HASICI
28.2.2019
Kategorie: Společnost

Co je v naší zemi důležitější než pocit bezpečí, zdraví a život?

Loading...
Sdílejte článek:

SKP-ŘN

V této pseudosocialistické společnosti asi vše ostatní a to především jste-li v roli pouhého občana. Jak jinak byste odůvodnili následující skutečnosti?

Platíme daně a jejich výběr je údajně stále kvalitnější. Při rostoucí ekonomice dotujeme státní rozpočet miliardovými injekcemi v podobě neustále schvalovaného schodku rozpočtu. A i přesto všechno je zde následující informace, která je jako vystřižená z černé komedie.

POLITICI VZKAZUJÍ: “Příslušníci bezpečnostních a záchranných sborů si mohou přivydělat více peněz svojí mimopracovní činností, kdy jim rozšiřujeme oblast, kde mohou brigádničit. Chápeme, že za ty peníze co Vám dáváme my, to není na vyskakování, ale jednou bude líp.”

Chceš, aby se tvoje rodina měla lépe. Nikoho nezajímá, že denně nasazuješ svůj krk a psychické zdraví pro jiné. Skončíš službu a hybaj na vedlejšák. Stát je hodný, rozšiřuje ti spektrum pracovních činností, které můžeš vykonávat mimo svoji pracovní dobu. Pak možná budeš mít čas dát ženě pusu, pohladit děti a hybaj zase do služby. 

Opravdu krásným příkladem je měsíční čistá mzda řidiče strojníka u hasičů. 18.000 až 22.000 Kč je výsměch za tuhle neskutečně odpovědnou práci. 

Až jednou budete vyhlížet s nadějí v očích modrá světla a nepojedou, tak nenadávejte tomu řidiči, že jede pomalu. Nemůže za to, asi byl na brigádě a teď je unavený. Nemůže za to, pouze chtěl, aby se jeho rodina měla dobře. Stát ho nezaplatil a řekl mu, běž na brigádu a on už je fakt unavenej a nechce zabít své kamarády.

Jsme zemí která si neváží klasických společenských hodnot, protože si nedovedeme zaplatit sbory, které nám je garantují. Až mi budete psát, že tady mluvím o něčem o čem nic nevím, tak to tedy ne. Na rozdíl od politických všeumělů, jsem si odsloužil svých dvacet let. Zkusil jsem si po roce 1989 za ministrování Sachra chodit do služby, sloužit výjezdy a dosahy a pak jít na vedlejšák. Přátelé, 6 měsíců a měl jsem toho dost.

Byl bych zvědav na reakci odpovědného politika, kdy po příjezdu hasičů k jeho akutnímu problému by osádka po příjezdu vytáhla karimatky, že si nejdříve dáchnou a pak půjdou pomáhat. Prostě bez komentáře. Náš pseudosocialismus je zhoubou všeho dobrého v této zemi. Zkusme se zamyslet nad návratem k pravici. Nemyslím tím pravici jako je ODS, tam už z ní zůstaly pouze mimikry. Víte ona pravicová myšlenka není vlastně politická ideologie, ale styl života který je asi tím nejspravedlivějším co jsme doposud vymysleli.

ZDROJ: Strana konzervativní pravice – ŘN

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 607 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.