Minneapolis-riots
23.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Co černoši nechápou

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVývoj lidstva nepředurčil žádnou rasu k tomu, aby vládla světu. V uplynulých historických obdobích se centra různých civilizací nacházela téměř po celém světě a každé z nich ve své době udivovalo svou jedinečností. Platí to pro Asii, Afriku, Ameriku i Evropu. Austrálie je větší ostrov, takže její vývoj byl jinak specifický a na Antarktidě přeci jenom trochu mrzne. Takže startovní čára jednotlivých ras a národů byla tak nějak podobná a každý další doby využil po svém. Jihovýchodní Asie s tím nemá žádný problém, Evropa byla dlouhodobě vždy vepředu, i když každá oblast jinak a v jiné fázi historie. Ameriku obsadili Evropané ve chvíli, kdy hledali kratší cestu do Asie, to když opomeneme toulavé Seveřany, kteří tam byli dříve a nikoho si moc nepodmaňovali. K poznávání nových území sloužila migrace vynucená hledáním zdrojů bohatství, obživy, šířením náboženství, degenerací dosavadních elit. Pokud někdo dorazil někam, kde už někdo jiný byl, většinou došlo v různých časových rozmezích ke střetu, ve kterém vyhrál ten schopnější. To vše je realita, o které nelze příliš diskutovat.

Bohatství jednotlivých území vychází z několika faktorů. Jde o soubor, jehož základními atributy jsou klimatické podmínky, pracovitost národa na nich pobývajících, schopnost vytvářet hodnoty, přístup k tradicím i otevřenost novinkám. Z toho vyplývá, že jsou místa, kde tradice převyšuje nad inovacemi, tam se tedy částečně zastavil čas. Jde o oblasti, kde příroda poskytuje vše potřebné a nebyl příliš důvod ke změnám. Jinde však šel vývoj rychleji, místy explozivně.

Často má na tom podíl především pracovitost a inteligence místní komunity. A rozdíly jsou i v době možností snadno se přemísťovat obrovské. Běloši a Asiaté jsou svou schopností pracovat, posouvat se dopředu skutečně mnohem aktivnější než arabské a africké státy. Pokud snad v oblasti Afriky a Arábie najdeme konkurenceschopné oblasti, pak za nimi stojí i tak píle a kreativita zástupců jiných národů. Přičemž se černoši skutečně nachází na chvostu, pokud jde o průměrnou výši IQ. To není rasová nesnášenlivost, ale ani politická nekorektnost, to je fakt. Bohužel běloši se dostávají do situace, kdy jejich elity i díky bohatství a moci degenerují a pro celou rasu to znamená blížící se ústup ze slávy, tedy pokud si vše necháme líbit.

To dává inspiraci další rase, která má částečně dojem, že si zaslouží mít se lépe. Černoši však nechápou, že k vysokému životnímu standardu vede vcelku nelehká cesta, jejíž součástí je práce, hledání nových řešení a rozvoj společnosti. Zdá se, že jejich představou je mít se dobře jako efendi (bývalé označení pro bělochy), ale dělat proto to, co dělali dosud. Tedy nic moc.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 018 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.