future2017
12.10.2018
Kategorie: Společnost

Co nás čeká? Pohled do blízké budoucnosti

Sdílejte článek:

IN

Výchova mládeže se pomalu vymyká a dostává se pod vliv lidí, kteří jsou velmi odlišní od těch, které jsme dosud běžně potkávali a znali. Pedagogové se rozhodně začali dělit na ty, kteří dětem do hlav vpravují klasické vzdělání, a na ty, kteří jim ukazují nové obzory spojené s popíráním historie, přírody, fyziky a logiky. Paradoxem je, že ti schopnější a potřebnější vyučují většinou na nižších stupních a ještě často mimo větší města. Přeci jenom v menších lokalitách pořád fungují klasické vztahy, fyzikální zákony je možno demonstrovat snadněji a těžko tam bude někdo tvrdit, že kačer na rybníku není sameček, ale je to housenka, která má káčátka s dřevěnou panenkou, a ne s mámou kachnou. Takové podobné absurdity jsou naopak schopní tvrdit moderní vysokoškolští profesoři studentům a dětem tu potencionální možnost přináší vysílání Déčko od České televize. Co nás tedy čeká za hlouposti posvěcené ze shora v budoucnosti?

  

Muž a žena nejsou jediná pohlaví. Výchova k tomuto základnímu dělení na samce a samičky už dostala povážlivé trhliny a úchylní psychopati tvářící se jako moderní lidé odmítají děti od malička oblékat dle toho, co mají v plínkách, dávat jim jména, která jasně patřila k určitému pohlaví. Potomci si mají sami určit, co vlastně jsou, takže nás čekají opravdu zajímavé kombinace. Výše uvedená rodina kačera tak již nabírá ten správný rozměr. Pravděpodobně se tak dočkáme řady oddělených toalet na veřejných místech s různými označeními a možná nás čeká překvapení v podobě něčeho, co má sice vagínu, nicméně se to trefuje do pisoáru. Následovat budou manželství různých variant. Jedinou výhodu budou mít vězni, kterým se do cel dostanou žensky vypadající osoby tvrdící o sobě, že jsou muž. Což ostatní vězně pobaví a vzápětí ukáží, jak se dotyčná plete.

Historie se mýlila a vše, co vynalezl, objevil či prohlásil bílý muž, je nepravdou. Dokonce došlo k naprosté fabulaci a bílý muž nikdy nebyl, jde pouze o méně černého černocha. Takže významní vědci, umělci a vynálezci, objevitelé a vojevůdci si nezaslouží být nadále glorifikováni. Bude nevhodné jakkoliv připomínat jejich existenci a bude téměř na hraně zákona vlastnit jejich obraz, bustu či jiné ztvárnění jejich existence. Jedinou výjimkou je u nás Václav Havel. Zatím. Historické romány budou spáleny a filmy přetočeny tak, aby hlavní postavy měly rysy shodné s doktrínou o původním černošském osídlení Evropy. V rámci nápravy budou upraveny zákony a případné početí bílými rodiči bude považováno za trestné. Později dojde k izolaci zbytku bílých mužů a jejich převedení do pracovních táborů, samozřejmě po sterilizaci.

Postupně dojde k likvidaci soukromé autodopravy. Nejdříve se omezí výroba spalovacích motorů a přejde se na elektromobily. Vzápětí se dramaticky zdraží elektřina a obyvatelstvo bude nucené přejít na sdílení dopravních prostředků. Budou přidělovány čipové karty, které budou mít různé hodnoty, tím dojde k rozdělení vrstev a likvidaci možnosti vlastnit vozidlo. Přeprava se dostane pod kontrolu nadnárodních společností vlastnících vozidla a trasy, po nichž se budou pohybovat.

Soukromé vlastnictví se stane naprosto závislým na libovůli úřadů. Nejdříve budou zrušeny hotové peníze a platby budou probíhat elektronicky, dostanou se tak pod naprostou kontrolu státu. Z toho vychází zjednodušení blokací účtů a likvidace odpůrců režimu. Postupně dojde k naprosto přesné evidenci všeho, co se dá platit penězi a majetek bude definitivně natolik dobře zmapován, že nebude problém naučit lidi chovat tak, jak si stát či spíše vedení zeměkoule bude přát. Jakýkoliv prohřešek bude znamenat trest v podobě zabavení účtu, nemovitosti, kola, prostě čehokoliv, to už umí dnešní exekutoři výborně. Zlikvidovat jedince či celou skupinu bude otázka lusknutí prstů.

Kamery jsou už nyní všude, ale až budou mít lidé čipy pod kůží a všude budou stát stojany, které budou registrovat jejich pohyb, bude snadné vymezit prostor, kam mohou a kam nikoliv. Co se bude dít v zakázaných místech, budou vědět pouze ti, kteří se stanou zodpovědní za určité zóny. Zmizí naprosto slovo soukromí, které opustilo názvosloví ve spojení s majetkem už dříve, ale nyní to dolstane ten správný šmrnc.  Čipy totiž zaznamenají vše, tedy místa, společnost, pohyby, časem budou schopné přenášet i zvukový záznam.

Toto vše výše uvedené povede k vzniku společnosti, která se bude bránit těmto praktikám a bude odmítat se podřídit. Anarchisté budou loveni a trestáni. Ale o tom už je pár filmů, opět připomínáme např. Demolation Man se Stallonem. Přesně k tomu spějeme. Opravdu to chceme?

 

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Michal Horák 333,- Kč

Celkem za měsíc: 8 283,00 Kč
Vybráno 23.66%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 215 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.