bataclan2
22.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Co nevíme o masakru v Bataclanu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IN

Listopadové dny roku 2015 přinesly celému kulturně vyspělému světu šok. Francie se stala místem, kde se během pár dní ukázala nesmyslnost snahy sloučit dvě naprosto rozdílná náboženství, s nimi spojené kulturní zvyky a pohled na to, co je normální a co nikoliv. Migrační vlna již dosáhla evropských hranic a starý kontinent byl zaplaven novými příchozími, kterým byly otevřeny dveře. Invaze muslimů podporovaná předními politiky a médii způsobila naprosté informační vakuum a zkreslování skutečností, které společně se zvěrstvy, které jsou součástí islámských zákonů a zvyků způsobilo to, že řada lidí ztratila spojení s realitou a bezprecedentně nám tvrdili cosi o prospěšnosti celé migrace pro evropské národy. Pak ale přišla série agresivních násilných činů v rozmezí dvou dnů, tedy 13. a 14. listopadu u Stade de Franc, na čtyřech místech po Paříži a nakonec  teroristický útok na pařížský nově otevřený klub Bataclan.  

 

Následky za 48 hodin byly děsivé. 130 mrtvých, přes 400 lidí zraněných a hospitalizovaných, 4 lidé v kritickém stavu. Největší tragédií byla akce islámských teroristů v Bataclanu, kde právě vystupovala metalová skupina  Eagles of Death Metal. Útočníci použili nelegálně držené pušky AK47 v armádní verzi, tedy střílející v dávkách, řezné a bodné zbraně a granáty. To jsou informace, které byly předloženy lidem na celém světě. Společně s nimi byly vyzdviženy zásluhy muže z ochranky, který i přesto, že je muslim, zachránil desítky návštěvníků. Tím strohé zprávy víceméně končí. I přesto, že skutečné činy, které se v klubu udály, nikdy nebyly zveřejněné, světová křesťanská veřejnost se zahalila do francouzských vlajek a sociální sítě byly plné národních barev a smutku. Média se však příliš nesnažila získat popis dění v podniku a když už něco zjistila, mlčela.

Česká policie, respektive její příslušníci procházejí i letos školením, které se zabývá mimo jiné i jejich chováním při případném teroristickém útoku. Součástí školení jsou i videozáznamy a fotografie z míst, kde ke střetu s teroristy již došlo. Mezi ně patří i dokument z Bataclanu. Co jste se tedy nedozvěděli? Francouzští policisté stáli před klubem celé tři hodiny v obavách o rukojmí, která měli teroristé ve své moci a zvažovali svůj další postup. Čtete dobře, celé tři hodiny nedělali nic jiného, než že se připravovali a přemýšleli. Mezi tím uvnitř budovy docházelo k něčemu, o čem jste se nikde nedočetli. Tedy že většina žen byla brutálně znásilněna, dále docházelo k mučení a za živa byli návštěvníci klubu zohaveni. Ženám byly prováděny zásahy nožem do genitálii suplující ženskou obřízku, uřezávána ňadra, muži přicházeli o své mužství a všem byly vypichovány oči. To je jenom část toho, co se dělo, některé zabité osoby nebyly poskytnuty k identifikaci, neboť jejich těla a obličeje byly natolik invazivně zdevastované, že by pro pozůstalé znamenalo setkání s realitou doživotní trauma. A to vše se dělo v době, kdy venku policie čekala a přemýšlela.

V tomto příspěvku nejde o kritiku policie. Bylo to asi poprvé, kdy se s podobnou situací setkala a nebyla na to připravená, zároveň netušila, čeho všeho jsou tito podlidé z řad muslimů schopní. Daleko horší je, že se našli lidé, kteří toto zvěrstvo dokázali přikrýt a neinformovat o něm veřejnost. Zároveň dokázali říct, a dosud to říkají i nadále, že Evropa potřebuje muslimy a islám k Evropě patří. I přesto, že tajné zpravodajské služby jednotlivých států upozorňují na příliv bývalých bojovníků Islámského státu, kteří prošli nejen drsným výcvikem, ale i bojem a na řadě z nich ulpěla krev nikoliv z bojiště, ale z vražd nevinných civilistů a jsou zodpovědní i za tisíce znásilnění a utrpení žen a dětí.

Pokud nám jediný politik, publicista, aktivista či pracovník neziskové organizace tvrdí, že islám není tak špatný, muslimové tak zlí, a pokud někdo z nich ano, tak je to výjimka, zaslouží si trest, který jej možná nenapraví, ale aspoň zabrání šíření lži a zla. A ti, kteří o rozsahu zločinnosti v Bataclanu věděli a zamlčeli ho, by měli být potrestáni doživotně. To se týká médií a politických elit ovládajících policii. Hrozba dalších podobných událostí se zvyšuje. Betonové zátarasy jsou směšnou ochranou tam, kde mají teroristé náskok. Jsou dobře vyzbrojeni, zvládli logistiku, mají peníze, plánovače a ideologii. Jediné, co jim chybí, je soucit s lidmi, pochopení zvyků a smýšlení nemuslimů, úcta k tomu, co dokázali jiní a pokora. Nebudeme li stejně razantní, jako jsou oni, bude Bataclan jen prvním místem, kde k něčemu podobnému došlo.  Ale nelze si myslet, že zvyknout si na násilí prováděné na nevinných a většinou mladých lidech je k něčemu dobré.  Naivita školáků ovlivněných intervencí neziskovek do školství je prvním krokem k tomu, aby se šíření islámu všemi způsoby stalo denní realitou.  A protože ti studenti jsou naše děti, je třeba i přes jejich odpor zabránit tomu, aby podlehly falešným představám o dobrotě muslimů. Nezakročíme li nyní, škody budou nevratné.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.