islam82018
8.10.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Co jsou zač džihádistky z ISIS, které si přivezlo Německo?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste i vy narazili na informaci o tom, že si Německo přivezlo zpět z kurdského tábora v Sýrii džihádistky z ISIS. A nejen Německo, jak jsem zde již nedávno uvedla, tak i Švédsko už má své džihádistky i s jejich dětmi doma. Ženy, které opustily evropské země a odjely zcela dobrovolně i se svými dětmi do chalífátu Islámského státu, tak učinily zcela dobrovolně.

Pokud pak nechtěli Kurdové v táborech, kde stále častěji docházelo k vraždám a útokům na strážné i novináře, tyto ženy coby bezpečnostní riziko, pak měly být přemístěny spíše do některé muslimské země. Ovšem jde o občanky evropských zemí, mnohdy v dané zemi již narozené. Mladší z  jejich dětí se již narodily v chalífátu a jsou i v duchu ISIS vychovány, ale nejinak jsou na tom i jejich starší děti s neméně vymytými mozky. Ti všichni jsou nesporným bezpečnostním rizikem.

.

Německá vláda převezla osm žen, které se hlásí k Islámskému státu (IS), spolu s jejich 23 dětmi ze Sýrie do Německa. Na šest z nich byl vydán zatykač. Byly zatčeny po příletu na frankfurtské letiště. Všech osm má německý pas.

Spolkový ministr zahraničí Heiko Maas je za kampaň politicky odpovědný. V rozhovoru pro Die Welt interpretoval své aktivity jako humanitární akci a zaměřil se především na osud dětí: „Děti nejsou vinny za svou situaci. Proto je správné, že děláme vše, co je v našich silách, abychom jim umožnili žít v bezpečí a v dobrém prostředí. Jsou obzvláště zranitelné“.

Maas však přemýšlí ve větších rozměrech a zjevně nechce zůstat jen u dovozu těchto několika málo džihádistek s potomky. „Vzhledem k tomu, že situace v syrské oblasti je velmi obtížná, miliony lidí jsou závislé na humanitární pomoci“, prohlásil Maas.

Předpokladem pro převoz, k němuž nyní došlo, bylo německé občanství osmi příznivkyň IS, což je důsledek německé multikulturní politiky posledních desetiletí, která jak známo, pomohla získat občanství statisícům džihádistů.

Některé ženy nejsou považovány za zcela neškodné:

  • Romiena S. údajně rekrutovala bojovníky pro IS a pozitivně komentovala útoky v Nice a Würzburgu prostřednictvím Twitteru v roce 2016.
  • Verena M., konvertitka k islámu, je prý sama bojovnicí IS a vlastnila kalašnikov.
  • Solale M. údajně unesla své děti z Německa do Sýrie v roce 2014 a od té doby je vychovávala v duchu ideologie IS.

Jako „multikulturní obohacení“ se jejich činnost stává veřejně známou, tím horší je, že osm žen bude pravděpodobně již velmi brzy na svobodě. V praxi se totiž džihádistkám dávají velmi nízké tresty, mnohdy jen podmíněné.

K dětem ještě dodávám, že jde o potomky mladší 18 let, přičemž pubertální chlapci jsou již mnohdy zkušenými bojovníky, protože už zhruba od 8 let se v IS učili střílet i podřezávat krky. Na to, co jsou zač děti IS, se můžete podívat třeba zde, zde nebo zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 139 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)