merkel_migranti1-850x540
1.9.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Co dokázala Merkelová za pět let od pozvání migrantů

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRTěžko najdeme horší výsledky. Migranti se asimilují málo, toky nelegálních vstupů do EU pokračují, neziskové organizace a pašeráci si počítají zisky v miliardách a Evropská unie se utápí v absurdních pojmech, jako je povinná solidarita.


Merkelová rozbila Evropskou unii a nastolila svou německou nadvládu. Touto politikou ale vrátila do Evropy to nejhorší: Nenávist.

Setkáváme se s ní denně na každém kroku. Na sociálních sítích, v médiích, na veřejných prostranstvích, lidé si o ní vyprávějí v soukromí, někdo ji ventiluje za volantem. A nic tomu nepomáhá (a nepomůže) zběsilá cenzura a podlé udávání. Dokonce tu máme stíhání u soudů, kde se řeší názory lidí a politiků. A každý, komu se nelíbí tento současný vývoj v EU je nálepkován těmi nejhoršími odsudky. Ale všichni rozumní víme, že tohle vůbec nepomůže. To nenávist nejenže neoslabí, ale naopak posílí.

Česká republika si za posledních třicet let zvykla na určitou úroveň svobody slova a poučeni socialismem o ni dost bojujeme. To v Německu je jinak, ve Francii je to tragické, a psát o politice ve Švédsku snad už ani nemá cenu. Podstatou věci je to, že se mnozí lidé začali mít neradi navzájem. Dílem se na tom podílí Merkelová, dílem ekonomická krize vyvolaná pandemií, dílem přehnaně aktivistické skupiny až absurdně podporované hlavním mediálním proudem. Evropané ale i Američané se začali jeden druhého bát, protože udavačů za názory přibývá a přibývá. Někteří se svou spornou činností dokonce ještě veřejně chlubí, popová zpěvačka Madona by nejraději zapálila Bílý dům.

Mezi národy v Evropské unii už dávno není evropský nadhled, naopak každý si jede na svém. V době covidové hysterie to bylo přímo ukázkové. Pokud Evropské hospodářské společenství bylo spolu se Spojenými státy kdysi vzorem světu, dnes to neplatí. A to, co se děje v Americe, to už hraničí se šílenstvím. Ostatně podobné společenské onemocnění, tentokráte zelené, vidíme i v Německu a tak není divu, že mnoho lidí začíná vyjadřovat obavy, jak tohle může dopadnout. Jeví se, že špatně. Nikde totiž žádné světélko naděje moc nesvítí.

Konstatujeme, že kancléřka Merkelová napáchala v Evropě tolik škod, že je otázkou, zda a kdy vůbec se z toho Evropská unie vypotácí. Ukrajinský EU-experiment dopadl katastrofálně, východní země EU jsou trvale pod palbou směšné kritiky s vnucování jakýchsi pahodnot, vztahy s Ruskem jsou na bodě mrazu, Britové prchli a americký spojenec, kterému Merkelová spílá při každé příležitosti (ostatně je to oboustranné), by dnes na obranu NATO nevyslal ani vojáka. Do toho Merkelová tleská veškerému konání turecké vlády, která chřestí zbraněmi v celém středomoří.

Světu vždy dlouho trvá, než se vzchopí a odsoudí tyrana či špatného člověka s jeho mrzkou politikou. Merkelová jednou bude na pranýři hanby, protože její politika byla vším, jenom ne dobrem. Zůstává po ní zlo, hlavně zlo a to na všech stranách. A ještě mu zdaleka není konec….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 449,00 Kč
Vybráno 55.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 699 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)