4.1.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Co je zárukou zdraví a spokojenosti?

Sdílejte článek:

PAR 04|01|2015

Péče o zdraví je jistě u každého z nás prioritou. Základním předpokladem zdravého způsobu života je kromě pohybu, dobré psychické kondice též vyvážená strava. Tuto bychom měli kromě sebe dopřávat i svým domácím psím miláčkům. V případě, že váháme co všechno je třeba našemu pejskovi do misky nakládat, není lepší volby než granulované krmivo Brit Premium.

Krmení psů granulemi je pro chovatele výhodné i pohodlné. Dobře se skladují, dobře se s nimi manipuluje, velmi jednoduchá je pak celková příprava denní dávky. I méně zkušený majitel psího přítele si může být jistý, že pokud používá kvalitní granule, dostane jeho kamarád vše, co potřebuje ke zdravému vývoji a nezatěžuje jeho organismus žádnými škodlivinami. Profesionálně navržené nutriční hodnoty krmiva a vyvážený obsah živin jsou pak dokonalou zárukou spokojenosti psa a nakonec i jeho pána.

Doporučená denní dávka krmiva Brit Premium pokrývá všechny nutriční potřeby zdravého zvířete.  Pes je tak spokojenější, zdravější a v celkově dobré fyzické i psychické kondici. To je pak dobrý základ pro lepší soužití se všemi  členy domácnosti i kvalitnější a rychlejší postup při jeho výcviku. Dobrý základ pro společenskou socializaci vychovaného domácího přítele.

Dinner Time

Všichni však víme, že výchova psa není jednoduchou záležitostí. Každý chce mít dokonale poslouchající, čistotné a přátelsky naladěné zvíře, které však dokáže „vycenit zuby“ při nějaké kontroverzi mimo vlastní „smečku“. Dosáhnout tohoto ideálu se však povede jen těm, kteří se svému pejskovi opravdu poctivě věnují a nic nezanedbávají. Po dobré životosprávě a domácím zázemí je tak velmi důležitá i motivace k úkonům, které po něm požadujeme.

Velmi dobrou pomůckou při výcviku jsou různé psí pochoutky. Milují je psi i páníčci. Zvíře velmi brzy vytuší a pochopí, že za dobře odvedenou „práci“ jej čeká chutná odměna. Čím je kvalitnější, tím lépe pes při cvičení reaguje. Chovatel pak může sklízet sladké plody svého úsilí.

Výhodou řady krmení Brit je vhodné vzájemné doplňování krmné dávky granulí a psích pamlsků, které obsahují až 100 % masových kousků a psům chutnají přímo vášnivě. Důležité v tomto případě je připomenout, že pro psí mládí je připravena i speciální řada pochoutek pro štěňata.

Víme dobře, že každý poctivý chovatel psů by za svoje miláčky často i dýchal. Věříme tedy, že těchto pár rad ke spokojenému a zdravému životu jeho svěřence nebo svěřenců mu alespoň malinko pomůže k celkovému zlepšení života psího, ale samozřejmě hlavně života chovatelského. Dobrou psí chuť!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...