Institutions_europeennes_IMG_4300
26.2.2018
Kategorie: Společnost

Co může udělat občan proti totalitním praktikám Bruselu?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

V posledních dnech se hodně mluví o Czechxitu. Hlavně média straší před opouštěním EU, skoro to vypadá, že bez EU bychom přežili tak tři vteřiny a pak by se vše zhroutilo a zemřelo.

 

Nebavme se teď o tom, jak by to doopravdy vypadalo. Nebavme se o tom, co by nám to přineslo a co by nám to vzalo. Ostatně na stránce Naštvaných matek pravidelně zveřejňujeme racionální argumenty k tomuto tématu.

Je jednoznačné, že EU vymýšlí stále větší hlouposti a snaží se nám sebrat naši národní suverenitu a chce z nás udělat jen podřízeného otroka, který se podvolí všemu, co z Bruselu přijde – bez ohledu na přínosnost takových nařízení. I naše vláda a většina politiků připouští, že ne všechno, co přijde z Bruselu, je rozumné. Naposledy se všichni jasně postavili proti směrnici o zbraních a také proti Dublinu IV.

Jak budou politici postupovat, jsme viděli právě u směrnice o zbraních. Přestože všichni odborníci jasně směrnici odsoudili, v minulých dnech ji vláda implementovala. Samozřejmě, že to různě okecávají, mluví o tom, že to trochu obešli a že to vlastně není tak hrozné. Ale podvolili se! Myslíte, že to bude jiné u Dublinu IV? Zase to budou okecávat, udělají nějakou dohodu, že přijmou nějaké migranty v jiném režimu a tím pádem nebudou muset přiznat, že se zase vlastně podvolili. Znovu opakuju – budou to okecávat a mlžit. Ale podvolí se!

Co s tím můžeme dělat my občané?

Vypadá to, že moc možností nemáme. V prvé řadě se nesmíme nechat opít rohlíkem! Nevěřme těm kecům, že to vlastně tak hrozné není a že to nešlo jinak. NEMUSÍME dělat vše, co nám Brusel řekne. To by se ale naši politici museli přestat bát a poníženě se klepat u bruselských bran. Museli bychom se přestat bát toho, že na nás budou bruselští papaláši řvát, protože to je tak všechno, co můžou. Můžou nás dát k soudu – za neuposlechnutí – ale soudy se vlečou a vlečou a otázka je, jestli by do toho EU při všech svých problémech vůbec šla.

Takže vážení – jasně tlačme naše politiky k tomu, aby se nechovali jako připosránci a jasně dali EU najevo, že nebudeme sdílet každou jejich blbost – a že se tam té blbosti rodí čím dál víc. Řeknete – oni si z nás nic nedělají, stejně si to udělají po svém. Ano, máte pravdu. Pokud nebudou vědět, že jim to vrátíme. Máme přece možnost je nevolit. Na podzim budou komunální volby – fakt chcete podporovat politiky ANO, jejichž vláda se plazí u nohou bruselských papalášů? Andrej Babiš může sice mít silná vyjádření, ale ty jsou k ničemu, když pak stejně vláda udělá přesně to, co EU chce.

Taky nás čekají volby do evropského parlamentu. Fakt chcete volit politiky, kteří hlasují proti zájmům České republiky? Nebo politiky, kteří drží u moci komisařku Jourovou?

Máme víc možností, než si vůbec myslíme. Nejsme bezmocní, ale musíme pro to taky něco udělat. Vysvětlovat lidem, že mají chodit k volbám a to ke všem. I ty senátní jsou důležité, i ty do evropského parlamentu. Všude mohou být politici, kteří se nebojí – i když nemají tolik pravomocí, mohou ze své pozice mluvit nahlas o věcech, které jiní zamlčují, a to je strašně důležité! Navíc se dostanou k důležitým informacím. I v komunálních volbách musíme volit politiky, kteří přestanou rvát peníze do chřtánu všelijakým neziskovkám a začnou dělat rozumnou politiku a nenechají si vnutit migranty na svůj katastr.

Jak konkrétně to můžeme ovlivnit? Najděte si ve svém okolí někoho, kdo nechodí k volbám a přesvědčte ho, ať změní postoj. Každý hlas PROTI slabochům a arogantním nadutcům je důležitý. Je třeba volit klidně i nezkušené, ale odvážné a silné politiky, kteří nezvednou ruku proti zájmům České republiky, i když to pro nás bude znamenat komplikaci a hněv bruselských papalášů. A je úplně jedno, jak u toho budou vypadat nebo jestli budou umět květnatě mluvit. Musíme se poučit z vlastních chyb a přestat podporovat všelijaké „rebely“ z klasických politických stran. Není to k ničemu – jen melou a melou a skutek utekl. V senátních volbách bude jistě kandidovat plno nezávislých, které nám budou média tajit. V komunálních volbách bude kandidovat SPD a různá místní uskupení. Podpořme je a aktivně získávejme podporu – protože média půjdou proti nim. Ukažme svoji sílu.

Když se my nepodvolíme, nebude se muset podvolovat ani Česká republika a to za trochu aktivity a námahy stojí! 

Autor: Eva Hrindová

eva-hrindova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 447,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.