_franci
30.1.2020
Kategorie: Společnost

Co nám neřeknou aneb Francie v plamenech

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Francie se pod vládou Emanuela Macrona otevřela světu ještě o něco dříve, než tomu bylo dosud. Kdysi hrdá země zůstává hrdou nadále, jenže důvodů k tomu je mnohem méně. Postupně dochází peníze a kdysi tak bohaté sociální zázemí připomínající nám spíše plýtvání se mění. To se dotýká samozřejmě různých dávek, úlev a výpomocí. Přeci jenom příliv migrantů, a ne zrovna příznivý přístup k využití na pracovním trhu, něco stojí, z kolonií již takové bohatství neplyne a ceny všeho rostou. Je třeba udělat zásadní reformy spojené se škrty, které se dotknou všech vrstev obyvatelstva.

Nastalá situace se dotýká momentálně nejvýrazněji hasičů. Ti vyšli do ulic demonstrovat proti reformám týkajícím se jejich profese. Po Žlutých vestách, které vydržely v ulicích přes dvanáct týdnů, zemědělcích najíždějících svými traktory v určitých vlnách, se nyní ozvali příslušníci hasičských sborů. Tím se střety s policií vybavenou štíty a přilbami staly poněkud zajímavějšími. Vidět bývalé kolegy ze záchranných systémů států stát proti sobě a střetávat se v plné výzbroji, je velmi neobvyklé. Zvláště, když jsou obě skupiny vybavené velmi podobně. Plynové masky, přilby a oděvy připomínají vnitrosystémovou válku. O té se však u nás nedozvíme.

Francie v plamenech, demonstrace v Německu, vysoká kriminalita a otřásající se euro, na druhé straně i blížící se italské volby, které mohou vrátit populárnímu Salvinimu zase možnost rozhodovat. Evropa se probouzí ze snu o krásném multikulturním velkém státu bez národních hranic a priorit pod vedením bruselské kliky. Zatím nám vše barvili na růžovo, postupně prosakuje stále více informací o všech podvodech a přikreslování. I o Gretě už víme, že šlo od úplného počátku o naprogramovanou dívku a připravenou loutku využívanou ke změně systému, za kterou stojí Al Gore a Rotshildové. Veškeré pocity z přirozenosti vývoje jsou pryč, lidé pomalu zjišťují, jak moc jsou podvedeni. Ideologové dělají, jako by se nic nedělo, ale do soustrojí změn sami sobě sypou písek.

Francie se mění, Německo též, Švédsko je na pokraji totální islamizace. Západní Evropa má ekonomické problémy, které stáhnou ke dnu i naší zemi. Na palubě se stále tančí, ale loď se potápí. Britové ji už opustili. Kdo bude další?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 380 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.