future2017
2.3.2021
Kategorie: Společnost

Co nás čeká a co nás nemine?

Sdílejte článek:

JIŘÍ BERÁNEK

Nejsem žádný prorok, ale jedno vím jistě. Líp už bylo a tudíž bude hůř. Se slzou oku vzpomínám na zlaté časy “studené války”. Jednak jsem byl mladý a hlavně bylo nám mnohem víc jasné, co je dobro a co je zlo. Neporučili jsme větru dešti a ani dnes se nedokážeme shodnout co způsobí nebo nezpůsobí globální oteplování. Existují i menšinové názory, že možná přijde i malá doba ledová. Nevím. Loni touto dobou se všude mluvilo a psalo o katastrofickém suchu jaké tady nebylo 500 let a ejhle. Do roka a do dne je všechno jinak. Vody máme víc než dost.

Na co se tedy máme připravit a co nás čeká a nemine?

Od pondělí máme další lockdown. V tomto směru se za rok nezměnilo k lepšímu vůbec nic. Sebekriticky přiznávám, že jsem covid zpočátku nebral moc vážně. Dnes uznávám, že to není jenom rýmička a kašel nebo prostě jenom obyčejná chřipka. Nicméně jsem skeptický vůči dalším opatřením, které nás od zítra čekají. Ke střídání ročních období se teď přidalo střídání období, kdy se utahují šrouby a kdy se rozvolňuje.

Studená válka sice skončila ale máme tu válku s neviditelným nepřítelem, která nám dala zapomenout, že v době předcovidové byl největším problémem příliv přištěhovalců do Evropy, kterému většina politiků EU tleskala. Masovou migraci na nějakou dobu covid paralyzoval, ale nedělám si iluze, že až zmizí covid, že zmizí i politika multikulturalismu. Evropa se mění a měnit bude. Taky k horšímu. Už dneska jsou evropské metropole a velká města plná spoustou nepřizpůsobivých občanů jejichž priority jsou neslučitelné s principy dnes už defacto minulého západního společenského systému.

Úmyslně říkám minulého, protože neomarxismus světem vládne. Je všude. Na středních i vysokých školách a prakticky ve většině médiích. V západním světě už prakticky nejsou žádné veřejné instituce, které by nepodléhaly jeho zhoubnému vlivu. Spousta lidí pevně věří tomu, že je třeba bojovat s historickou nespravedlností a tudíž přispívají svou troškou k nápravě světa.

My co máme státní zkoušky z politické ekonomie, marxismu leninismu a vědeckého komunismu se nestačíme divit, čeho jsme se dožili. To, o čem komunisté snili, se stává realitou všedního dne. Neomarxisté mají globální moc a hlavně neomezené finanční prostředky. A když nejsou tak se vytisknou nové.

Jsou vakcíny proti covidu-19 důvěryhodné? Nakolik může být očkování rizikové? Toť otázka, která se mi honí hlavou. Nevím, ale pro jistotu s tím očkováním počkám, i když patřím mezi tu více ohroženou skupinu. Kterým odborníkům mám věřit a komu ne? O politicích nemluvě. Na to taky není jednoduchá odpověď.

Většina lidí vnímá svět prostřednictvím médií a to politici po celém světě velmi dobře vědí. Česko nevyjímaje. Když ovládáte média, jste schopni měnit veřejné mínění, názory a postoje. 100x opakovaná lež se stává pravdou a dezinformací je kolem nás tolik, že nejsme vůbec schopni rozpoznat, co pravda je a co pravda není. A to jsme teprve na začátku. Mám za to, že jsem součástí hromadné sebevraždy, o kterou se pokouší naše civilizace

Souhlasili byste v současné situaci s uzavřením průmyslových podniků na tři týdny?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 441 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)