla na to připravená, zároveň netušila, čeho všeho jsou tito podlidé z řad muslimů schopní. Daleko horší je, že se našli lidé, kteří toto zvěrstvo dokázali přikrýt a neinformovat o něm veřejnost. Zároveň dokázali říct, a dosud to říkají i nadále, že Evropa potřebuje muslimy a islám k Evropě patří. I přesto, že tajné zpravodajské služby jednotlivých států upozorňují na příliv bývalých bojovníků Islámského státu, kteří prošli nejen drsným výcvikem, ale i bojem a na řadě z nich ulpěla krev nikoliv z bojiště, ale z vražd nevinných civilistů a jsou zodpovědní i za tisíce znásilnění a utrpení žen a dětí.

Pokud nám jediný politik, publicista, aktivista či pracovník neziskové organizace tvrdí, že islám není tak špatný, muslimové tak zlí, a pokud někdo z nich ano, tak je to výjimka, zaslouží si trest, který jej možná nenapraví, ale aspoň zabrání šíření lži a zla. A ti, kteří o rozsahu zločinnosti v Bataclanu věděli a zamlčeli ho, by měli být potrestáni doživotně. To se týká médií a politických elit ovládajících policii. Hrozba dalších podobných událostí se zvyšuje. Betonové zátarasy jsou směšnou ochranou tam, kde mají teroristé náskok. Jsou dobře vyzbrojeni, zvládli logistiku, mají peníze, plánovače a ideologii. Jediné, co jim chybí, je soucit s lidmi, pochopení zvyků a smýšlení nemuslimů, úcta k tomu, co dokázali jiní a pokora. Nebudeme li stejně razantní, jako jsou oni, bude Bataclan jen prvním místem, kde k něčemu podobnému došlo.  Ale nelze si myslet, že zvyknout si na násilí prováděné na nevinných a většinou mladých lidech je k něčemu dobré.  Naivita školáků ovlivněných intervencí neziskovek do školství je prvním krokem k tomu, aby se šíření islámu všemi způsoby stalo denní realitou.  A protože ti studenti jsou naše děti, je třeba i přes jejich odpor zabránit tomu, aby podlehly falešným představám o dobrotě muslimů. Nezakročíme li nyní, škody budou nevratné.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.