news595
13.9.2016
Kategorie: Společnost

Co je největší dlouhodobý zločin státních orgánů a justice všech států EU včetně ČR?

Sdílejte článek:

BPI

Zavřené oči, špunty v uších, snaha zalepit pusu a vytrhnout pero z ruky, stručně cenzura; to jsou v EU  hojně používané atributy většiny vlád a odvozeně následně všech represivních institucí včetně chování parlamentů.

Desítky miliónů lidí žijících v Evropě se řídí jinými pravidly než těmi, které jsou dány ústavou a zákony. Sekulární Evropa dává zelenou jinému (zatím jen souběžnému) výkladu soužití lidí ve společnosti, který je značně odlišný od demokratických pravidel. A nikomu z těch, v minulosti a i dnes, kteří dostali od voličů do ruky kormidlo k řízení státu, to nevadí. A že jich za ta léta od konce II. světové bylo!

A je to čím dál horší. Dnes jsou v Evropě i tací, kteří veřejně hlásají, že demokracie je omyl a že stačí se vrátit k již dávno vymyšlenému (a to všichni bez rozdílu) a svět bude v tom nejlepším pořádku. Tedy hlásají to, co oficiální zákonodárství zapovídá. Sice zapovídá, ale nekoná. Není nic jednoduššího, než dát obě litery vedle sebe a specifikovat rozdíly, popřípadě najít shodu. Dle mého shoda není možná a někdo bude muset ustoupit. Zatím jsme svědky couvající demokracie; už stojí skoro před velkým vápnem a neschopnost obrany může zapříčinit výměnu mužstva a jiné herní pojetí, které se nebude líbit nikomu nebo jen málokomu.

Nesoulad se lidem v podpalubí stále více nelíbí, ale na horní evropské palubě se hraje a tančí i přesto, že je v lodi zvané demokracie více děr než v Titaniku. Tancmajstr Merkel možná krokům nevázaného křepčení rozumí, ale ani ona nebo někdo jiný z jejich druhů není řemeslník, který by uměl spravit to aktuální: dokořán rozevřené dveře přímořských států. Skoro každý o tom mluví, ale ještě nepadl praktický návrh, jak to v praxi uskutečnit. K čemu nám jsou lidé, kteří jsou u kormidla jen setrvačností času, ale nic neumí a ještě škodí?!

K čemu jsou nám ministři spravedlnosti, když spravedlnost nenastolují?! (pokud vůbec v tomto případě vědí, co to ta spravedlnost vlastně je) Umím si živě představit ten tanec, kdyby se na londýnském náměstí sešlo pár tisíc lidí a všichni svorně hajlovali s patřičnými hesly! Ale sešli se tam jiní, vyhrožovali na kameru jasným  gestem i transparentem  oddělením hlavinky, jiný zas známým 11. září a…ono nic; jako kdyby si kluci nemístně hráli na pískovišti. Jinde se sejde pár stovek chlapů (Mírová konference v Norsku), kolektivně si odsouhlasí (opět na kameru), že ženy nejvíce potěší bič na zádech a nebo hromada menších kamenů přemístěných jednotlivě na laškovnici zakopanou v do půli těla v zemi a ono… zase nic. Těch „klukovin“ zaznamenáváme po celé Evropě tisíce a …. prostě takové obyčejné NIC!!!

Ve smyslu titulku chci věřit, že až se sejde ještě více těch „klukovin“ a následných NIC, že se najde síla, která odpovědné za ty „klukoviny“ pošle s ostudou do polepšovny a aktéry odešle z letního tábora zvaného Evropa kurýrní poštou domů.

Jen ty ztráty na zdraví, někdy definitivní, ke kterým zcela jistě dojde a ke kterým se ve smyslu odpovědnosti určitě nebude nikdo hlásit, zůstanou velkým mementem všem těm, kteří dnes mají širokou paletu nálepek pro své kritiky a kteří, při své dnešní slepotě a hluchotě, se cítí jako zachránci světa. Až bude někdo, z dnešních jimi odsuzovaných, muset zachraňovat je, bude pozdě!

ZDROJ: BPI

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...