594e1-maria-troskova4
1.3.2018
Kategorie: Společnost

Co asi radila Ficova hlavní poradkyně?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK SCHILDBERGER

Řekl bych (ale možná se mýlím), že funkce „hlavní poradkyně“ premiéra pětimilionové evropské země je funkce důležitá. A dobrá rada je, jak víme, nad zlato. Ale co vlastně mohla premiérovi poradit třicet let mladá dáma, o jejímž vzdělání či odborné praxi (ale možná neumím správně hledat) jsem na internetu nenašel nic, zato na mě vykoukl mrak jejích fotografií v erotickém prádle či částečně bez něho, s ňadry zakrytými i nezakrytými. Ta ňadra ostatně, jak uvedla beze studu sama Trošková, jsou vylepšená silikonovými implantáty. Vládní ňadra prostě musejí mít kvalitu.

Rozhled po světě (přímo po vesmíru) však Mária Trošková nepochybně má: v roce 2007 soutěžila o titul Miss Universe. Co se dá dále najít: „Velmi rychle pochopila, jak v životě postupovat.“ Tak to o ní už před dvěma roky řekl Pavol Rusko, bývalý majitel televize Markýza a bývalý ministr hospodářství. I pro něj krátce pracovala. Pavola Ruska slovenská policie stíhá (jen jestli dostíhá?) pro objednání vraždy. Jinak ráda podniká, a to vždy jako společnice, žádnou společnost nezaložila sama. A v žádné dlouho nevydržela.

Jako bývalá podílnice na firmách Antonina Vadaly, který působil na Slovensku coby prostředník italské zločinecké organizace ‘Ndrangheta, získala pozornost (v tomto případě zajisté nechtěnou) jiného typu novinářů, než jací píší do softpornografických časopisů, i pozornost nyní zavražděného Jána Kuciaka.

I když ji premiér výslovně nejmenoval, uvedl Robert Fico, že je „přes čáru“ spojovat někoho s dvojnásobnou vraždou. Kudy vede v jeho úřadu „čára“? Jaká jsou tam pravidla? Řekni mi, s kým se stýkáš a já ti řeknu, kdo jsi, praví staré pořekadlo. Mária Trošková se stýkala se zločinci a premiér se stýká s Troškovou.

Poslední únorový den Mária Trošková ze svého místa na Úřadu vlády odstoupila. Dočasně, „do vyřešení případu“.

Autor: František Schildberger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.