Munich-Shopping-Center-Shooting
24.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Co nám zakáže teď ta »elita« z Bruselu?

Sdílejte článek:

VLADIMÍR JANDA 24|07|2016

Banány se už prodávají podle norem Bruselu. Rum se už jmenuje Božkov nebo Tuzemák. Syrečky už taky smrdí podle úředníků z Bruselu. Zkrátka kdejaká nepodstatná hovadina je vyřešena. Je třeba si zatleskat, poplácat se po zádech a nechat se vyfotit společně na památku na schodišti Bruselského úřadu. » Můžeme na sebe být hrdí. Své platy jsme si zasloužili. Jsme zkrátka dobří. «

Drazí Bruselští úředníčci. S velkou lítostí vám musím sdělit, že velká většina evropského obyvatelstva má z vašeho jednání opačný názor. Opravdu vám jdou jen ty nepodstatné hovadiny. Na to tam ale nejste! Jste neschopní řešit zásadní problémy, jakou je přívalová vlna migrantů. Integraci. Terorizmus. Zabýváte se stále hloupostmi, ale s ochranou Evropských hranic si stále nevíte rady!

Máte všichni plná ústa integrace a přitom ani neznáte význam toho slova! Vůbec nekladete důraz na zásadní splňování podmínek integrace. Je vám jedno jak imigranti v Evropě žijí. A pokud budete tvrdit, že nemám pravdu, tak jak je tedy možné, že si tady prosazují svá pravidla života, jako nošení burek, halal potraviny, vymáhání si modliteben, stavění mešit a nevím co ještě! Kdo jim to dovolil? To přeci s integrací nemá nic společného. To je postupná kolonizace! Vytváření paralelní společnosti. Proč si nevezmete už konečně příklad z Austrálie nebo z Japonska! Kolik zavražděných lidí ještě potřebujete, abyste to konečně pochopili? To vám opravdu nedochází, že tyto útoky jsou teprve začátek postupného přebírání moci nad celým územím Evropy? Sledujete také tu druhou emigraci, která postupně díky vám začala? Že spousty Evropanů se začalo ze svých rodných zemí přestěhovávat do jiných bezpečnějších zemí?  Asi nesledujete.

Jediné co vám jde, jsou represe proti vlastnímu obyvatelstvu. Měníte zákony ve prospěch přivandrovalců. Teď se dokonce snažíte odzbrojit původní obyvatelstvo i od legálně držených zbraní. To už se nedá vůbec pochopit. Místo toho, aby bylo vyzbrojeno co nejvíce lidí, aby byli schopni se v kritické chvíli bránit sami, děláte pravý opak. A najednou se objeví terorista, který ani střelnou zbraň nepotřebuje. Stačí mu náklaďák. A když tento útok porovnáte s předešlými teroristickými útoky, kde byly použity trhaviny a střelné zbraně, tak se dá říci, že tento útok byl nejúspěšnější. Jeden džihádista, jeden náklaďák a 84 mrtvých a nejméně 100 zraněných. To je šílená bilance! V porovnání s Tureckým vojenským převratem, kde bylo v plné zbroji několik tisíc vojáků a v ulicích tisíce civilistů, jsou ztráty v Turecku zanedbatelné.

A já se ptám. Co teď drazí bruselští úředníčci vymyslíte za zákaz? Zakážete řidičáky na nákladní vozidla? Nebo s každým řidičem kamionu bude jezdit při průjezdu městem ozbrojený policista a bude na něj celou tu dobu mířit pistolí. V letadlech už cestují letečtí maršálové a kabiny pro piloty mají pancéřované dveře. Teď chcete zakázat legálně držené zbraně. Jako kdyby teroristé útočili legálně drženými zbraněmi. Co tedy převratného ty vaše moudré hlavy vymyslí proti útočnému dvacetitunovému náklaďáku? Protože útok nákladním vozem, jak se zdá, je nejúčinnější. Zapomněl jsem na útok ve vlaku. Ten dopadl dobře jen díky duchapřítomnosti vojáků, kteří se vraceli z dovolené. Dovedete si ale představit ten masakr, kdyby tam nebyli?  Dovedete si ale představit, jak by tyto všechny útoky dopadly, kdyby normální lidé, zdůrazňuji normální lidé, měli u sebe legálně drženou zbraň? Ani ten blb v tom náklaďáku by neujel těch dva tisíce metrů!

A hlavně!!! Dovedete si představit, kdyby v Evropě muslimové nebyli? Vy si to představit nedovedete. Vy naopak tuto invazi obhajujete a všemožně podporujete. Krev těch zavražděných je hlavně na vašich rukách! A doufám, že se dožiji dne, kdy za toto vlastizrádné chování stanete před spravedlivým mezinárodním tribunálem a budete souzeni. Zrazujete Evropské obyvatele. Zrazujete křesťanské hodnoty. Kolaborujete s islámem. Pro bezpečnost Evropy neděláte nic! Ničíte základní myšlenky Evropské unie. Mělo by proběhnout referendum. Ne o setrvání v EU, ale o tom jestli by nebylo rozumné vás všechny z Bruselu odvolat! Nejste k ničemu! Uklidňuje mne jen to, že se rychle blíží v mnoha zemích volby, které, věřím, díky vašemu nicnedělání rozhodnou ve prospěch slušných lidí. Věřím, že v blízké době tento zrůdný experiment míchání náboženství a ras skončí. Pak si všichni nepřizpůsobiví přivandrovalci včetně všech sluníčkářů a jiných kolaborantů a vlastizrádců hezky nafouknou čluny, dostanou pádla a pomažou fofrem z Evropy.

