Co nastane po přijetí uprchlíků ?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

WM 22|08|2015

Je jasné, že EU tlačí na přerozdělování imigrantů i poté, co padly povinné kvóty. Může to být ještě horší, neboť ten nátlak je nyní více zákulisní a skrytý před veřejností. Závislost na systému dotací z EU v kombinaci se servilitou našich eurofilních politiků, hlavně těch z ČSSD, z nás dělá snadný terč takové formy nátlaku. Vláda povinné kvóty odmítla, aby vzápětí oznámila, že stejně přijme 1500 vybraných imigrantů. Dobrovolně.

Co nastane, až vláda přijme vybrané imigranty ?

Odpověď : Zpočátku pravděpodobně nic. Alespoň v souvislosti s těmi, které vláda plánuje dovézt a usídlit v naší zemi. Problémy a kriminální delikty mohou pokračovat u ilegálních imigrantů odchycených při policejních kontrolách, ale u těch vládou oficiálně dovezených pravděpodobně větší problémy nevzniknou.

Vláda a neziskovky si totiž dají záležet, aby do té první várky imigrantů vybrali ty lepší. Budou mezi nimi křesťané, bude mezi nimi hodně žen s dětmi, důchodců. Takoví, kteří vzbuzují soucit.

Tato první várka vládou vybraných a dovezených “slušných” imigrantů bude možná větším nebezpečím, než kdyby k nám dovezli tisíc primitivních černých kanibalů z Libérie. Poslouží totiž jako prostředek k propagandě a manipulování s veřejným míněním.

Těch prvních 1500 uprchlíků pomůže multikulturním levičákům otevřít brány do naší země pro další vlnu imigrantů.

Státem řízená propaganda

Neziskovky a začleňovací úředníci vycvičí imigranty. Rychle je naučí základní komunikační obraty, pozdravy a dají jim instrukce, aby se v kontaktu s Čechy přetvařovali – usmívali se, každého slušně zdravili a snažili se vystupovat dobrým a pokorným dojmem.

Vládnoucí ČSSD již má naplánovanou propagandistickou kampaň, která má zlomit odboj národa proti imigraci. Ví, že plošná multikulturní propaganda na Čechy nefunguje a jen by provokovala. Proto jí uskuteční méně vtíravou formou a zaměří se zpočátku na občany žijící v okolí usídlených imigrantů.

Bude se je snažit zmanipulovat, aby rostl počet takových s kladným postojem k imigrantům. Ti pak dostanou prostor v médiích, kde budou vykládat, jak jsou imigranti slušní a nejsou s nimi žádné problémy.

ČSSD prohlásila, že se chystá v nové kampani “zlomit xenofobní odpor a strach české veřejnosti z příchodu patnácti set uprchlíků”. Podle vlády nepůjde o kampaň celorepublikovou, ale zaměřenou na Čechy v místech, kde utečenci dostanou ubytování.

Vybraní imigranti také budou v zájmu médií a pro-imigračních organizací. Budou nám předkládat srdcervoucí příběhy o jejich údajném utrpení a masírovat společnost soucitnou humanistickou propagandou. Budou si pravidelně dělat průzkumy a čekat, až začne stoupat počet zmanipulovaných občanů, kterým přestane imigrace vadit.

Až se jim podaří utlumit odpor národa, pustí k nám další imigrační vlnu. Už to nebudou stovky ročně, ale tisíce.

multi1

Multiplikační efekt imigrace

I u nás se pomalu začíná projevovat jeden z nebezpečných efektů imigrace – multiplikační (násobný) efekt. Jak imigrantů přibývá, roste tím i podpora a nátlak na přijímání dalších a dalších imigrantů, na uvolňování imigrační a budování multikulturní politiky.

Přijetím jedné skupiny imigrantů se projeví multiplikační efekt imigrace:

  • Za některými přijdou jejich příbuzní
  • Imigranti a jejich potomci se zapojí do boje za přijímání dalších imigrantů
  • Na imigranty se napojí různí xenofilové, konvertité (například ženy co si berou černochy a muslimy), kteří také podpoří další imigraci a multikulturalismus
  • Vybraní “slušní” imigranti jsou objektem v různých multikulturních kampaních, které manipulují většinovou společnost, aby se nebránila imigraci

Výsledkem je, že původní skupina imigrantů způsobí v průběhu příštích několika let příliv ještě většího počtu nových imigrantů. Kromě toho mají imigranti vyšší porodnost a jejich počty rostou i cestou rozmnožování.

Přijmout jen vzdělané migranty ? 

Z imigrantů, kteří tu jsou již usazení, se stává pátá kolona islamizace a internacionálního neomarxismu. Říkají nám, že potřebujeme imigranty vzdělané a kvalifikované. Ale vzdělání není zárukou integrace. 

Mezi arabskými imigranty v ČR je mnoho vysokoškolsky vzdělaných jedinců s akademickými tituly, kteří místo toho, aby tu vklidu žili a nemíchali se do našich věcí, tak se zapojují do pro-imigrantských a protičeských aktivit, podporují demonstrace za přijetí muslimů apod.

Navíc ze západu je známá řada případů, kdy se muslimští lékaři a vysokoškoláci zapojovali do terorismu a islámského radikalismu, nebo páchali jinou násilnou trestnou činnost.

Naše země je nyní ve stádiu, v jakém byly západní země někdy před 50 lety, kam začala proudit první generace imigrantů z Afriky a islámského světa. Tato 1. generace se zpočátku tvářila slušně, nekonfliktně, většina z nich pracovala. Ale byl to jen klam. Rychle se množila a zároveň pomáhala neomarxistům roztočit motory multikulturní mašinérie a imigrační politiky.

Pokud se nebudeme radikálně bránit, podaří se neomarxistům vytvořit i u nás početnou první generaci imigrantů. Z ní rychle vzejde druhá a později třetí generace. A tím se dostaneme do pasti, ve které je nyní západ. Jakákoliv cizorodá menšina je urychlujícím katalyzátorem rozkladu tradiční společnosti a musíme se proto bránit už v samém zárodku problémů.

ZDROJ: wm

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.