VIRTEST
22.12.2020
Kategorie: Společnost

Co dobré a špatného nám přinesla “protipandemická opatření”?

Sdílejte článek:

TLAMICZKA

Rok 2020 je rokem masové hysterie, která se díky moderním informačním technologiím rozšířila neuvěřitelně rychle po většině planety. Hysterie, která svým rozsahem prakticky nemá v historii lidstva obdoby.

Co bylo k šíření masové paniky a strachu po půlce planety využito? Nic menšího, než nová, uměle vytvořená, rozkošná variace koronaviru, na jehož křídlech přiletěla řada skvělých věcí, jako je ekonomický kolaps, rozvrat společnosti, největší volební podvod v dějinách USA, domácí vězení pro několik set miliónů zdravých lidí atd.

Skvělý start

Když na přelomu února a března 2020 začalo být jasné, že se virus může z hlavního ohniska v Číně rozšířit i do Evropy a Ameriky, přišly pokrokové vlády se skvělou myšlenkou – rozhodly se, že nijak neomezí provoz na hranicích s Čínou. Prý by to byl nepřípustný rasismus a omezování svobody pohybu, jasné? První z celé řady skvělých rozhodnutí tedy bylo na světě a virus pokřtěný roztomilým jménem “SARS-CoV-2 Veliký” se mohl začít vesele šířit dál.

Všechny “vyspělé” vlády pak byly šokováný tím, že se virus přes hranice opravdu rozšířil i do Evropy, USA, Austrálie atd. Jak nečekané! Po článku od jednoho italského doktora tedy naše elity namířily na vlastní populaci (která samozřejmě za všechno mohla) dělostřeleckou baterii zákazů a v mnoha zemích došlo k velmi tvrdým lockdownům. “Jen na dva týdny, jen aby se zploštila křivka šíření“. V té době to ještě nebylo tak šílené rozhodnutí, protože data z Číny brali všichni s velkou rezervou a i když v Itálii umírali skoro výhradně  velmi nemocní a staří lidé, přesto ty první drastické zprávy (s perfektním PR) všechny šokovaly.

Už v březnu/dubnu jsme naštěstí trochu lépe poznali, s čím máme tu čest a že to nebude tak brutální, jak se zprvu zdálo. V podstatě šlo o “horší chřiku” s trochu jinou distribucí těžkých případů v populaci – většinou skoro bezvýznamné onemocnění pro mladší a zdravé lidi a dost nepříjemné pro staré a velmi nemocné. Logickým krokem pak mělo být to, že se společnost znovu rozjede jako dříve a veškerá energie i finance by se napřely na ochranu a pomoc pro tu velmi jasně ohraničenou skupinu zranitelných lidí – lidi ve věku 70+ let ve špatném zdravotním stavu.

Naprosto racionální reakce, uďo…

Všechny moudré a progresivní vlády zemí EU a commonwealthu ale opět jako na povel přišly se stejným řešením – pokračovat v brutálních omezeních. Občas lidem trochu povolit smyčku, ale pak znovu přitvrdit. To by tak hrálo, aby lidi, kteří prakticky nejsou nijak ohroženi, žili normální životy!

V té době už jsme navíc mohli srovnávat následky toho, když se nedělají žádná či jen velmi mírná omezení VERSUS když se zavádějí opatření naprosto brutální, protiústavní, bezprecendentní a lidské životy devastující. Ukázalo se, že počet mrtvých ani šíření nákazy tvrdá plošná opatření nijak významně neovlivňují – když už něco, tak země s žádnými/mírnými opatřeními si nakonec vedly spíše lépe. Co z toho tedy vyvodily vlády, podporované velkými médii a organizacemi placenými Billem “opíchám všechny” Gatesem? Prý je třeba ještě tvrdší opatření, víc roušek, víc omezení, větší rozvrat společnosti a normálního života. Vždyť je to tak logické!

Co nám tedy přinesla tvrdá omezení dobrého a co špatného?

