20140402_122833_574be8f556cc2-1393x460
16.10.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Co by měly mít kvalitní regálové systémy do skladu?

Sdílejte článek:

Pokud potřebujete nastolit pořádek ve skladových prostorech, domácí dílně, jakékoliv provozovně, ale i výrobním podniku, jako ideální volba se nabízí regálové systémy. Uspořádat materiál, uskladnit vyrobené produkty a uschovat další potřebné věci je mnohdy náročné, navíc staré skříně a police často nestačí. V následujících řádcích se proto podíváme na to, co by měly splňovat kvalitní regálové systémy, aby vám vyhověly po všech stránkách.

Velké oblíbenosti se těší především kovové regálové systémy do skladu, které se vyznačují vysokou odolností, stabilitou a dlouhou životností. Jelikož mají poměrně vysokou nosnost, můžete v regálech uskladnit i těžší materiál, jako jsou polotovary z hliníku či oceli.

Kvalita je na prvním místě

V případě regálových systémů se nevyplácí ohlížet se na pořizovací cenu, protože nižší cenovka bývá často podmíněna nižší kvalitou. Pokud by se police v regálech prohýbaly pod tíhou uskladněných předmětů, hrozilo by nejen jejich poškození, ale také úraz některého ze zaměstnanců.

Pro výrobu regálových systémů se používá odlehčený kov, jenž je stabilní, odolný a snese poměrně velkou tíhu. Přestože na první pohled se nejedná o nikterak masivní a obří konstrukce, dokážou na jedné polici unést i 150 kilogramů.

Sestavení je jednoduché

U regálů vás potěší snadná montáž, kterou zvládnou zruční pracovníci, takže nepotřebujete externí firmu. Stačí si jen objednat systémy, a potom zapojit do práce své zaměstnance. Velice zajímavou možností je konsignační sklad, kde se využívají regály také.

V neposlední řadě vás potěší, že regálové systémy splňují podmínky pro bezpečnost práce na pracovišti. Dodržujte tedy i základní zákonné požadavky na BOZP ve skladu. S moderními regálovými systémy je to mnohem snadnější.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 121 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.