virglobalsvet
30.7.2021
Kategorie: Společnost

Co nám ještě může otevřít oči?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPo celou dobu koronavirové krize vyplouvají na povrch skutečnosti, ze kterých vyplývá naprosto zjevná snaha dr.Fauciho zanechat budoucím generacím odkaz na svou osobu. Tím je prosazení nové genové terapie, která velmi blízce souvisí s počítači, díky nimž vznikla. Možná právě tady můžeme hledat počátek těsné spolupráce Fauciho a manželů Gatesových.

O celé této historii byl veden velmi obsáhlý rozhovor, jehož první část jsme už přinesli dříve a odkaz na druhou přikládáme pod dnešním článkem, a to jak video, tak pro jednodušší pochopení i jeho přepis. V podstatě se z něj dozvídáme, jakou systematicky připravenou genocidou nyní lidstvo prochází a zároveň je naprosto zjevné, že místem vzniku celé této obrovské komedie jsou opět Spojené státy a za vším stojí jejich občané. Nikoliv nevinný netopýr kdesi v Číně. Také se ukazuje, že po celou dobu existovaly instituce, samozřejmě americké, které to celé mohly před mnoha lety zastavit, zabývat se přípravou světové pandemie, jejímž úkolem bylo dostat globálně obyvatelstvo na jehly. Historie patentů točících se kolem koronavirů a vakcín mRNA je tak mnohem delší, než byste vůbec čekali a první patent je už z roku 1990. Dalším významným milníkem byl rok 2002. Poté už to bylo jen čekání na vhodný okamžik a nyní sklízíme ,,ovoce“ Fauciho snahy. Je třeba si uvědomit, že se ve sféře farmaceutického průmyslu nejčastěji nepoužívá slovo nemoc, ale jsou to pojmy jako investoři a zisk.

Pokud byste si tedy mysleli, že většina světových laboratoří patřících velkým farmaceutickým koncernům pracuje na tom, jak by mohlo být lidstvo pokud možno co nejzdravější, jste velmi naivní. Vrazi v bílých pláštích mají úplně jiné představy. A tak pod jejich mikroskopy vznikají nové kmeny virů, bakterií a hledají se takové, které bude těžké odhalit či zastavit. Samozřejmě se vzápětí vyvíjí protilátky, které to později dokážou a dají se dobře zpeněžit. Důležité je také vědět, že většina vitamínových produktů je de facto málo účinným placebem, které nedokáže nahradit přírodní zdroje vitamínů. Potravinové doplňky jsou tak dalším zdrojem peněz a netýká se to jen těch prodávaných jako vhodné pro sportovce. Různé proteinové a další podobné prášky většinou obsahují velmi nízké procento z potřebných látek a jsou pouze falešnou náhražkou toho, co by nám měla dávat zdravá strava. A opět jsme svědky toho, jak se nám snaží v poslední době omezovat výrobu masa a snižovat možnost doplňovat jídelníček ovocem a zeleninou (rostoucí ceny a snižování produkce rozhodně nejsou náhoda). Pokud by lidstvo postupně přešlo na nutnost tyto potraviny nahrazovat doplňky, byl by to opět pro farmaceutické koncerny další výborný byznys.

Momentálně jsme však ve stavu, kdy jsme tlačeni k boji s pandemií. Jak už někteří z nás pochopili, mRNA vakcíny nesou jisté genetické kódy, které vznikly na počítačích. Také víme , tyto hodnoty se dají vcelku rychle měnit a v blízké budoucnosti zneužívat. Genová terapie (nikoliv vakcína) dokáže v již brzy ovlivnit chování lidí v různých oblastech a de facto umožní vychovávat různě naprogramované skupiny. Nemyslete jen na vojenský potenciál, může nastavit člověka třeba více na zlepšené pracovní výkony v různých oblastech. Jedni mohou být šikovnými programátory, jiní dobrými sportovci, další odolnými kopáči. Dosud měla tuto schopnost příroda, která dokázala každému z nás dát do vínku určité vlastnosti. Genová terapie a práce s DNA dá tuto možnost úzké skupině lidí, kteří poté budou určovat, co je pro lidstvo potřebné. Samozřejmě v jejich vlastním zájmu. Z toho vyplývá, že není daleko doba, kdy bude pomocí vakcín možné z lidí dělat obdobu robotů s různou životností. Což je cíl. Jejich kontrolu už poté zajistí čipy a ač to zní šíleně, vše bude přenášeno pomocí výkonných vysílačů a přijímačů do určitých centrál. Říkáte si, že jde o vzdálenou budoucnost? Představte si, že jste vizionářem a technologickým mágem (Tusk, Gates a další), máte prostředky a plníte si svůj sen dostat moderní techniku nad prosté lidi. Je to sice zvrácená představa, ale o to lákavější její naplnění. Přeprat přírodu. No není to pro někoho fantastická výzva?

Zní to jako fantasmagorie, ale připomeňme si některé z filmů, které jsou staré 20 let a vše v nich popsané už tady máme. Nebo aspoň část z nich. Opět musíme jmenovat geniální výtvor Demolation Man, kde je několik fragmentů naprosto odpovídajících dnešní realitě. Homosexuál blízký vedení, virtuální bezkontaktní sex, podzemní odboj tvořený ,,normálními“ lidmi, sociální kredity a tresty za jejich porušování hlídané všudypřítomnými zařízeními, elektrická auta s možností autonomního řízení a díky absenci zbraní neschopnost vypořádat se s klasickou formou násilí. To vše v jednom filmu. A není to zdaleka jediné hollywoodské dílo, ve kterém se zrcadlí dnešní současnost. Znovu doporučujeme se vrátit k sérii Hunger Games, která je při pozorném sledování plná zjevných náznaků toho, jak to tu za pár let může vypadat.

Nyní tedy už jen přidáváme odkaz na druhou část velmi zajímavého rozhovoru. Pokud ani nyní nepochopíte, proč Vás někteří šmejdi posílají soustavně do vakcinačních center, nedojde Vám, že ty stovky skutečně zemřelých na následky covidu a uměle přidaní další, kteří odešli sice z jiných důvodů, nicméně byli započítáni jako oběti koronaviru, byli všichni pouhým nástrojem umožňujícím šířit paniku, pak je zbytečné Vás přesvědčovat a jedinou správnou cestou je nechat Vás žít s Vaším přesvědčením, že jste vlastním očkováním pro sebe udělali to nejlepší. My ostatní budeme doufat, že se grázlům spolupracujícím s farmaceutickou mafií nepodaří zničit všechny a odoláme soustředěnému nátlaku z jejich strany. Možná se to zdá být přehnané, ale skutečně jde o boj o život.

Zdroj: Dr. Martin odhaluje, jak covid pandemie byla naplánovaná & jak covid „vakcíny” nejsou vakcínami 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 680 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)