Pozitiva lockdownů

 • Mírně se omezila rychlost šíření chřipky (která ale nyní oficiálně neexistuje) a nového koronaviru. Pozor, jde jen o zpoždění rozšíření, nikoli o zastavení šíření viru (zastavit šíření takto málo nebezpečného viru je v reálném světě  nemožné)
 • Obří korporace a nadnárodní řetězce dosahují raketového nárůstu zisků
 • Celá řada lobbyistů a korupčních politiků si vydělala pěkné sumičky peněz
 • Parazitolog Flégr se stal středem zájmu, aniž by musel polykat další škrkavky a tasemnice, což jemu i jeho kočičce zcela jistě udělalo radost. Společně s ním se nadšeně zviditelnilo i několik další “expertů”.

Negativa lockdownů

 • Totální rozvrat ekonomik celého západního světa (to nejhorší nás ještě čeká).
 • Astronomický nárůst státních dluhů.
 • Rostoucí nezaměstnanost a dokonce i bezdomovectví.
 • Obrovský nárůst zadluženosti u velké části obyvatel (státní zaměstnanci a důchodci jsou samozřejmě v suchu a nechápou, proč to ti pitomci ze soukromého sektoru v klídku neodsedí doma jako oni).
 • Obrovský nárůst depresí a sebevražd (přesná čísla ještě nemáme, ale předběžné odhady jsou šílené!).
 • Obrovské množství krachujících malých firem.
 • Zlikvidovaní celých sektorů společnosti – pohostinství, turistika, sport, kultura…
 • Zhoršení zdraví a imunitního systému celé populace (v důsledku zhoršení psychického stavu, omezení možností jak sportovat a rekreovat se atd.).
 • Omezení a poškození celého zdravotnického systému a tím zvýšení počtu mrtvých v důsledku odkládání operací, omezení diagnostiky smrtelných nemocí jako je rakovina nebo ischemické choroby srdeční atd.
 • Nesmírné zvýšení cenzury na internetu od tzv. “big tech” společností (Google/YouTube, FaceBook, Twitter…) – jak na běžícím páse mažou a banují jakékoli informace vyvracející vládou požadovaný narativ, nekompromisně manipulují výsledky vyhledávání, seznam doporučených videí apod.
 • Neuvěřitelně smutný rozvrat společnosti (to je podle mě ten nejhorší následek hysterie) – rozdělení lidí na fanatické “rouškaře” (tj.ty, co sledují jen hlavní média) a nasrané “anti-rouškaře” (tj. ty, co sledují i něco jiného než hlavní média a občas i přemýšlí vlastní hlavou).
 • Nárůst udavačství, zbytečných sporů, absurdních policejních zásahů atd.
 • Pašování ekonomických migrantů do zemí EU jede dál na plné obrátky, ale pandemická hysterie to skvěle překrývá.
 • Usnadnění největšího volebního podvodu v historii USA (“pandemie” a opatření proti ní poskytly alibi pro gigantický nástup korespondenčního hlasování, se kterým se dá neskutečně podvádět).
 • Utrácení obrovského množství peněz za prakticky zbytečné testování (jedno jestli PCR nebo protilátkovými testy) – plošné testy mají na šíření viru skoro stejný efekt jako předpověď počasí na samotné počasí.
 • Podklad pro naprosto bezprecedentně zrychlené nasazení experimentální mRNA vakcíny, která je podle prvních zpráv poměrně nebezpečná (ordinace, kde se očkuje, musejí být mimo jiné vybaveny přístroji pro resuscitaci, což samo o sobě říká vše podstatné).
 • Vyšlapání cesty k největšímu omezení osobní svobody od heydrichiády – pomocí tzv. covid pasů, které dostanete po přijmutí té experimentální mRNA vakcíny.

Shrnutí

A to by bylo asi všechno. Tvrdá plošná omezení prokazatelně nepřináší žádný výrazný plus co se týče šíření chřipky i nového koronaviru, ale naopak přináší neskutečné množství problémů. Je proto logické, že v téhle činnosti budeme dál pokračovat. Tedy alespoň v hlavách presstitutek, politiků a části zpanikařené veřejnosti.

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 159 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)