trump-presidential-run
2.5.2016
Kategorie: Politika

Co by znamenalo Trumpovo zvolení pro Evropu?

Sdílejte článek:

JULIAN LANGNESS 02|05|2016

Po vítězstvích v primárkách v dalších pěti státech se zdá vysoce pravděpodobné, že se Donald Trump stane republikánským kandidátem na prezidenta. Nešlo přitom o nějaké těsné výhry, zvítězil v každém okrese a volebním okrsku všech pěti států. Své soupeře Cruze s Kasichem rozdrtil a dost možná se tak přehoupl přes marně se sápající chapadla hnutí #NeverTrump pevně do sedla GOP (zkratka označení Republikánské strany „Grand Old Party“ – pozn. překl.) a čeká ho souboj s Hillary Clintonovou.

Jsem pevně přesvědčen o tom, že v prezidentských volbách Trump zvítězí. Ukázal, že strategicky stojí světelné roky před všemi ostatními kandidáty. Média hrála podle jeho not a Trump rozumí zpravodajskému cyklu moderních médií a dokáže se chovat takticky natolik obratně, že se tomu předchozí kandidáti ani nepřiblížili. Proto předpovídám, že ve volbách proti Hillary Clintonové dosáhne Trump výrazné výhry, což by se ještě před pouhým rokem jevilo naprosto nemožným.

Posoudit jaký to bude mít vliv na Ameriku, ponechám analytickým dovednostem jiných, jelikož mě více zajímá možný dopad této události na Evropu, na níž se stále z větší části soustředím a kde přežití našich lidí čelí nejaktuálnějšímu ohrožení.

V tomto ohledu vidím na potenciálním Trumpově prezidentství možná pozitiva i negativa. Evropa dnešních dní čelí vytrvale se zvedající vlně terorismu, masových znásilnění, demografického nahrazení (Camusova „Velká výměna“) a vývoji, který nelze označit jinak než jako úmyslnou genocidu etnicky evropských občanů levicovými, popíračskými a sebevražednými vládami. Jde o předzvěst krize závažnější než obě světové války a dokonce i Černá smrt. Nepřeháním: ve větší zemí západní Evropy dosáhnou muslimové ve věkové skupině mužů od 18 do 30 let – tedy vojenském věku – do pěti let většiny.

Jde o nejprudší a nejdramatičtější proměnu společnosti v dějinách kontinentu, možná i světa, která pro původní Evropany nevěstí vůbec nic dobrého. V historii nenajdeme jediný příklad země, kde by se muslimové stali většinou, aniž by ji nakonec islám neovládl úplně a její nemuslimští obyvatelé nestáli před volbou: konverze nebo otroctví. A mezi muslimy v Evropě dnes už skutečně vidíme první kroky k tomuto konci. Jsme svědky masových, etnicky motivovaných znásilnění evropských žen a dětí, které by kdekoliv jinde pokládali za válečné zločiny, astronomické úrovně zločinnosti doplněné odporem k vládám hostitelských zemí a neustávajícím vytrvalým protistátním terorismem (válka 4. generace, 4GW). Všechno z toho se dalo očekávat – ale zodpovědná místa to buď neočekávala, nebo to věděla, ale dopustila to i tak.

Evropu tedy velice pravděpodobně čekají v brzké budoucnosti hrůzy přesahující naše nejhorší noční můry. Proto je možný dopad Trumpova úřadování v Oválné pracovně na Evropu v tomto zásadním dějinném bodě otázkou nejvyšší důležitosti.

