Co nastane po přijetí uprchlíků ?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

WM 22|08|2015

Je jasné, že EU tlačí na přerozdělování imigrantů i poté, co padly povinné kvóty. Může to být ještě horší, neboť ten nátlak je nyní více zákulisní a skrytý před veřejností. Závislost na systému dotací z EU v kombinaci se servilitou našich eurofilních politiků, hlavně těch z ČSSD, z nás dělá snadný terč takové formy nátlaku. Vláda povinné kvóty odmítla, aby vzápětí oznámila, že stejně přijme 1500 vybraných imigrantů. Dobrovolně.

Co nastane, až vláda přijme vybrané imigranty ?

Odpověď : Zpočátku pravděpodobně nic. Alespoň v souvislosti s těmi, které vláda plánuje dovézt a usídlit v naší zemi. Problémy a kriminální delikty mohou pokračovat u ilegálních imigrantů odchycených při policejních kontrolách, ale u těch vládou oficiálně dovezených pravděpodobně větší problémy nevzniknou.

Vláda a neziskovky si totiž dají záležet, aby do té první várky imigrantů vybrali ty lepší. Budou mezi nimi křesťané, bude mezi nimi hodně žen s dětmi, důchodců. Takoví, kteří vzbuzují soucit.

Tato první várka vládou vybraných a dovezených “slušných” imigrantů bude možná větším nebezpečím, než kdyby k nám dovezli tisíc primitivních černých kanibalů z Libérie. Poslouží totiž jako prostředek k propagandě a manipulování s veřejným míněním.

Těch prvních 1500 uprchlíků pomůže multikulturním levičákům otevřít brány do naší země pro další vlnu imigrantů.

Státem řízená propaganda

Neziskovky a začleňovací úředníci vycvičí imigranty. Rychle je naučí základní komunikační obraty, pozdravy a dají jim instrukce, aby se v kontaktu s Čechy přetvařovali – usmívali se, každého slušně zdravili a snažili se vystupovat dobrým a pokorným dojmem.

Vládnoucí ČSSD již má naplánovanou propagandistickou kampaň, která má zlomit odboj národa proti imigraci. Ví, že plošná multikulturní propaganda na Čechy nefunguje a jen by provokovala. Proto jí uskuteční méně vtíravou formou a zaměří se zpočátku na občany žijící v okolí usídlených imigrantů.

Bude se je snažit zmanipulovat, aby rostl počet takových s kladným postojem k imigrantům. Ti pak dostanou prostor v médiích, kde budou vykládat, jak jsou imigranti slušní a nejsou s nimi žádné problémy.

ČSSD prohlásila, že se chystá v nové kampani “zlomit xenofobní odpor a strach české veřejnosti z příchodu patnácti set uprchlíků”. Podle vlády nepůjde o kampaň celorepublikovou, ale zaměřenou na Čechy v místech, kde utečenci dostanou ubytování.

Vybraní imigranti také budou v zájmu médií a pro-imigračních organizací. Budou nám předkládat srdcervoucí příběhy o jejich údajném utrpení a masírovat společnost soucitnou humanistickou propagandou. Budou si pravidelně dělat průzkumy a čekat, až začne stoupat počet zmanipulovaných občanů, kterým přestane imigrace vadit.

Až se jim podaří utlumit odpor národa, pustí k nám další imigrační vlnu. Už to nebudou stovky ročně, ale tisíce.

multi1

Multiplikační efekt imigrace

I u nás se pomalu začíná projevovat jeden z nebezpečných efektů imigrace – multiplikační (násobný) efekt. Jak imigrantů přibývá, roste tím i podpora a nátlak na přijímání dalších a dalších imigrantů, na uvolňování imigrační a budování multikulturní politiky.

Přijetím jedné skupiny imigrantů se projeví multiplikační efekt imigrace:

  • Za některými přijdou jejich příbuzní
  • Imigranti a jejich potomci se zapojí do boje za přijímání dalších imigrantů
  • Na imigranty se napojí různí xenofilové, konvertité (například ženy co si berou černochy a muslimy), kteří také podpoří další imigraci a multikulturalismus
  • Vybraní “slušní” imigranti jsou objektem v různých multikulturních kampaních, které manipulují většinovou společnost, aby se nebránila imigraci

Výsledkem je, že původní skupina imigrantů způsobí v průběhu příštích několika let příliv ještě většího počtu nových imigrantů. Kromě toho mají imigranti vyšší porodnost a jejich počty rostou i cestou rozmnožování.

Přijmout jen vzdělané migranty ? 

Z imigrantů, kteří tu jsou již usazení, se stává pátá kolona islamizace a internacionálního neomarxismu. Říkají nám, že potřebujeme imigranty vzdělané a kvalifikované. Ale vzdělání není zárukou integrace. 

Mezi arabskými imigranty v ČR je mnoho vysokoškolsky vzdělaných jedinců s akademickými tituly, kteří místo toho, aby tu vklidu žili a nemíchali se do našich věcí, tak se zapojují do pro-imigrantských a protičeských aktivit, podporují demonstrace za přijetí muslimů apod.

Navíc ze západu je známá řada případů, kdy se muslimští lékaři a vysokoškoláci zapojovali do terorismu a islámského radikalismu, nebo páchali jinou násilnou trestnou činnost.

Naše země je nyní ve stádiu, v jakém byly západní země někdy před 50 lety, kam začala proudit první generace imigrantů z Afriky a islámského světa. Tato 1. generace se zpočátku tvářila slušně, nekonfliktně, většina z nich pracovala. Ale byl to jen klam. Rychle se množila a zároveň pomáhala neomarxistům roztočit motory multikulturní mašinérie a imigrační politiky.

Pokud se nebudeme radikálně bránit, podaří se neomarxistům vytvořit i u nás početnou první generaci imigrantů. Z ní rychle vzejde druhá a později třetí generace. A tím se dostaneme do pasti, ve které je nyní západ. Jakákoliv cizorodá menšina je urychlujícím katalyzátorem rozkladu tradiční společnosti a musíme se proto bránit už v samém zárodku problémů.

ZDROJ: wm

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.