0926-china-factory-630x420
9.7.2018
Kategorie: Ekonomika

Co chce Babiš vyvážet do Číny?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Po dalším „geniálním“ nápadu, který vypadl z estébáka Bureše si musíme položit otázku:
Co by asi tak Číňané od nás mohli dovážet?

 

To, co Číňané potřebovali si již dávno okopírovali díky hlouposti podnikatelů, kteří tam přesunovali v honbě za ziskem svoje výroby, zbytek si nakradli pomocí špionů. Bohaté zkušenosti s tím mají i naše firmy. Například firma Blata je výrobcem malých motorek tzv.minibikes. Té soudruzi z Číny okopírovali motorku tak detailně, že na své kopii udělali i ojeté pneumatiky. Při této činnosti v přímém rozporu s mezinárodním právem tak pošlapali a poplivali co šlo, a to zcela bezohledně.

Při této rozpínavosti a krádeži v přímém přenosu, jim pomáhal i Babiš. Je to přeci on, kdo zaneřádil většinu rozlohy orné půdy v České republice řepkou olejnou. Devastuje zdroj potravy a vydělává na ničení životního prostředí pěstováním státem dotovaných rostlin pro výrobu biopaliv. Právě kvůli Babišovi se dnes do země, která byla potravinově soběstačná a potraviny i vyvážela musí dovážet vše. Mimo jiné i česnek, který naprosto postrádá všechny atributy česneku už kvůli tomu, že je pěstován na smetištích, je plný těžkých kovů a jiných jedovatých látek. Místo kvalitního českého česneku máme tak nějaké čínské svinstvo, které k nám putuje přes půl planety.

Takže je otázkou, co tím výkřikem o zvýšení vývozu do Číny vůbec ten komunistický estébák myslel. Je to opět další z jeho lží, které mají nadchnout hlupáky a zajistit mu neomezenou moc.

Bureš asi neví, že Číňanů jsou jeden a půl miliardy, takže jejich jediný zájem je zlikvidovat všechny, kdo jim stojí v cestě, zabírat si mezinárodní vody budováním umělých ostrovů, likvidovat jakoukoliv možnou konkurenci, prostě dobývat životního prostoru pro jejich stále děsivě rostoucí populaci. Když Hitler požadoval Lebensraum pro Němce, je to dodnes odsuzováno jako projev šílenství a počátek zatím největší tragédie v dějinách lidstva. Když na tomtéž v tichosti pracuje zločinné vedení Číny, nikdo tomu nevěnuje pozornost, a když na toto nebezpečí, zcela hmatatelné a již bující někdo upozorní, tak je zrádnou pátou kolonou placenou z čínských zdrojů umlčen. Zbytek lidí je v klidu, protože expanze není tak říkajíc do očí bijící, jako právě třeba u Hitlera a jeho Třetí říše. Je pozvolná, plíživá, a proto mnohem nebezpečnější.

Jen pro zajímavost. Čína má v obchodu se Spojenými státy přebytek 600 miliard dolarů, a to jí jistě Američané mají co nabídnout. Z těchto čísel je tedy jasné, že Čína celá nedočkavá čeká na to, co ji Bureš nabídne.

Olomoucké syrečky, psy a kočičí maso, tuneláře….

To určitě.

Autor: Miroslav Sládek, fb

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.