DRAHOSWAY
14.10.2018
Kategorie: Politika

Co nám ukázali Drahoš a spol.?

Sdílejte článek:

IN

Senátní volby, respektive účast v jejich druhém kole, ukázaly na zbytečnou složitost a nákladnost druhého kola, které de facto zajímá jen cca desetinu oprávněných voličů. Nelze říct, že by Senát byl naprosto nepotřebný, jeho protiváha Parlamentu ČR bude  při svém nynějším složení znát, nicméně celý systém je skutečně drahou záležitostí. A druhé kolo voleb spíše otravné. Vítězství ODS je možná relativně na první pohled pozitivním, ukazuje však, jak chudé spektrum napříč pravo-levým směrem máme.

Do Senátu prošli bez problému bývalí prezidentští kandidáti Drahoš ( ten naprosto nepochopitelně pro velkou část uvažujících lidí již v 1.kole), ale i Hilšer a Fischer.  Jak silnou opozici proti sobě Miloš Zeman měl, je naprosto evidentní, a je až s podivem, že vše ustál na výbornou. Představa, že by na Pražském hradu seděla figurka jménem Jiří Drahoš s vodícími provázky, které by měly v rukách jeho ambiciózní manželka na straně jedné a sluníčkářké elity v čele se Sorosem na té druhé, je šílená. Mít prezidenta bez názoru, který by byl olepen exkrementy evropských vládců od toho, jak by jim prokazoval svým řiťolezectvím svou poddanost, je opravdu šílená varianta výsledků prezidentských voleb. I tak teď hrozí jeho nominace na předsedu Senátu. V tu chvíli nastane konečně pravý čas na úvahu, zda ho nezrušit.

Vítězství v 2.kole senátních voleb je poté varováním ještě větším. Pokud Drahoš porazil například Benjamína Kurase na Praze 4 na hlavu, evidentně tam zvítězila touha otevřít naše hranice přílivu extrémně problematickým migrantům, mohli jsme si myslet, že jde především o panelákovou story z největších pražských sídlišť. Úspěchy lékaře a aktivisty Hilšera a Fischera působícího kdysi v týmu Václava Havla naznačují, s jakým světonázorem lze uspět u českých voličů. Opět to ukazuje, jak mohutnou mobilizací prošli odpůrci migrace a diktátu Bruselu při volbě prezidenta, která všechny tyto jeho protihráče odsunula stranou. A je skoro jisté, tedy pokud se nestane něco podstatného, že minimálně Drahoš se pokusí i se svým týmem a sponzory o druhý mohutný útok na post prezidenta republiky. Navíc lze očekávat ofenzívu probíhající po celou dobu zbývající do této volby, zvláště, kdyby se Drahoš stal předsedou Senátu. Můžeme se obávat toho, že falešných brýlí Drahoše se jen tak nezbavíme, a je otázkou, vyplave li na přičinlivého akademika Nevím další špína spojená s jeho účinkováním na Akademii. Pár náznaků o jeho ,,ctihodnosti´´ už se ve spojení s podpisem pod několika málo patenty objevilo. A jak víme, politika každého svlékne do naha.

Je třeba si uvědomit, že ač se to jinde tváří jinak, především Italové mají štěstí na svou volbu změny a úspěch Salviniho, sluníčkářská, neomarxistická a levicová lobby zároveň ještě neprohrála.  Neziskový sektor narůstá do obludných rozměrů, Soros nadále diktuje Evropě podmínky, za kterých do ní budou proudit drahé peníze. Ekonomická migrace dále pokračuje a boj s ní je jednoznačně pořád na začátku. Pašerácké lodě nadále vyplouvají k africkým břehům, jejich posádky tvoří idealisté a nájemní žoldáci z řad neomarxistické mládeže. Ptáte li se proč žoldáci, tedy proto, že neziskovky jsou velmi dobře prosperující podnikatelské subjekty vysávající různé dotační programy i takových států, jakým je právě nyní Itálie. Doposud nebyla potopena jediná loď plující pod vlajkou neziskového sektoru. Honosně znějící donátoři, jako třeba Lékaři bez hranic, či přítomná mezinárodní loga Člověka v tísni, naznačují, jakým směrem se bude nadále migrace pohybovat, a to se stále stejnou silou.

Drahoš, Hilšer a Fischer jsou jednoznačně ukázkou politické negramotnosti našeho národa napříč staršími generacemi. O té nelze hovořit u mládeže, ta už je vychovávaná k tomu, aby naprosto vědomě plnila představy bruselských elit a představitelů OSN. Systematičnost práce na degradaci Evropy je odstrašující.  A to mají čeští příznivci EU v rukávu ještě jedno velké eso. Pokud se Drahoš ztrapní a Fischer nevynikne, kandidaturu znovu zvažující Horáček to vzdá, v pozadí čeká osoba s obrovským potenciálem. Je jí Šimon Pánek. Jeho morální profil nebude problém pozitivně dobarvit, vždyť vést humanitou se ohánějící největší českou neziskovku se vznosným názvem Člověk v tísni, mít v životopisu napsanou ideovou spolupráci s Amerikou podporovanou megastar Václavem Havlem, také zásluhy z dob studentské pseudorevoluce z roku 1989, to už je solidní kalibr, který při případné cestě na Hrad bude likvidovat všechny soupeře.  Doprovodné hýkání Halíků, Jandů a Rozumků, Pehů, většiny umělců je slyšet na dálku již nyní.

Malé kroky jednotlivce mohou být ukazatelem délky kroků společnosti. Paradoxně postup Drahoše a jemu podobných výše jsou předzvěstí pádu nás ostatních. Ač se zdá, že 3 až 4 roky jsou dlouhá doba, nestane li se v Evropě a u nás opravdu nic důležitého, utečou rychle a my se můžeme divit, jak jsme prošustrovali příležitost zůstat svébytným národem. Nynější volby ukázaly, že se to může stát naprosto snadno. Drahoš v Senátu není dobrá vizitka. A lze se obávat, že bude ještě hůře.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.