Nejprve se hodlám zabývat některými možnými pozitivy:

  1. Trumpovo prezidentství by navýšilo viditelnost i legitimitu bělošského identitárního myšlení. Prezidenta nejmocnější země světa by bylo možné – alespoň do jisté míry – označovat za „hrdého bělocha.“ Dočasným zákazem muslimů by veřejně deklaroval, že na kultuře záleží, některé kultury jsou lepší než jiné a muslimové představují hrozbu západní společnosti. Jeho kabinet by podporoval uzavřené hranice a stavěl by se proti neomezenému nadnárodnímu korporativismu. Pozitivní dopad těchto kroků by nepochybně dosáhl i přes Atlantik – i kdyby jen přenesením tohoto typu myšlení do mainstreamu.
  2. Trump by mohl potenciálně vyvíjet tlak na evropské elity, aby zastavily genocidu svých národů. Opakovaně napadl evropskou sebevražednou politiku a před několika dny vyjádřil podporu Matteu Salvinimu, kandidátovi na premiéra italské protiimigrační strany Lega Nord. Trumpově vládě by záleželo na přežití bílých Evropanů, což se o většině stávajících západních vůdců dá říct jen stěží. Jistě by nebylo nijak přehnané doufat, že jeho výše zmíněné strategické myšlení spolu s očividnou starostí o budoucnost Evropy by mohly potenciálně vylepšit tamější situaci našich lidí.
  3. Konečně – a dost možná nejdůležitěji – by mohl Trumpův triumf a vláda posloužit jako příklad pro evropské národy. Trumpův úspěch je totiž mj. reakcí na stále silněji pociťovanou 4GW povahu současného světa. Jeden z otců teorie 4GW William S. Lind tvrdí, že naše století bude epochou rozkladu národního státu s tím, jak budou nabývat na síle nestátní subjekty a identity, a tak trhat předivo držící pohromadě národní stát. Předpovídá, že jedině silné země se silnými, autokratickými vládami usilujícími o zachování pevných „skupin se sdílenou identitou“ budou schopny přežít. Ve skutečnosti se nám tento scénář už odvíjí před očima. Trumpův vzestup v Americe je dle mého soudu přesně tímto – s tím, jak obyčejní bílí Američané s rostoucím zděšením pozorují narůst hispánského nacionalismu uvnitř hranic země, usazování „uprchlíků“, islám, nenávist levice vůči bělochům a specificky bílým mužům a zhoubné působení nadnárodních korporací. Obracejí se proto k Trumpovi jako autokratické síle z řad vlastní skupiny se sdílenou identitou, aby „vyrovnal loď“ a vypověděl síly ohrožující americký (či euro-americký) „kmen.“ 

V západní Evropě to samozřejmě nebude tak jednoduché, protože většina zemí v této oblasti bude muset čelit násilným nepokojům a dost možná i občanské válce s početným muslimským obyvatelstvem, které si do svých zemí přivedly. To mě přivádí k „neutrálnímu“ či „neznámému“ vlivu Trumpovy vlády, na který bych rád poukázal, a to jeho postoj Islámskému státu. Alespoň doposud vyjadřoval Trump své přání vyslat do boje proti IS v Iráku a Sýrii vojáky. Něco takového by nepochybně bylo z krátkodobé perspektivy velmi uspokojivé, ale  optikou 4GW vs. národní stát katastrofické: IS by tím získal sympatie a oddanost mnohem širší části muslimského světa, a tak by nevyhnutelně posílil svou pozici. Útokem by jim Trump fakticky v očích muslimů poskytnul  legitimitu. To by se mohlo projevit negativně a více způsoby poškodit Západ.

Tento vývoj by se ale mohl ukázat i jako pozitivum. Čím silnějšími se islamisté stanou a čím otevřeněji a agresivněji se budou projevovat muslimové v Evropě, tím rychleji propukne na evropském kontinentu otevřená válka čtvrté generace. Je v našem strategickém zájmu, aby začala raději dřív než později – každým dalším rokem se totiž Evropa stává domovem stále vyššího počtu muslimů, především v oné klíčové demografické kategorii mužů mezi 18 a 30 lety. Aby zrádcovské evropské elity ukázaly, že muslimové tvoří jen zlomek obyvatelstva Evropy, mohou klidně citovat „oficiální“ statistiky až do omrzení – a dokud žije větší část poválečné generace (Baby boomers), nemusí být tato čísla ani kompletně vylhaná. Podstatné však je, že jakmile ve vaší tvoří větší polovinu mužů ve vojenském věku muslimové, vaše země je muslimská – nebo se jí velmi brzo stane. Demografie totiž je skutečně osudem – člověk jen musí vědět, na která čísla se dívat.

