KUBEK
28.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Co donutilo příslušníky moci tak radikálně změnit názor?

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Angela Merkelová, bývalá východoněmecká funkcionářka komunistického svazu mládeže, později německá kancléřka:

2010:

Multikulturalismus naprosto zkrachoval.“

Viz např.:

  • https://www.theguardian.com/world/2010/oct/17/angela-merkel-german-multiculturalism-failed

Angela Merkel: German multiculturalism has ‘utterly failed’

2014:

Zveřejněna skutečnost, že telefon Merkelové je roky odposloucháván americkou tajnou službou NSA (jedna z hlavních opor Deep State totalitního režimu)

Viz např.

Germany’s federal prosecutor has enough evidence to launch a criminal investigation into allegations the U.S. National Security Agency tapped Chancellor Angela Merkel’s phone

The US National Security Agency tapped phone calls involving German chancellor Angela Merkel and her closest advisers for years and spied on the staff of her predecessors, according to WikiLeaks.

A report released by the group on Wednesday suggested NSA spying on Merkel and her staff had gone on far longer and more widely than previously realised. WikiLeaks said the NSA targeted 125 phone numbers of top German officials for long-term surveillance .

Merkelová, 2015:

“Wir schaffen das”

Merkelová, 2020:

„Německo je zemí diverzity“ (tj. zemí masové migrace, zemí multikulturalismu, zemí nahrazení původních obyvatel směsí migrantů z mnoha různých národů, zemí a kultur, různých, ale vždy cizích a nepřátelských původní německé kultuře.)

Viz např.:

Milan Kubek, prezident lékařské komory ČR:

Blesk, 27.11.2009

Očkování přišlo pozdě, nikdo neví vedlejší účinky látky Pandemrix, lidé se bojí a nechtějí se nechat očkovat, vládne totální chaos s výrobními čísly vakcín a tak se lékaři pořádně bouří.

Milan Kubek:

“Já bych se očkovat nenechal. Zdravotníci nebudou dělat někomu pokusné králíky.”

Firma, která vyrábí vakcínu, odmítá převzít zodpovědnost za vedlejší účinky látky. Ministerstvu zdravotnictví to přijde jako naprosto standardní, ale prezidenta lékařské komory to pořádně rozlítilo. “Je to asi tak standardní jako byste vyráběl auta a negarantoval, že ty auta budou brzdit,” řekl Kubek.

Konec citace

Datum? Rok 2009, očkování také nevyzkoušenou vakcínou proti prasečí chřipce.

Rok XY:

Neznámá událost. Odposlech telefonů? Zjištěné kšeftíčky, úplatky nebo jiné nepříjemné záležitosti? Vyhrožování, zastrašování, uplácení?

Rok 2020, 2021 až rok 20??:

Kubek: Očkování proti covidu by mělo být povinné. Češi by to ale nepřijali

Kubek: Umírat budou neočkovaní

Česko se řítí do průšvihu. Naočkovaní jsou obětí odmítačů, kritizuje Kubek

Covid si vás dřív nebo později najde. Byla by to zbytečná oběť, varuje neočkované Kubek

Nu, nevím, nevím, koho si najde Covid. Zatím vše vypadá, že Covid si nachází očkované úplně stejně jako neočkované.

V Irsku, jednom z premiantů v očkování je na JIPkách 54% plně očkovaných.

Data z České republiky ukazují, že očkovaní („částečně“ tedy jednou dávkou nebo dvěma ale méně než 14 dní po druhé a „plně očkovaní“, případně i třetí dávkou) představují:

  • 35% všech nakažených

    • vzhledem k tomu, že očkovaní se testují jedině v případě propuknutí nemoci, zatímco neočkovaní i tehdy, kdy jim není vůbec nic, tak jde o mnohem horší poměr – lze říci, že máme zhruba ze 100 pozitivně testovaných zhruba 35 očkovaných a nemocných, k tomu také 65 neočkovaných pozitivně testovaných, ale z nich zhruba jen 15-30 skutečně nemocných neočkovaných a dalších 35-50 neočkovaných bez příznaků ale s pozitivním testem;