  • 18. 7. 2016

Nejsem žádný spisovatel, takže jsem tento článek sepisoval po chvilkách několik dní od útoku v Nice. Během té doby zaútočil další islámský pomatenec. Tentokrát sedmnáctiletý Afghánský parchant v Německu nožem a sekerou. Co tedy budete zakazovat teď? Nože a sekery? Budou jen na povolení? Ve vlacích bude v každém vagoně jezdit jeden ozbrojenec? Co teď vymyslíte? NIC! Jen vyhlašujete státní smutky, držíte minuty ticha a to je tak všechno, co pro slušné lidi děláte! Ve Francii už mají tolik minut ticha, že si to budou muset jednou v práci nadělávat! S vašimi debilními zákony tu jednou budeme jen stát a budeme mlčet a ta muslimská zvěř nás tu bude v klidu vraždit. Na světě jsou dvě miliardy muslimů. Dvě miliardy potenciálních vrahů! Všichni od malička čtou ten jejich středověký manuál na život. Jak se chovat k bezvěrcům. Tak každému normálnímu člověku snad dojde, že to v Evropě brzy špatně skončí! Pokud jste v Bruselu normální, mělo by vám to dojít také. Pokud ne, nemáte tam co pohledávat. Ani v HITLEROVĚ Mein Kampfu není tolik zla jako v tom jejich militantnim středověkém manuálu, který jim cpou od malička do hlav. V jejich případě je jakákoli integrace marná. Pochopte to už! Kdy už konečně zakážete islám v Evropě?

  • 19. 7. 2016

A máme tu další napadení nožem. Zase Francie. Sedmatřicetiletý Maročan pobodal tři holčičky a jejich matku. Na dovolené. Pravděpodobně mu prý vadilo, že venku před chatou snídaly v krátkých kalhotách. On sám na dovolené se svoji těhotnou ženou a dvěma dětmi! Budeme sledovat, co na to Holland. Podá demisi a přizná, že je neschopný cokoli proti muslimům udělat? Ne. Pokud ta devítiletá vážně zraněná dívka zemře, zazpíváme si Marseiezu, postojíme minutu ticha a zapálíme svíčky. Deportovat nepřizpůsobivé muslimy, to ne! Otázka jak od majora Těrazkyho. A ktože je ten neprizpusobivý muslim? MUSLIM!!! Dost znásilňováním, dost vraždám, dost všemu tomu islámskému teroru! A pokud jsou naší jedinou nadějí na změnu jen volby, tak se těšte! Už je v Evropě dost politických stran, které řešení nabízí. A další vznikají. Já doufám, že rozumní lidé, kteří mají strach o své blízké, vám už rozhodně hlas nedají. Každým dalším útokem se blíží váš konec a jejich deportace!  Začněte trénovat plavbu v gumovém člunu. My slušní Evropané vám přijdeme zamávat na neshledanou!

  • 22. 7. 2016

A máme tu dalšího vášnivého čtenáře koránu. Tentokrát Iránského původu. Bilance. Devět mrtvých a dvacet jedna zraněných! Mnichovská policie jeho čin zatím vyhodnocuje. Cituji: „Zatím nelze říci, zda byla mladíkova střelba teroristickým činem nebo jednáním šílence.“ Co k tomuto výroku dodat. No přeci jasně, že to byl teroristický čin! Jasně, že to byl čin šílence! Ten magor přeci nečetl Rychlé šípy. Četl KORÁN a to vše vysvětluje. Kdy už vám to vy moudré hlavy dojde!

 

Kolik zmařených životů ještě potřebujete! Kdy už připustíte, že v Evropě tohle zvrhlé náboženství nemá co dělat? V civilizovaném světě podle mne nemá co pohledávat žádné krvelačné náboženství! Je to jen přežitek středověku. Nežijeme přeci v osmém století. Je rok 2016, tak by se civilizovaný svět měl podle toho chovat. A ne se stále podřizovat nějakému náboženství. Islámské učení je několikanásobně horší než nacistická ideologie. Měl by být v Evropě postaven mimo zákon! Čím dříve se to stane, tím méně lidí zemře. Nechcete to snad dotáhnout až k takovému extrému, že se zase v Evropě budou stavět koncentrační tábory a lidé budou mizet po miliónech? Zatím k takovému konci totiž rychle směřujete! Zatím jednáte tak, že těmi lidmi na odpis by v budoucnu mohli být Evropané! Evropští židé tento stav už vycítili a houfně již Evropu opouští.

KOLIK MINUT TICHA JEŠTĚ POTŘEBUJETE K TOMU, ABYSTE ZAČALI JEDNAT!?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
59 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.