Zbývá podívat se na jeden možný negativní dopad Trumpova úřadování na Evropu. Na první pohled se jeví jako spíše vedlejší, bohužel tomu tak ale není. Zvolení Donalda Trumpa by pobídlo celou mainstreamovou, levicovou a sebenenávidějící část bělošského evropského obyvatelstva k dalšímu vystupňování kulturně marxistického šílenství. Bylo by to jako léta George Bushe vynásobená stokrát, a miliony Evropanů s vymytými mozky by se vrhaly do sebevražedných orgií signalizování svého „správného smýšlení,“ a tak přikládaly na hranici své už tak planoucí pohřební hranice. Můžeme se dočkat importu muslimských „uprchlíků“ tempem ještě převyšujícím to stávající. Velmi pravděpodobně by utrpěly volební výsledky pravicových protiimigračních stran, což by bylo pro Evropu katastrofou. A přes nepochybnou hloupost levice na tom nebude vůbec nic k smíchu, protože všechno výše popsané povede jen k dalším masovým znásilněním evropských dětí, útokům na zranitelné a staré lidi, nesmírnému nárůstu zločinnosti, terorismu a dalších hrůz, nemluvě pak o ještě hrozivějším demografickém vývoji.

Z podobných důvodů se Jack Donovan přimlouval za prezidentství Hillary Clintonové, protože to přinejmenším „lidem otevře oči“ k míře opovržení a nenávisti, které k nim americká vládnoucí třída chová. Přes zjevnou nadsázku tento postoj odhaluje velice důležitý poznatek: totiž že našemu hnutí zvolení na první pohled umírněných stran nebo kandidátů stojících o něco blíže našim pozicím takřka nikdy nepomůže. Zejména v Evropě dnes musíme doufat v rozpad systému, abychom ho mohli nahradit něčím lepším. Jen těžko si totiž lze představit cestu k přežití Evropy vedoucí přes zachování stávajícího politického systému – v jednotlivých zemích i EU jako celku. Ve své současné podobě není dost efektivní a odolný, aby se vypořádal s nadcházející zkouškou ohněm – a to ani, kdyby do vládních křesel zasedly ty „správné“ politické strany. Pokud tedy v tomto ohledu Trumpovo vítězství v Americe posílí evropské levicové vlády a politické strany, mohlo by se nepřímo stát umíráčkem otčiny našich předků.

Otázka, zda se Trump stane prezidentem, a co to bude znamenat pro Evropu, je jedním ze zásadnějších témat těchto bouřlivých časů. Nezavírejme oči před dalekosáhlým významem dnešních událostí, protože naši potomci o nich jistě budou číst v učebnicích dějepisu ještě o mnoho generací později. Příští desetiletí přinese buď kapitulaci a smrt Evropy – nebo její rozhodnutí bojovat a přežít. Tisíciletá civilizace stojí na ostří nože. A ať už dopadnou americké, francouzské nebo rakouské volby jakkoliv, nemyslím, že o osudu Evropy rozhodnou politici – budou to jednotliví lidé naší rasy. Náš osud se odvíjí od naší ochoty bojovat; věnovat čas, prostředky a možná i životy budoucnosti našich lidí. S tímto vědomím se otázka možného Trumpova – a jakéhokoliv jiného kandidáta – zvolení jeví mnohem jasnější. Neměli bychom totiž doufat v jejich zvolení pro to, co by mohli udělat pro Evropu, ale pro pomoc, kterou tento výsledek může znamenat v boji za její přežití, který čeká na nás.

ZDROJ: What Would A Trump Presidency Mean For The War In Europe? 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 72 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...