eussr
14.10.2016
Kategorie: Společnost

Co nám zakážou z tý eurokomise příště?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Je strašně nezdravý, jíst tlustý maso.Už se těším, jak Agrofert bude muset na své klobásy dávat fotky vyoperovaného břišního tuku a nebo hezký fotoseriál z bandáže žaludku.Géniové z Eurokomise postrčí náš život správným směrem.

Tak se prej evropská komise zase jednou rozhodla nás všechny trochu nasměrovat správným směrem. Cigarety už dostaly za vyučenou. Kouřit je dneska takřka společenský zločin a nejen, že už vlastně nemáte kouřit kde, ale ještě se musíte k tomu vysněnému čoudu propracovat přes nechutné obrázky, které Vám demonstrují, jak nezodpovědně se chováte, když si děláte co chcete.

A teď je na řadě alkohol. Uvažuje se, že výchovné obrázky budou taky na láhvích alkoholu. Asi na všech ne? I na pivu a vínu, na rumu a vodce, žádné výjimky. Alkohol je přeci metla lidstva. To bude úžasné. Pozvete si prostě kočku na víno. Svíčky svítí, bílé se chladí, slavnostní, romantická chvilka. Konečně snad prolomíte její poslední obraný val a romantické lásce nebude stát nic v cestě. Vytahujete sedmičku z ledničky, v tom se světlo svíčky odrazí od etikety. Vaše milá upře vytřeštěný pohled na detailní záběr z pitevny na zdecimovaná játra alkoholika. Jsem zvědav, jestli na tu romantiku po téhle kráse dojde.

A co to bude příště? No třeba cukr je bílý jed! To je jasné, takže budou příště hnusné obrázky i na ledovém čaji, žvýkačkách a bonbónech, nebo rovnou bude mít čokoláda Milka přes celý fialový bok kravičky fotku rozpadlého chrupu, nebo nějaký detailní záběr oka poškozeného cukrovkou?

A pak je strašně nezdravé jíst tlustý maso. Už se těším, jak Agrofert bude muset na své klobásy dávat fotky vyoperovaného břišního tuku a nebo hezký fotoseriál z bandáže žaludku.

Taky je hrozně zdraví škodlivý řídit auto. Za prvý ty auta smrdí a za druhý ty nehody. Takže už přímo na autosalonech budou mít i u Mercedesu na dveřích řidiče obrovský nalepený fotky “Nesedej do mě, smrdím, škodím životnímu prostředí a ještě Tě zabiju!”

A taky je nás na týhle planetě už strašně moc a vlastně nejvíc přírodě, jejíž jsme nedílnou součástí, škodí člověk samotný. To by chtělo teda zakázat sex. Protože, co když vyrobíte dalšího Země-škůdce. Takže ženský budou muset nosit kalhotky na kterých budou fotky z ghet, kde lidi nemají, kde spát a co jíst a taky mrtvá zvířata, která jsme připravili o životní prostor.

A pak asi konečně vyhyneme. Zůstane po nás prázdná planeta a vzpomínka na přičinlivou Eurokomisi, které jaksi nedošlo, že když lidem zakáže všechno, co jim dělá radost, nebude stát život za to, abychom ho vůbec žili.

Ale bude to zdravej konec.

PS: Dneska pronásledují kuřáky, zítra ty, co si dají dvě piva, pozítří tlusťochy a pak ty co to rádi dělaj na koníčka . Už si po desáté na zahradě nemůžete ani zazpívat s kamarády. Kde to sakra žijem? Proč se furt někdo snaží nás omezovat, vychovávat a kopat nás správným směrem. Fakt už mě to štve!

ZDROJ: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 63 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...