    • otázkou rovněž stále zůstává, zda neočkovaný otestovaný metodou antigenního testu s pozitivním výsledkem je započítám jako „nakažený“ i tehdy, kdy PCR test neprokáže skutečnou přítomnost viru nebo jeho zbytku; tedy – neočkovaný chce do kina, udělá si antigen, má pozitivní výsledek, udělá si PCR test, má negativní výsledek – a je otázka, zda už je započítán po antigenním testu jako „nakažený“ a ani po negativním PCR testu už není ze statistik odečten jako falešný pozitivní test

  • 42% všech hospitalizovaných jsou očkovaní

  • 38% všech hospitalizovaných na JIP jsou očkovaní

  • 54% úmrtí jsou očkovaní

https://www.rajce.idnes.cz/f1513092085

Data: https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

Pozn.: Argument, že hospitalizovaní neočkovaní jsou mladší než hospitalizovaní očkovaní je podle mého názoru hodně dvojsečná zbraň – druhým ostřím tohoto argumentu je totiž skutečnost, že samotný proces očkování pobil velké množství seniorů, zejména těch s nejslabším zdravím. Takže ze skupiny očkovaných již velká část lidí zemřela v době masového očkování. „Na covid“, jak jinak, že?

Jeden příklad za všechny – domov seniorů ve Vrchlabí, kde po zahájení „očkování“ zemřela polovina seniorů. Vše bylo zakamuflováno jako „úmrtí na covid“, který prý již měli ve chvíli očkování. Pozn.: Podle mého jde o lež. A to v tom lepším případě. Protože v tom horším případě, ze strany lékařů a zdravotníků, kteří očkování prováděli na starých a AKUTNĚ NEMOCNÝCH lidech, jde o trestný čin Usmrcení z nedbalosti, se sazbou odnětí svobody na 3 léta až 10 let a zákaz činnosti (odejmutí lékařské nebo zdravotnické licence).

Viz:

§ 143Usmrcení z nedbalosti

(1) Kdo jinému z nedbalosti způsobí smrt, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až šest let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 proto, že porušil důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.

(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 proto, že hrubě porušil zákony o ochraně životního prostředí nebo zákony o bezpečnosti práce nebo dopravy anebo hygienické zákony.

(4) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 3 smrt nejméně dvou osob.

K případu pobití seniorů ve vrchlabském domově seniorů viz např.

Při pohledu na informace ze zemí premiantů v „očkování“ (např. Izrael, Singapur, Gibraltar, Malta, Island, Velká Británie, Španělsko aj.) tvrdá data ukazují, že premianti v očkování mají některé rysy společné.

Například zahájení masového „očkování“ „proti covidu“ vede k okamžitému razantnímu nárůstu v počtu úmrtí „na covid“. (Mohli bychom to nazvat „vrchlabský syndrom“?)

Můžeme se podívat na Španělsko:

Denní počet mrtvých:

Denní počet dávek:

Nebo na Velkou Británii:

Denní počet mrtvých:

Denní počet dávek:

Nebo na Izrael, kde je počet úmrtí (stejně jako počet denních „případů“, tj. pozitivně testovaných) téměř dokonale v korelaci s počtem vyočkovaných dávek a jeden by málem řekl, že tam očkuje nechvalně proslulý dvojitý doktor Josef M.:

Denní počet mrtvých:

Denní počet dávek:

Pozn.: Při pohledu na grafy je nutno mít na paměti, že počet mrtvých je od počátku „pandemie“, zatímco graf „počet vyočkovaných dávek“ má různý počáteční bod, různý počáteční datum, podle začátku očkování. Ale když si najdete začátek očkování, nebo razantní nárůst počtu vyočkovaných dávek a najdete totéž období na grafu počtu mrtvých, uvidíte razantní a zcela nepopiratelný skok v počtu denních úmrtí.

Na uvedených stránkách najdete oficiální data z téměř všech zemí. Zmíněný Gibraltar pak jen částečně, plně např. zde https://www.worldometers.info/coronavirus/country/gibraltar/

Ke vzdělanému vědci, dvojitému doktoru Josefu M.:

Nejhorší bylo, když Mengele vytáhl stříkačku, vzpomíná muž, který přežil Osvětim

Ale někteří se už těší na třetí dávku. A řada se už netěší vůbec na nic.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 546 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)