cnnprima
4.5.2020
Kategorie: Společnost

CNN Prima News? Béčko ČT 24 …

Sdílejte článek:

TGM

První dojmy…

Takže postupně:

1) Hlavní zprávy, byly podle mě objektivní. Náznak problému bylo přepojení do USA, kde reportérka CNN, mluvila o Trumpovi a konzervativcích…zatím ne, tak drsně, jako mateřská americká CNN mluví, ale náznak tam už byl. Stejně tak u reportéra CNN z Londýna, který mluvil o premiéru Johnsonovi … uvidíme jak se to bude vyvíjet …

2) Silný hlas Markéty Fialové ... aktuální témata a diskuze…profi práce, host psychiatr Cyril Höschl,  kterého na ČT 24 už moc nevidíte.

3) Dokument Pod rouškou …Ten režírovala šéfka investigativců CNN Prima News, exreportérka Reportéři ČT, Markéta Dobiášová a byla to jízda, za kterou by se nemusel stydět ani Josef Goebbels. Manipulativní, útočné, směšné a trapné. Do dokumentu si vzala jako odbornici bývalou kolegyni z ČT 24 Kateřinu Procházkovou, která pracuje teď v neziskovkovém projektu Sinopsis, který se věnuje Číně. Ten provozuje neziskovka AcaMedia, tu platí Karel Janeček, Člověk v Tísni, atd… Na ČT 24 ji zvou každý druhý den. Milovnice Tibetu, která se snaží tvářit objektivně a o to víc je to trapnější a směšnější…Další odborník byl známý liberální ekonom Tomáš Sedláček…Hledání domnělé korupce při nákupu zdravotnických pomůcek z Číny. AntiZemanovství, prostě tohle byla ukázka klasického, odporného manipulativního tlaku.

Pokud hodlá CNN Prima News dělat takovéto dokumenty, kdy je zjevné, že i redaktoři ČT 24 blednou závistí, pak fajn, ještě že tohle neplatíme.

4) 360˚ Pavlíny Wolfové … Debata ministra Havlíčka a Kuby z ODS, průměrná práce … další debata Jaroslav Tvrdík a zmíněná šéfka investigativců CNN Prima News, Dobiášová.

Tvrdík, šel do debaty jen protože, to bylo živě, což je logické, v živém přenosu, hned tak nepřekroutíte něčí tvrzení. Tvrdíka teda fakt nemusím, ale jasně a věcně vysvětlil, proč a jak zařídil zdravotnické vybavení z Číny. Dobiášová opět klasicky “ČT kecy, kecy a zase jen kecy”…Tvrdík říká, že je šéf Česko-Čínské komory, takže je logické, že to řešil. Dobiášová stále naznačuje, že je to korupce. Mávání papírama, kde jsou různé firmy čínské, které řešili dodávku do ČR … opět hledání korupce, bez důkazů, jen klasické českotelevizní očerňování. Skákání do řeči, další očerňování bez důkazů … opravdu “skvělá investigativní práce”. Tvrdík z toho vyšel dobře, protože je snažší reagovat na blbost, než na pravdu.

Takže, překvapený nejsem, dalo se to čekat. Snad nebudou všechny pořady takové, jako zmíněný dokument Pod rouškou … pokud ano, a CNN Prima News, půjde tímto směrem, pak si může ČT 24 mnout ruce radostí, protože proč sledovat béčko ČT 24 zvané CNN Prima News, když se můžu na lži, manipulace a trapnosti dívat v originále z Kavčích hor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 924 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.